Atsiliepimai
Užsakiau pelėsio naikinimo šalinimo paslaugas dar .. ...»
Tomas
Pakonsultavo, padarė - puiku, tikėkimės neatsigaus.. ...»
Klientas iš Šilainių
Superinė paslauga ypač visas aptarnavimas, gana gr.. ...»
Tadas
Jūsų paslauga naudojausi lygiai prieš 2 metus, esu.. ...»
Buvusi kliente

Straipsniai

Rodyti:
Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? ..
Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? Sąlyginai galį ir taip pat ne. Viskas priklauso nuo bendros situacijos, jei nera išsprendžiama pati problema dėl ko ir pradėjo pėlyti paviršiai, tai drėgmės surinkėjas išspres pr..
Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį ..
Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose ..
Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms ..
Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Informacija ruošiama ..
Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo Informacija ruošiama ..
Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? ​Informacija ruošiama ..
Kaip atpažinti, kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas ..
Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name? ​Informaciją ruošiama! ..
Lietuvos geografinė padėtis lemia tai, jog čia yra ryški sezonų (metų laikų) kaita. Tai lemia tai, jog mūsų būstai patiria didelius stresus, kintant temperatūroms, nuo labai aukštų iki labai žemų, keičiantis krituliu kiekiui ir tipui, ar tai pvz.: lietus ..
Pelėsis buityje yra nelauktas svečias – jis gali ne tik pakenkti sveikatai, apgadinti baldus, bet ir sudarkyti Jūsų garderobą. Pelėsis dauginasi išskirdamas sporas, kurios lyg žiedadulkės sklando oru. Nusėdusios pelėsio sporos ant tinkamo paviršiaus prade..
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis virtuvėje atsiranda gana dažnai dėl to, kad maisto gaminimo metu neišvengiamai išsiskiria daug vandens garų. Taip pat, maist..
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo ypatumus. Norime aptarti dar keleta atvejų, kur gali pradėti formuotis pelėsis. Galima teigti, kad dažnai pelėsio užuomazgos prasideda tokiose vie..
Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai. Palėpės dažnai naudojamos sukrauti..
Dažniausiai buityje aptinkamo pelėsio rūšys yra kladosporiumas (cladosporium), peniciliumas (penicillium), alternarius (alternaria) ir aspergilusas (aspergillus). Nesvarbu kokia pelėsio rūšis įsiveisė Jūsų aplinkoje – ji yra kenksminga ir prastina kasdien..
Dažniausiai pasitaikantys pelėsio sukeltų sveikatos sutrikimų simptomai Pelėsis auga tiek patalpose, tiek ir aplinkoje lauke. Dažniausiai pelėsis į patalpas patenka iš išorės. Lauke esančios pelėsio sporos į patalpų vidų patenka pro atvirus langus, sie..
Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridaryti žalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio daroma žala žmogaus sv..
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius, priemones bei laikomės saugumo reikalavimų. Dėl šių priežasčių galime patenkinti įvairių klientų lūkesčius. Savo praktikoje teko susidurti ..
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu užtikrinti, jog pelėsis neatsinaujins. Kaip žinia, pelėsis dauginasi ir plinta oru sklandančiomis sporomis. Tai reiškia..
Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali prida..
Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobil..
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis. Suprantant tai, kad pelėsis yra gyvas organizmas, reikia turėti omenyje ir tai jog pelėsis dauginasi bei plinta. Pasitaiko tokių at..
Pelėsiui formuotis tinkami praktiškai visų tipų paviršiai, kurie yra paveikti drėgmės, ypač, jei ant paviršiaus yra susikaupęs purvo ar dulkių sluoksnis. Suprantama, greičiausiai pelėsis pastebimas atvirose vietose – sienos, lubos, vonios plytelės ir pan...
Dušo kabinos ne vienose namuose pakeičia įprastines vonias, bei pasižymi funkcionalumu. Taip – tai praktiškas įrenginys, tačiau yra svarbu ir tinkama dušo kabinos priežiūra. Kaikurios dušo kabinos turi garų funkciją – šio proceso metu stipriai padidėja..
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiform..
Pelėsis atsiranda tada, kuomet yra viršijamos leistinos drėgmės normos. Priklausomai nuo patalpų specifikos skiriasi pelėsio atsiradimo tikimybė. Labiau problematiškos patalpos galėtų būti patalpos cokoliniame aukšte (pusrūsyje) bei rūsio patalpos. ..
Pelėsis atsiranda dėl tam tikrų priežasčių susidarius tinkamom pelėsiui augti sąlygoms. Pelėsiui augti yra reikalingas paviršius, ant kurio pelėsis galėtų formuotis, taip pat, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, jam yra reikalingas tam tikras maisto šal..
Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai su..
Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą, kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esant gerai ventiliacijai, tinkamai vėdin..
Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas tenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios iš pirmo požiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriau išnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampa aišku, kur slypi pelėsio problema. Pe..
Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika, kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartą norėtume atkreipti dėmesį į ga..
Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose patalpose ne tik tenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to, ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, prikla..
Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionui būdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti - pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai. Omenyje turime potvynius, kurie į..
Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviau arba sunkiau – priklausomai nuo patalpų specifikos. Patalpų specifika įtakoja tikimybę susiformuoti pelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinės pelėsio atsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prasta v..
Remdamiesi savo patirtimi galime teigti, kad oro jonizatorius, ozono generatorius ar drėgmės surinkėjas jums nepadės išnaikinti-pašalinti pelėsį. Visu pirma, pelėsis – jau įvykusi pasekmė. Kai kurie mano, jog įsigijus šiuos įrenginius pavyks išspręsti pel..
Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būti nustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirti patalpoms naudojami specialūs pr..
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jeigu jums patiko šį informacija, nepagailėkite mūms paaukoti ir mes toliau rinksime ir dalynsimes naudinga mūsų patirtimi ir informacija apie pelėsį jo daroma žalą, kokiais būda..
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą, šis kenksmingas darinys gali susiformuoti dėl daugelio priežasčių, pradedant nuo prasto patalpų ventiliavimo ir baigiant statybų broku. Tačiau, v..

 
pelesis ventiliacijoje termovizine nuotrauka kaip kovoti su pelesiu bute kaip greitai panaikinti pelesi kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas name auga pelesis pelėsio naikinimo paslaugos kaip panaikinti pelesi nuo tapetu pelesis and drabuziu pelesis po potvynio oro sausintuvai kaina Pelesis duso kabinoje pelesio valymo paslaugos termoviziniai tyrimai kaip pasalinti pelesi nuo lubu medienos grybelio salinimas pelesis namuose kaip panaikinti pelesi is buities pelesis kondensatas uzliejo lubas buto tyrimai pelija virtuves langai pelesio namuose atsikrartymas bute atsirado pelesis kiek laiko uztrunka panaikinti pelesi pelesis po uzliejimo pelesis mediniame name Kaip atpažinti pelesio taskeliai pelesio bute naikinimas oro valytuvas jonizatorius grybas sunaikino medi pelesis name oro sausintuvai pelesis dauginasi pelesio salinimas ozonu kas veiksmingai naikina pelesi pelesis prasta ventiliacija pelesis auga garaze kova su pelesiu sienu termovizija oro drekintuvas kaina pelesio naikinimas vonioje nuo lubu kaip pasalinti pelesi nuo sienu tvaikas namuose pelesio naikinimas nuo lubu pelesio valymo paslauga uzsikimsusi ventiliacijos sistema naikina vonios pelesi pelesiu sporos ar pelesis daro zala vaikams pelesio naikinimo ekspertai oro cirkuliacija bute pelesis kambario kampuose dregmes matuoklis pelesio valymas kaip panaikinti pelėsį ozono generatoriai dregmes lygis kodel pelija lubos pelesis sienu kampe Nekilnojamo turto vertinimas vilniuje pelesio susirgimai pelesio demes profesionali termovizija Termografija dregnos uzuolaidos kodel atsiranda pelesiai ant uzuolaidu kaip isvalyti pelesi is rubu ar pelesis gali paplisti klimato itaka namam oro sausinimo iranga kaip isnaikinti pelesi is virtuves kokios pelesio atsiradimo priezastis statybiniu medziagu dregmes tyrimas panaikinti pelesi rusyje pelesio naikinimas restorane pelėsio poveikis pelesis tarpuose tarp plyteliu priemone nuo pelesio pufas paslaugos Pelėsio naikinimas iš gobeleno kaip naikinti pelėsi pelesis ant virutves baldu kaviniu higienos reikalavimai pelesio salinimas nuo dazytu pavirsiu pelesiai garaze pelesis balduose pelesio naikinimas is automobilio pelesio naikinimo paslauga tel pelesio salinimas plyteliu tarpuose pelesio salinimas kontaktai pelija siena kvapo naikaikinimui ozono generatorius pelesio naikinimas is lubu pelesio naikinimas nemencineje pelesis auga namuose kaip panaikinti pelesio kvapa is spintos pelesio naikinimas vonioje pelesio augimo priezastis santykines oro dregmes matavimas kaip pasalinti pelesi is namu pelesis po laiptais pelesis ant grindu pelesis vamzdyje pelesis sienoje pelesinis grybas pelesiai ant baldu pelesio naikinimas kaune pelesis senos statybos name pelesis bute pelesio priezasciu diagnozavimas profesionalus pelesio naikinimas pelesio naikinimas marijampole blokiniu sienu kapitalinis siūlių remontas iš vidaus kodel spinteleje auga pelesis kaip pasalinti pelesi nuo langu anijonai ar pelesis plinta ar pelesiai kenkia sveikatai Pelesis kavineje pelesio balduose naikinimas pelesio zala pelesis vonioje kodel pelija siena pelesis virtuves spinteleje medziagu dregmes lygis priemones pries pelesi medzio grybo naikinimas patalpu ozonavimas grybo šalinimas pelesio sporos naikina pelesi butuose kaip nuvalyti pelesi nuo sienos butu termovizija pelesis nuoteku vamzdziuose pelėsio poveikis žmogaus sveikatai pelėsių valymas kaune pelesis vamzdziuose pelesis ant vonios plyteliu pelesiai ant roleto patalpu ventiliacija pelesio naikinimo palsauga patalpu dregmes nustatymai pelesis ant rubu pelesis ventiliacijos sistemose pelesis ant lubu juodas pelesis balkone pavirsiu padengimas apsauga nuo pelesio salina p pelija vonios silikonas medzio grybo naikinimo kaina pelesio atsiradimo priezastis pelija sienos siule silikono keitimas pelesis tapetai salina pelesio priezastis rasojantis langas pelesiu naikinimo konsultacija naikina pelesi tel termografija vilniuje pelesio naiknimas vilnius pelesio naikinimas paslaugos kontaktai atsirado pelesis po uzliejimo pelija spinta blokiniu butu kapitalinis siūlių remontas iš vidaus apsemtas rusys pelesio problema pavirsiaus apsauga nuo pelesiu kaip isnaikinti pelesi oro jonizatorius pelesio keliamas pavojus pelesiu naikinimas is spintos naikina pelesi kaip kovoti su pelesiu buityje oro strilizatorius kaina pelesiu naikinimo paslaugos kaina pelesio valymo priemones pelesiai palepeje Pelėsis balkone pelesio naikinimas is kaviniu fungicidai nuo pelesio naikina pelesi kontaktai kvapu naikinimui ozono generatoriai pelesis ant silikono kaip atsikratyti pelesio bute Pelesis po gaisro pelesio problemos apipelijusios lubos pelesio naikinimo paslaugos kaina oro valymas oro drekintuvai atsiliepimai pelesis vituveje pelėsių naikinimas Ozono generatorius Airmaster BL 100 grybo šalinimas vilniuje pelesis palepeje grybo salinimas is mediniu sienu sauso oro sterilizatorius trukusi siena uzliejo buta pelesio naikinimo paslaugos kaune is kur sklinda pelesio kvapas pelesis uzkandineje apsemto namo kaip panaikinti pelesi is baldu pelesio naikinimas vilniuje pelesiu naikinimas konstultacijos pelesio kvapo salinimas pelesio atsiradimo priezasciu pasalinimas oro sausinimas itrukusi siena pelesi plyteliu siulese kaip pasalinti pelesi is spinteles oro valytuvai pelesio valymas vilniuje pelesis auga ant sienos pelija silikonas pelesio priezasties nustatymas pelesiu plovimas pelesis auga virtuveje termografinis fotografavimas patalpu oro dregnumas pelesis ant sienos uz spintos pelesis ant sandarinimo gumu pelėsio naikinimas pelesiai ant tapetu supelijusios sienos kaip panaikinti medienos gryba bute isiveise pelesis pelesis auga ant lubu ar imanoma pasalinti pelesi pelėsio neigiamas poveikis pelesis auditorijoje kaip panaikinti pelesi pelesis ant roleto pelesiu salinimas nuo sienu pelėsio židinys pelesio kvapo naikinimas grybo naikinimas is medienos pelija uzuolaidos Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? pelesio priezasciu sprendimas pelėsio plėvele apsemtas namas pelesio atsiradimo priezasciu salinimas kaip panaikinti pelesi bute medzio grybelio salinimas dregmes sausintuvai
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2019
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM