Atsiliepimai
Kaina priklauso nuo pelesio kvadraturos, issikraus.. ...»
Administratorius
Užsakiau pelėsio naikinimo šalinimo paslaugas dar .. ...»
Tomas
Džiaugiuosi šios įmonės atliktu darbu, namo darbai.. ...»
Aurelija
dirba triuksmingai...didelis garsas.. ...»
asarele

Straipsniai

Rodyti:
Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? ..
Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? Sąlyginai galį ir taip pat ne. Viskas priklauso nuo bendros situacijos, jei nera išsprendžiama pati problema dėl ko ir pradėjo pėlyti paviršiai, tai drėgmės surinkėjas išspres pr..
Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį ..
Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose ..
Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms ..
Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Informacija ruošiama ..
Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo Informacija ruošiama ..
Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? ​Informacija ruošiama ..
Kaip atpažinti, kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas ..
Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name? ​Informaciją ruošiama! ..
Lietuvos geografinė padėtis lemia tai, jog čia yra ryški sezonų (metų laikų) kaita. Tai lemia tai, jog mūsų būstai patiria didelius stresus, kintant temperatūroms, nuo labai aukštų iki labai žemų, keičiantis krituliu kiekiui ir tipui, ar tai pvz.: lietus ..
Pelėsis buityje yra nelauktas svečias – jis gali ne tik pakenkti sveikatai, apgadinti baldus, bet ir sudarkyti Jūsų garderobą. Pelėsis dauginasi išskirdamas sporas, kurios lyg žiedadulkės sklando oru. Nusėdusios pelėsio sporos ant tinkamo paviršiaus prade..
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis virtuvėje atsiranda gana dažnai dėl to, kad maisto gaminimo metu neišvengiamai išsiskiria daug vandens garų. Taip pat, maist..
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo ypatumus. Norime aptarti dar keleta atvejų, kur gali pradėti formuotis pelėsis. Galima teigti, kad dažnai pelėsio užuomazgos prasideda tokiose vie..
Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai. Palėpės dažnai naudojamos sukrauti..
Dažniausiai buityje aptinkamo pelėsio rūšys yra kladosporiumas (cladosporium), peniciliumas (penicillium), alternarius (alternaria) ir aspergilusas (aspergillus). Nesvarbu kokia pelėsio rūšis įsiveisė Jūsų aplinkoje – ji yra kenksminga ir prastina kasdien..
Dažniausiai pasitaikantys pelėsio sukeltų sveikatos sutrikimų simptomai Pelėsis auga tiek patalpose, tiek ir aplinkoje lauke. Dažniausiai pelėsis į patalpas patenka iš išorės. Lauke esančios pelėsio sporos į patalpų vidų patenka pro atvirus langus, sie..
Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridaryti žalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio daroma žala žmogaus sv..
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius, priemones bei laikomės saugumo reikalavimų. Dėl šių priežasčių galime patenkinti įvairių klientų lūkesčius. Savo praktikoje teko susidurti ..
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu užtikrinti, jog pelėsis neatsinaujins. Kaip žinia, pelėsis dauginasi ir plinta oru sklandančiomis sporomis. Tai reiškia..
Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali prida..
Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobil..
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis. Suprantant tai, kad pelėsis yra gyvas organizmas, reikia turėti omenyje ir tai jog pelėsis dauginasi bei plinta. Pasitaiko tokių at..
Pelėsiui formuotis tinkami praktiškai visų tipų paviršiai, kurie yra paveikti drėgmės, ypač, jei ant paviršiaus yra susikaupęs purvo ar dulkių sluoksnis. Suprantama, greičiausiai pelėsis pastebimas atvirose vietose – sienos, lubos, vonios plytelės ir pan...
Dušo kabinos ne vienose namuose pakeičia įprastines vonias, bei pasižymi funkcionalumu. Taip – tai praktiškas įrenginys, tačiau yra svarbu ir tinkama dušo kabinos priežiūra. Kaikurios dušo kabinos turi garų funkciją – šio proceso metu stipriai padidėja..
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiform..
Pelėsis atsiranda tada, kuomet yra viršijamos leistinos drėgmės normos. Priklausomai nuo patalpų specifikos skiriasi pelėsio atsiradimo tikimybė. Labiau problematiškos patalpos galėtų būti patalpos cokoliniame aukšte (pusrūsyje) bei rūsio patalpos. ..
Pelėsis atsiranda dėl tam tikrų priežasčių susidarius tinkamom pelėsiui augti sąlygoms. Pelėsiui augti yra reikalingas paviršius, ant kurio pelėsis galėtų formuotis, taip pat, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, jam yra reikalingas tam tikras maisto šal..
Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai su..
Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą, kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esant gerai ventiliacijai, tinkamai vėdin..
Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas tenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios iš pirmo požiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriau išnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampa aišku, kur slypi pelėsio problema. Pe..
Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika, kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartą norėtume atkreipti dėmesį į ga..
Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose patalpose ne tik tenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to, ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, prikla..
Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionui būdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti - pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai. Omenyje turime potvynius, kurie į..
Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviau arba sunkiau – priklausomai nuo patalpų specifikos. Patalpų specifika įtakoja tikimybę susiformuoti pelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinės pelėsio atsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prasta v..
Remdamiesi savo patirtimi galime teigti, kad oro jonizatorius, ozono generatorius ar drėgmės surinkėjas jums nepadės išnaikinti-pašalinti pelėsį. Visu pirma, pelėsis – jau įvykusi pasekmė. Kai kurie mano, jog įsigijus šiuos įrenginius pavyks išspręsti pel..
Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būti nustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirti patalpoms naudojami specialūs pr..
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jeigu jums patiko šį informacija, nepagailėkite mūms paaukoti ir mes toliau rinksime ir dalynsimes naudinga mūsų patirtimi ir informacija apie pelėsį jo daroma žalą, kokiais būda..
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą, šis kenksmingas darinys gali susiformuoti dėl daugelio priežasčių, pradedant nuo prasto patalpų ventiliavimo ir baigiant statybų broku. Tačiau, v..

 
pelesio atsiradimo priezasciu nustatymas roletu prieziura kaip panaikinti pelesi nuo angokrasciu pelesio naikinimas is spinteles pelesiu plovimas Apie mus pelesis kenkia greitai naikina pelesi pelesis rusyje pelesiu kvapu naikinimas pelėsis vonioje nekilnojamo turto bukles ivertinimo paslaugos pelesis vamzdziuose medzio grybo salinimas apipelijo baldai apsauga nuo pelijimo visiskai isnaikina pelesi pelesiai auga palepeje pelija automobilio lubos pelesio atsiradimas pelesiai uz tapetu pelesio ant sienu valymas kas efektyviai naikina pelesi bute auga pelesis pelesiai ant garazo sienu pelesio salinimas vilnius pelesio salinimas nuo dazytu sienu pelesio kvapo naikinimo paslaugos pelesio priezastys kaip isnaikinti pelesi rusyje grybo nkinimas is medzio pelesis ant ventiliacijos angos pelesis salia langu pelesis cokoliniame aukste pelesis butuose pelesiai ant sienu klimato itaka namam oro sausintuvai kaina kaip isvalyti pelesi pelesis ant duso kabinos plyteliu pelesio namuose atsikrartymas pelesis auga namuose oro jonizacija Priemone nuo pelesio kondensatas ar pelesis plinta pelėsių naikinimas pelija sienos siule pelija langu gumos virtuveje atsirado pelesis pelesio naikinimo paslaugos kaunas pelesio tvaikas jonizatorius pelija po uzliejimo medziagu dregmes lygis pelesiai po tapetais grybo naikinimas is medienos profesionali termovizija oro cirkuliacija pelesis vonioje pelesis ant vonios plyteliu pelesis ant sienu sujungimu namo bukles ivertinimas pelija virtuves siena medienos grybo salinimas dregmes surinkejai pelėsių valymas kaunas pelesis virs garazo vartu pelesio naikinimo paslaugos klaipedoje ozonavimas pelesio namuose salinimas pelesio naikinimas namuose pelesis niuokoja turta termoviziniai tyrimai pelesis mediniame name pelesio zidiniai pelesis auga ant namo sienu dregmes matavimas namuose slapia siena oro valymo įrenginiai issamus patalpu tyrimai pelesis tarpuose tarp sienos ir baldu uzliejo buta pelesio salinimas ozonu pelesis skalbimo masina pelija medine siena pelėsio naikinimas bute Kaip kovoti su pelesiu namuose greiti patalpu tyrimai kondensatas ant plastikiniu langu grybo likvidavimo paslaugos kaip greitai grybas sunaikina mediena kaip isnaikinti pelesi nuo sienu pelija ritinines uzuolaidos kaip panaikinti pelesi spinteleje pelesio naikinimas virtuveje pelesis dauginasi padidinta dregme pelesis pelesis ant sofos pelesio naikinimas is palepes patalpu analize ar pelesis pavojingas kaip isvalyti pelesi nuo rubu dreksta ritinines uzuolaidos pelesio priezasciu salinimas pelėsio neigiamas poveikis pelėsio naikinimo priemonės kaip naikinti pelesi ar pelesis gyvas pelėsio šalinimas vilnius pelesio atsiradimo priezasties salinimas pelesio naiknimo paslaugos vilniuje drėgmės surinkėjai-nuoma pelesis balkone pelėsiai duso kabinos ventiliacija pelesiui atsparus silikonas kaip nuo ritininiu uzuolaidu valyti pelesi kas veiksmingai naikina pelesi Pelėsio naikinimas iš baldų/kilimų/audinių pelesio naikinimas marijampole kaip panaikinti pelesis palepeje pelesis ant virtuvines spinteles pelesio naikinimas salinimas tel pelesis virtuves spintelese auga pelesis pelėsių plėvelė drabuziu pelesis dregme ir pelesis batu pelesis uzlejo kaimynai kur kreiptis namu diagnostika kodel auga pelesis oro jonizatorius patalpu bukles ivertinimas grindu pelesis pelesio vonioje naikinimas pelesio panaikinimas buityje pelesinio grybo salinimas medienos grybelis rasojantys langai pelesis pazeidzia pavirsius priemones nuo pelesio vonioje pelesis namuose pelesis drabuziuose apipelijusios lubos pelija uzuolaida pelesio naikinimas daugiabutyje pelija vonios silikonas pelesinis grybas pelesio naikinimas nuo dazytos sienos pelesis name pelesio naikinimo paslauga vilniuje pelesis ant sandarinimo gumu dregmes lygio nustatymas buto termografines nuotraukos efektyvus budas pasalinti pelesi drekstanti siena pelija patalpu vedinimas sienų pelėsis pelėsio valymas vilniuje pelesis po laiptais silikonas pelesis baldu pelijimas pelesio naikinimas is kaviniu pelesis po pakabinamom lubom pelesio naikinimas is sanitarinio mazgo pelija siena pelesis tarpuose pelesio plitimo uzkirtimas pelija garazo sienos kaip isvalyti rubu pelesi efektyvi priemone nuo sienu pelesio rubu pelesis pelėsio naikinimo paslauga ar pelesis gali atsinaujinti panaikinti pelesi rusyje pelesis dazai pelesio naikinimo paslaugos kaune termvizinis tyrimas del kokiu priezasciu atsirado pelesis pelesiai palepeje grybo sporu naikinimas naikina pelesi kaune pelesio priezasciu diagnozavimas pelesis vituveje pelesis duse padidejusi patalpu dregme pelesio naikinimas ozonu kodel ant langu auga pelesis oro sausinimo budai efektyvus pelesio naikinimas pelesio naikinimas utenoje naikina pelesi is automobilio pelesio naikinimo kaina pelesis po uzliejimo profesionalios priemones nuo pelesio kaip atsikratyti pelesio namuose pelesio kvapas skalbimo masinoje pelesis virtuves baldai silumos nuostolis pelėsio sukeliamos ligos pelesis auto pelesio valiklis pelesio naiknimas vilnius kaip panaikinti pelesi po tapetais naikina pelesius pelija silikonas apipelijusios uzuolaidos pelesio naikinimas vonios kambaryje pelesio pasalinimas is kambario pelesiu salinimas nuo sienos pelesis buityje kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas pelesio virtuveje prevencija siena padengta pelesio plevele pelesis plyteliu tarpuos nekilnojimo turto bukles ivertinimas pelesis ventiliacijos sistemose pelesio naikinimas trakai pelesio keliama gresme pelesio naikinimas salinimas kontaktai pelesinio grybo salinimo paslaugos pelesiu salinimas nuo dazytu sienu pelesio naikinimas nuo sienu pelesio valymas nuo sienos del ko atsiranda pelesis kaip dauginasi pelesis oro sterilizatoriai pelesiai aplink langus pelesis ventiliacijos angoje pelija langas virtuveje pelesio salinimas nuo dazytu pavirsiu dregni tapetai sienu termovizija pelesio naikinimas bute priemones nuo pelesiu ant sienu pelesio salinimas nuo dazytu pavirsiu pelesis po langu pelesio naikinimas vonioje pelesiai namuose kodel atsiranda pelesiai ant uzuolaidos kaip isnaikinti pelesio kvapa skalbimo masinoje stipriai isplites pelesis kaip panaikinti pelesi is garazo pelesio naikinimas salinimas pelesis skalbiniu dezeje patalpu termoviziniai tyrimai Kodėl verta rinktis mus Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name?
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2019
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM