Atsiliepimai
Džiaugiuosi, kad pavyko pašalinti pelėsį dušo kabi.. ...»
Rasa
Labai gerai dirba supranta ka daro. Atstatynejo ma.. ...»
Donatas
Užsakiau pelėsio naikinimo šalinimo paslaugas dar .. ...»
Tomas
kokia paslaugu kaina,nuo ko priklauso ,ar nereikia.. ...»
daiva

Straipsniai

Rodyti:
Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? ..
Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? ..
Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį ..
Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose ..
Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms ..
Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Informacija ruošiama ..
Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo Informacija ruošiama ..
Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? ​Informacija ruošiama ..
Kaip atpažinti, kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas ..
Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name? ​Informaciją ruošiama! ..
Lietuvos geografinė padėtis lemia tai, jog čia yra ryški sezonų (metų laikų) kaita. Tai lemia tai, jog mūsų būstai patiria didelius stresus, kintant temperatūroms, nuo labai aukštų iki labai žemų, keičiantis krituliu kiekiui ir tipui, ar tai pvz.: lietus ..
Pelėsis buityje yra nelauktas svečias – jis gali ne tik pakenkti sveikatai, apgadinti baldus, bet ir sudarkyti Jūsų garderobą. Pelėsis dauginasi išskirdamas sporas, kurios lyg žiedadulkės sklando oru. Nusėdusios pelėsio sporos ant tinkamo paviršiaus prade..
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis virtuvėje atsiranda gana dažnai dėl to, kad maisto gaminimo metu neišvengiamai išsiskiria daug vandens garų. Taip pat, maist..
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo ypatumus. Norime aptarti dar keleta atvejų, kur gali pradėti formuotis pelėsis. Galima teigti, kad dažnai pelėsio užuomazgos prasideda tokiose vie..
Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai. Palėpės dažnai naudojamos sukrauti..
Dažniausiai buityje aptinkamo pelėsio rūšys yra kladosporiumas (cladosporium), peniciliumas (penicillium), alternarius (alternaria) ir aspergilusas (aspergillus). Nesvarbu kokia pelėsio rūšis įsiveisė Jūsų aplinkoje – ji yra kenksminga ir prastina kasdien..
Dažniausiai pasitaikantys pelėsio sukeltų sveikatos sutrikimų simptomai Pelėsis auga tiek patalpose, tiek ir aplinkoje lauke. Dažniausiai pelėsis į patalpas patenka iš išorės. Lauke esančios pelėsio sporos į patalpų vidų patenka pro atvirus langus, sie..
Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridaryti žalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio daroma žala žmogaus sv..
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius, priemones bei laikomės saugumo reikalavimų. Dėl šių priežasčių galime patenkinti įvairių klientų lūkesčius. Savo praktikoje teko susidurti ..
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu užtikrinti, jog pelėsis neatsinaujins. Kaip žinia, pelėsis dauginasi ir plinta oru sklandančiomis sporomis. Tai reiškia..
Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali prida..
Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobil..
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis. Suprantant tai, kad pelėsis yra gyvas organizmas, reikia turėti omenyje ir tai jog pelėsis dauginasi bei plinta. Pasitaiko tokių at..
Pelėsiui formuotis tinkami praktiškai visų tipų paviršiai, kurie yra paveikti drėgmės, ypač, jei ant paviršiaus yra susikaupęs purvo ar dulkių sluoksnis. Suprantama, greičiausiai pelėsis pastebimas atvirose vietose – sienos, lubos, vonios plytelės ir pan...
Dušo kabinos ne vienose namuose pakeičia įprastines vonias, bei pasižymi funkcionalumu. Taip – tai praktiškas įrenginys, tačiau yra svarbu ir tinkama dušo kabinos priežiūra. Kaikurios dušo kabinos turi garų funkciją – šio proceso metu stipriai padidėja..
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiform..
Pelėsis atsiranda tada, kuomet yra viršijamos leistinos drėgmės normos. Priklausomai nuo patalpų specifikos skiriasi pelėsio atsiradimo tikimybė. Labiau problematiškos patalpos galėtų būti patalpos cokoliniame aukšte (pusrūsyje) bei rūsio patalpos. ..
Pelėsis atsiranda dėl tam tikrų priežasčių susidarius tinkamom pelėsiui augti sąlygoms. Pelėsiui augti yra reikalingas paviršius, ant kurio pelėsis galėtų formuotis, taip pat, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, jam yra reikalingas tam tikras maisto šal..
Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai su..
Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą, kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esant gerai ventiliacijai, tinkamai vėdin..
Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas tenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios iš pirmo požiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriau išnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampa aišku, kur slypi pelėsio problema. Pe..
Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika, kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartą norėtume atkreipti dėmesį į ga..
Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose patalpose ne tik tenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to, ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, prikla..
Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionui būdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti - pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai. Omenyje turime potvynius, kurie į..
Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviau arba sunkiau – priklausomai nuo patalpų specifikos. Patalpų specifika įtakoja tikimybę susiformuoti pelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinės pelėsio atsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prasta v..
Remdamiesi savo patirtimi galime teigti, kad oro jonizatorius, ozono generatorius ar drėgmės surinkėjas jums nepadės išnaikinti-pašalinti pelėsį. Visu pirma, pelėsis – jau įvykusi pasekmė. Kai kurie mano, jog įsigijus šiuos įrenginius pavyks išspręsti pel..
Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būti nustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirti patalpoms naudojami specialūs pr..
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jeigu jums patiko šį informacija, nepagailėkite mūms paaukoti ir mes toliau rinksime ir dalynsimes naudinga mūsų patirtimi ir informacija apie pelėsį jo daroma žalą, kokiais būda..
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą, šis kenksmingas darinys gali susiformuoti dėl daugelio priežasčių, pradedant nuo prasto patalpų ventiliavimo ir baigiant statybų broku. Tačiau, v..

 
kaip isvalyti pelesi is gobeleno termografiniai tyrimai pelesio pasalinimas is buto oro jonizatorius pelesio naikinimas uz saldytuvo kaip panaikinti pelesi nuo langu pelesis tarpuose kaip nuvalyti baldus nuo pelesio pelesiai garze kaip panaikint pelesi bute pelesis mikrobangų krosneleje kodel pelesis auga virtuveje valyti pelesius pelėsis bute pelesiu sporos priemone pries pelesi Pelėsis vonioje pelija drabuziai kaip isvalyti rubu pelesi pelesis automobilio bagazineje pavirsiaus dregnumas pelesis uzkandineje pelesis kambario kampuose pelesio salinimas plyteliu tarpuose pelesis ant minkstu pavirsiu kaip atsiranda pelesis pelesio naikinimas uzkandineje pelesis spinteleje grybo naikinimo paslaugos kaip panaikinti pelesi is duso kabinos pelesio naikinimas nuo tapetu sienu itrukimai pelesio naikinimas auditorijoje tvaikas namuose butu diagnostika kaip isnaikinti pelesi nuo sienu santykine oro dregme ir pelesis uzsikisusi ventiliacijos anga termovizorius termovizija vilnius pelesio naikinimas is sanitarinio mazgo pelesio poveikis duso kabinos valymas avalynes pelesis pelesis vonios vedinimo angoje oro jonizatoriai kaina pelesio naikinimas nuo lubu kas apsaugo nuo pelesio kodel atsiranda pelesiai ant uzuolaidu profesionalios priemones nuo pelesio pelesio naikinimas is sienu Ozono generatorius Airmaster BL 100 termografinis tyrimas naikina pelesi kontaktai pelėsio plėvele pelesis isiveise name pelesio salinimas nuo dazytos sienos dregmes surinktuvu nuoma pelesis auga virtuveje pelesis virtuves spinteleje pelesis kenkia naikina pelesio sporas pelesiai uz tapetu pelesinio grybo naikinimo paslauga pelesio naikinimas panevezyje pelesio pasekmes sveikatai pelesis ventiliacijos sistemose naikina medienos grybeli tel priemones pries pelesi pelesis virtuves spintelese atsirado pelesis po uzliejimo pelesio gresme pelesio naikinimas is lubu naikina pelesi is automobilio pelėsio atsiradimo priežastis profesionali termografija priemones nuo pelesiu ant sienu oro drekintuvas atsiliepimai profesionali termovizija padidinta dregme pelesis kaip panaikinti pelėsį oro drekintuvas jonizatorius priemone nuo pelesio pufas medzio grybelis kaip nuo ritininiu uzuolaidu valyti pelesi santykines oro dregmes matuoklis pelesio atsiradimo priezastis juodi pelesiai ant ienos pelesio naikinimo paslaugos vilniuje nemalonus kvapas namuose kodel atsiranda pelesiai ant uzuolaidos pelesiai ant roletu pelesio naikinimo paslaugos kaina oro strilizatorius kaina buto termovizija pelesio valiklis ar pelesis pavojingas sveikatai naikina pelesi is patalpu oro valymo įrenginiai namu diagnostika pelesio naikinimas vilinius kokybiski termoviziniai tyrimai oro cirkuliacija produktai nuo pelesio pelesis vaikai pelėsio naikinimas bute oro sausintuvas vilnius pelesis ant batu dregme automobilio salone Pelesis skalbykleje nepavyksta isnaikinti pelesio Kapitalinis siūlių remontas iš vidaus oro valytuvas kaina pelija pakabinamos lubos juodas pelesis ant baldu pelesis ant sienos pelesis auga ant tapetu pelesis ant medines sienos del ko atsiranda pelesis pelesio naikinimo paslauga vilniuje pelesio naikinimas marijampole kaip pasalinti pelesi is namu oro drekintuvai kabinami ant radiatoriu pelesis ventiliacijos sistemoje pelesis dureliu apmusalai Ar gali drėgmės surinkėjas išspręsti pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? kaip uzkirtsti kelia pelesiui pelėsio kvapą pelesis sienoje kodel atsinaujina pelesis kaip uzkirsti kelia pelesio plitimui pelėsio židinys sunaikino mediena grybas pelesio pasalinimas is namo pelesiu naikinimas pelesiai ant baldu oro drekintuvas ats pelesis ant roleto pelesio augimo priezastis pelesio valymas oro drekintuvai atsiliepimai vonios silikonas pelesiai sienu kampe pelesis ant baldu medzio grybo naikinimo kaina kaip efektyviai panaikinti pelesi kaip panaikinti pelesi is namo pelesis po langu oro drekinimas patalpose pelesio naikinimas is duso kabinos nepavyksta aptikti pelesio greiti patalpu tyrimai ar pelesis dauginasi namo palepe pelesis kaip greitai grybas sunaikina mediena grybo naikinimas is medinionamo buto diagnostika dregme patalpose kodel atsiranda pelesis kaip atsikratyti pelesio pelesis auga ant sienos kaip kovoti su pelesiu dregni tapetai pelija ugniagesiai uzliejo buta sandelio bukle pelesis dazai pelesis po laiptais oro jonizatorius kaina didele patalpu dregme kas efektyviai naikina pelesi vonioje pelesis kaip isvalyti is rubu pelesi ventiliacijos angos valymas neikina medienos gryba kontaktai pelesis balkone pelesio priezasciu salinimas pelesis patalpose grybo naikinimas vilnius pelesio salinimo ekspertai kaip isvengti pelesio kaip atsikratyti pelesio kvapo pelesis virtuves balduose pelesis po tapetais didelio ploto pelesio naikinimas naikiname pelesi pastatuose baldu pelesis pelija uzuolaidos pelesiu naikinimas is garazu pelesis po virtuves kriaukle pelesio naikinimo paslaugos drėgmės surinkėjas nuoma bendradarbiaujame naikinimas kondensatas ant lubu oro vandentiekio avarija kaune pelesio naikinimas is spinteles sienu pelesio naikinimas patalpu termovizija kaip kovoti su pelesiu namuose termografine nuotrauka grybo šalinimas vilnius pelesio priezastys bute auga pelesis termovizine nuotrauka kaip išnaikinti pelėsį pelesio naikinimas lazdynu rajone kaip pasalinti pelesi nuo lubu kodel bute auga pelesis pelesio kvapas Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name pelija po uzliejimo prasta oro cirkuliacija ka daryti su pelesiu klimato itaka namam Nekilnojamo turto vertinimas vilniuje atsirado pelesis uzliejus buta pelesis vamzdziuose uzliejo kaimynai ka daryti per siena skverbiasi dregme skystis nuo pelesiu kaip nuimti pelesi nuo sienu Pelesio naikinimas oro jonizatoriai pelesis skalbiniu dezeje apipelije tapetai Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? pelesis ant automobilio kilimines dangos kiek kainuoja pelesio naikinimas pelesiu atsiradimo priezastis Ozonatorius pelėsio naikinimas pelesiui atsparus klijai anijonai santykine oro dregme patalpoje santykines oro dregmes skaiciavimas kaip kovoti su pelesiu virtuveje pelesio priezasties nustatymas dreksta ritinines uzuolaidos pelesiai nuoteku vamzdziuose pelėsio valymas vilnius dregmes lygis pelesis garze blokiniu namu kapitalinis siūlių remontas iš vidaus pelesis auga ant angokrasciu pelesio naikinimas vionoje pelėsių naikinimas kur kreiptis del pelesio pelesio salinimo paslaugos del kokiu priezasciu atsirado pelesis
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2017
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM