Atsiliepimai
Labai greitai atvyko. Suteikė tikrai profesionalią.. ...»
Klientas
Buvo daug nerimo aptikus trobagrybį sodyboje. At.. ...»
Genadijus
Uz tokia kaina optimalus dregmes surinkejas, dirba.. ...»
Pirkejas
Mes nesam vienintelė kompanija, taciau vienintele .. ...»
Administratorius

Straipsniai

Rodyti:
Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? ..
Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? Sąlyginai galį ir taip pat ne. Viskas priklauso nuo bendros situacijos, jei nera išsprendžiama pati problema dėl ko ir pradėjo pėlyti paviršiai, tai drėgmės surinkėjas išspres pr..
Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį ..
Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose ..
Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms ..
Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Informacija ruošiama ..
Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo Informacija ruošiama ..
Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? ​Informacija ruošiama ..
Kaip atpažinti, kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas ..
Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name? ​Informaciją ruošiama! ..
Lietuvos geografinė padėtis lemia tai, jog čia yra ryški sezonų (metų laikų) kaita. Tai lemia tai, jog mūsų būstai patiria didelius stresus, kintant temperatūroms, nuo labai aukštų iki labai žemų, keičiantis krituliu kiekiui ir tipui, ar tai pvz.: lietus ..
Pelėsis buityje yra nelauktas svečias – jis gali ne tik pakenkti sveikatai, apgadinti baldus, bet ir sudarkyti Jūsų garderobą. Pelėsis dauginasi išskirdamas sporas, kurios lyg žiedadulkės sklando oru. Nusėdusios pelėsio sporos ant tinkamo paviršiaus prade..
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis virtuvėje atsiranda gana dažnai dėl to, kad maisto gaminimo metu neišvengiamai išsiskiria daug vandens garų. Taip pat, maist..
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo ypatumus. Norime aptarti dar keleta atvejų, kur gali pradėti formuotis pelėsis. Galima teigti, kad dažnai pelėsio užuomazgos prasideda tokiose vie..
Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai. Palėpės dažnai naudojamos sukrauti..
Dažniausiai buityje aptinkamo pelėsio rūšys yra kladosporiumas (cladosporium), peniciliumas (penicillium), alternarius (alternaria) ir aspergilusas (aspergillus). Nesvarbu kokia pelėsio rūšis įsiveisė Jūsų aplinkoje – ji yra kenksminga ir prastina kasdien..
Dažniausiai pasitaikantys pelėsio sukeltų sveikatos sutrikimų simptomai Pelėsis auga tiek patalpose, tiek ir aplinkoje lauke. Dažniausiai pelėsis į patalpas patenka iš išorės. Lauke esančios pelėsio sporos į patalpų vidų patenka pro atvirus langus, sie..
Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridaryti žalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio daroma žala žmogaus sv..
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius, priemones bei laikomės saugumo reikalavimų. Dėl šių priežasčių galime patenkinti įvairių klientų lūkesčius. Savo praktikoje teko susidurti ..
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu užtikrinti, jog pelėsis neatsinaujins. Kaip žinia, pelėsis dauginasi ir plinta oru sklandančiomis sporomis. Tai reiškia..
Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali prida..
Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobil..
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis. Suprantant tai, kad pelėsis yra gyvas organizmas, reikia turėti omenyje ir tai jog pelėsis dauginasi bei plinta. Pasitaiko tokių at..
Pelėsiui formuotis tinkami praktiškai visų tipų paviršiai, kurie yra paveikti drėgmės, ypač, jei ant paviršiaus yra susikaupęs purvo ar dulkių sluoksnis. Suprantama, greičiausiai pelėsis pastebimas atvirose vietose – sienos, lubos, vonios plytelės ir pan...
Dušo kabinos ne vienose namuose pakeičia įprastines vonias, bei pasižymi funkcionalumu. Taip – tai praktiškas įrenginys, tačiau yra svarbu ir tinkama dušo kabinos priežiūra. Kaikurios dušo kabinos turi garų funkciją – šio proceso metu stipriai padidėja..
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiform..
Pelėsis atsiranda tada, kuomet yra viršijamos leistinos drėgmės normos. Priklausomai nuo patalpų specifikos skiriasi pelėsio atsiradimo tikimybė. Labiau problematiškos patalpos galėtų būti patalpos cokoliniame aukšte (pusrūsyje) bei rūsio patalpos. ..
Pelėsis atsiranda dėl tam tikrų priežasčių susidarius tinkamom pelėsiui augti sąlygoms. Pelėsiui augti yra reikalingas paviršius, ant kurio pelėsis galėtų formuotis, taip pat, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, jam yra reikalingas tam tikras maisto šal..
Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai su..
Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą, kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esant gerai ventiliacijai, tinkamai vėdin..
Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas tenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios iš pirmo požiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriau išnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampa aišku, kur slypi pelėsio problema. Pe..
Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika, kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartą norėtume atkreipti dėmesį į ga..
Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose patalpose ne tik tenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to, ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, prikla..
Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionui būdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti - pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai. Omenyje turime potvynius, kurie į..
Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviau arba sunkiau – priklausomai nuo patalpų specifikos. Patalpų specifika įtakoja tikimybę susiformuoti pelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinės pelėsio atsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prasta v..
Remdamiesi savo patirtimi galime teigti, kad oro jonizatorius, ozono generatorius ar drėgmės surinkėjas jums nepadės išnaikinti-pašalinti pelėsį. Visu pirma, pelėsis – jau įvykusi pasekmė. Kai kurie mano, jog įsigijus šiuos įrenginius pavyks išspręsti pel..
Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būti nustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirti patalpoms naudojami specialūs pr..
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jeigu jums patiko šį informacija, nepagailėkite mūms paaukoti ir mes toliau rinksime ir dalynsimes naudinga mūsų patirtimi ir informacija apie pelėsį jo daroma žalą, kokiais būda..
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą, šis kenksmingas darinys gali susiformuoti dėl daugelio priežasčių, pradedant nuo prasto patalpų ventiliavimo ir baigiant statybų broku. Tačiau, v..

 
pelesio naikinimas blokineme name Nuomojame drėgmės surinkėjus kaip panaikinti pelesi nuo angokrasciu pelesio naikinimas is virtuves pelesis ant plytines sienos pelesio salinimas plyteliu tarpuose pelėsio atsiradimo priežastis vonioje pelesis grybo naikinimas pelesio atsiradimo priezasties nustatymas silikonas pelesis pelesio valiklis oro jonizatorius drekintuvas pelesio naikinimo paslauga vilniuje kodel jauciamas pelesio kvapas pelesiai virtuveje pelesis plysiuose pelesio valymas vilniuje pelesis ant langu dregna siena sienos pasidengusios pelesiu oro sausintuvas internetu pelesis auga duso kabinoje pelesiu valiklis pufas oro jonizacija kaip isvalyti pelesi nuo rubu grybo naikinimas is mediniu sienu pelesis duse grybo salinimas is mediniu lubu pelesinis grybas pelėsio poveikis žmogaus sveikatai pelesinio grybo salinimo paslaugos duso kabinos valymas pelesinio grybo salinimas pelesis buitis kodel atsiranda pelesiai ant uzuolaidos pelesio grybas grybo salinimas is mediniu lubu Pelesis ant roletu oro sterilizatorius airfree kaip panaikinti pelesi palepeje pelėsio valymas vilnius pelesis pavojingas drėgmė pelesio pasalinimas is namu pelija isorines namo sienos kaip isvalyti pelesi is audinio kaip pasalinti pelesi is skalbimo masinos sienu pelesis pelėsio naikinimas namuose greiti patalpu tyrimai pelesio naikinimas vilinius dregmes surinktuvu nuoma termografinis fotografavimas juodo pelesio naikinimas dreksta lubos apipelije baldai kaip atsikratyti pelesio virtuveje pelesis darbo vietoje pelesio daroma zala pelesio salinimas is siuliu pelėsio kvapas bute pelesis auga ant namo sienu ka reiskia pelesio kvapas Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? termografine nuotrauka pelesis palepeje kondensacija statybiniu medziagu dregnumo matavimas pelesis kondensatas pelėsio valymas vilniuje kodel auga pelesis vonioje statybiniu medziagu dregmes matavimas naikina pelesio sporas pelesisi pelesio naikinimas namuose slapios sienos kaip panaikinti pelesi nuo medzio termovizine nuotrauka kaip panaikinti pelesi virtuveje naikina pelesio kvapa is automobilio Ozono generatorius termo nuotrauka pelesiui atsparus hermetikas pelesis alergija kodel pelija siena pelesio kvapas namuose priemones nuo pelesio vonioje uzliejo lubas isiveisename grybas grybas pelesis atsinaujina skalbykle pelesis vandentiekio avariju likvidavimas pelija virtuveje kaip isvengti pelesio pelesiai pelesio salinimo palsauga kenksmingas pelesis uzlietame bute pradejo augti pelesis pelesis astme pelėsio salinimo paslauga sauso oro sterilizatorius pelesio salinimas nuo plyteliu uzliejo kaimynai ka daryti oro sausitnuvas atsiliepimai termografija vilniuje kaip efektyviai panaikinti pelesi pelesis tarp tapetu ir sienos pelesis po tapetais kodel spinteleje auga pelesis oro cirkuliacija kaip atsikratyti pelesio buityje pelesio kvapo salinimas pelesis ant sandarinimo gumu kaip panaikinti pelesi nuo sienos pelesis ant baldu pelesio naikinimo paslaugos kaune pelesis ant isoriniu sienu termovizines nuotraukos kaina pelesio kvapas automobilyje pelesio naikinimas naudojant termovizija pelesiai kambario kampe medienos grybo naikinimas pelesio naikinimo paslaugos tel. pelesis vonios vedinimo angoje kaip pasalinti pelesi nuo sienu apipelije tapetai nuo sienu pelesio kvapu naikinimui ozono generatorius apsemtas namas po uzliejimo pelesis isiveise Pelesis po gaisro oro tiltai per kiek laiko pasalinamas pelesis termo nuotraukos pelesis tapetai pelesis skalbimas kaip panaikinti pelesi is buities pelesio pasalinimas is buto kaip panaikinti pelesi is buto ant lubu auga pelesis medienos grybo salinimas nustato pelesio priezastis truko vamzdis skverbiasi dregme dazai nuo pelesio po namo uzliejimo pradejo augti pelesis pelesis vaikai ka daryti su pelesiu konsultacija del pelesio pelesio atsiradimo priezastys pelija lubos pelija drekstancios sienos bute atsirado pelesis pelesis ant sofos pelesio pasekmes sveikatai apipelijusi siena pelesiu naikinimas is palepes pelėsio naikinimo paslauga oro sterilizatoriai ar pavojingas pelesis namuose buto termovizinis tyrimas pelesis indaploveje pelesio naikinimas aplink langus apipelije virtuves baldai kaip naikinti pelesi pelesis silikone pelesis ant medienos juodas pelesis ant spintos pelesio naikinimas lazdynu rajone pelesis ventiliacijos sistemose skiedinys nuo pelesio pelesiai ant baldu pelesis kambario kampuose patalpu dregme pelesis po uzliejimo pelesis ant sedyniu pelesis auga ant angokrasciu pelesis salia langu pelesis prasta oro cirkuliacija avalynes pelesis pelesis saldytuve dregme vonioje per siena skverbiasi dregme Pelesis skalbykleje metalinis garazas pelesis pelesiu salinimas nuo sienos patalpu termovizija pelesis name ar imanoma pasalinti pelesi santykines oro dregmes skaiciavimas pelėsis namuose pelesio naikinimas is kaviniu pelesis dauginasi pelesio naikinimas bute pelesio naikinimas salinimas tel pelesis bagazineje pelesis isiveise name pelesio naikinimo paslaugos kontaktai pelija langas virtuveje pelesio atsiradimo priezastis santykines oro dregmes tyrimas grybo šalinimas vilniuje ar pelesis gali paplisti pelesis auga garaze skystis nuo pelesiu pelesis ant masinos grindu kaip nuvalyti pelesi nuo tapetu kokybiskas pelesio naikinimas termografinis tyrimas pelesio kenksmingumas kaip panaikinti pelesi spintoje pelesio naikinimas nemencineje pelesio valymo paslauga pelija pakabinamos lubos pelesis plyteles pelesis tarp spintos ir sienos pelesio kvapo panaikinimas kaip panaikinti pelesi nuo langu pelesis duso kabinoje kaip panaikinti pelesio kvapa kaip atrodo pelesis video pelesis sanitariniuose mazguose kaip pasalinti pelesi nuo langu termovizorius pelesio šalinimo paslauga dregmes lygis vandentiekio avarija vilniuje medzio grybo naikinimas grybo naikinimas is medinio namo pelesio priezasties nustatymas pelesis ant langu gumu oro valymas profesionali termovizija ar pelesis dauginasi pelesiai garze pelesiu rusys oro valytuvas matoja oro dregme priemonės nuo pelėsio kokybiski termoviziniai tyrimai termovizoriaus paslauga pelesio naikinimas is sienu patalpu oro dregnumas pelija spinta pelesio atsiradimo priezasciu pasalinimas pelesio valymo paslaugos pelija avalyne dregmes sausintuvai rasojantys langai pelesio naikinimas kernaveje
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2019
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM