Atsiliepimai
Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2mėn. Tikra.. ...»
Ginvile
kokia paslaugu kaina,nuo ko priklauso ,ar nereikia.. ...»
daiva
Greitas ir kokybiškas darbas... ...»
Klientas
Po pelėsio naikinimo praėjo beveik 2mėn. ir kolkas.. ...»
Kristina

Straipsniai

Rodyti:
Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? ..
Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? Sąlyginai galį ir taip pat ne. Viskas priklauso nuo bendros situacijos, jei nera išsprendžiama pati problema dėl ko ir pradėjo pėlyti paviršiai, tai drėgmės surinkėjas išspres pr..
Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį ..
Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose ..
Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms ..
Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Informacija ruošiama ..
Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo Informacija ruošiama ..
Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? ​Informacija ruošiama ..
Kaip atpažinti, kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas ..
Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name? ​Informaciją ruošiama! ..
Lietuvos geografinė padėtis lemia tai, jog čia yra ryški sezonų (metų laikų) kaita. Tai lemia tai, jog mūsų būstai patiria didelius stresus, kintant temperatūroms, nuo labai aukštų iki labai žemų, keičiantis krituliu kiekiui ir tipui, ar tai pvz.: lietus ..
Pelėsis buityje yra nelauktas svečias – jis gali ne tik pakenkti sveikatai, apgadinti baldus, bet ir sudarkyti Jūsų garderobą. Pelėsis dauginasi išskirdamas sporas, kurios lyg žiedadulkės sklando oru. Nusėdusios pelėsio sporos ant tinkamo paviršiaus prade..
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis virtuvėje atsiranda gana dažnai dėl to, kad maisto gaminimo metu neišvengiamai išsiskiria daug vandens garų. Taip pat, maist..
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo ypatumus. Norime aptarti dar keleta atvejų, kur gali pradėti formuotis pelėsis. Galima teigti, kad dažnai pelėsio užuomazgos prasideda tokiose vie..
Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai. Palėpės dažnai naudojamos sukrauti..
Dažniausiai buityje aptinkamo pelėsio rūšys yra kladosporiumas (cladosporium), peniciliumas (penicillium), alternarius (alternaria) ir aspergilusas (aspergillus). Nesvarbu kokia pelėsio rūšis įsiveisė Jūsų aplinkoje – ji yra kenksminga ir prastina kasdien..
Dažniausiai pasitaikantys pelėsio sukeltų sveikatos sutrikimų simptomai Pelėsis auga tiek patalpose, tiek ir aplinkoje lauke. Dažniausiai pelėsis į patalpas patenka iš išorės. Lauke esančios pelėsio sporos į patalpų vidų patenka pro atvirus langus, sie..
Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridaryti žalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio daroma žala žmogaus sv..
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius, priemones bei laikomės saugumo reikalavimų. Dėl šių priežasčių galime patenkinti įvairių klientų lūkesčius. Savo praktikoje teko susidurti ..
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu užtikrinti, jog pelėsis neatsinaujins. Kaip žinia, pelėsis dauginasi ir plinta oru sklandančiomis sporomis. Tai reiškia..
Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali prida..
Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobil..
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis. Suprantant tai, kad pelėsis yra gyvas organizmas, reikia turėti omenyje ir tai jog pelėsis dauginasi bei plinta. Pasitaiko tokių at..
Pelėsiui formuotis tinkami praktiškai visų tipų paviršiai, kurie yra paveikti drėgmės, ypač, jei ant paviršiaus yra susikaupęs purvo ar dulkių sluoksnis. Suprantama, greičiausiai pelėsis pastebimas atvirose vietose – sienos, lubos, vonios plytelės ir pan...
Dušo kabinos ne vienose namuose pakeičia įprastines vonias, bei pasižymi funkcionalumu. Taip – tai praktiškas įrenginys, tačiau yra svarbu ir tinkama dušo kabinos priežiūra. Kaikurios dušo kabinos turi garų funkciją – šio proceso metu stipriai padidėja..
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiform..
Pelėsis atsiranda tada, kuomet yra viršijamos leistinos drėgmės normos. Priklausomai nuo patalpų specifikos skiriasi pelėsio atsiradimo tikimybė. Labiau problematiškos patalpos galėtų būti patalpos cokoliniame aukšte (pusrūsyje) bei rūsio patalpos. ..
Pelėsis atsiranda dėl tam tikrų priežasčių susidarius tinkamom pelėsiui augti sąlygoms. Pelėsiui augti yra reikalingas paviršius, ant kurio pelėsis galėtų formuotis, taip pat, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, jam yra reikalingas tam tikras maisto šal..
Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai su..
Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą, kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esant gerai ventiliacijai, tinkamai vėdin..
Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas tenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios iš pirmo požiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriau išnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampa aišku, kur slypi pelėsio problema. Pe..
Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika, kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartą norėtume atkreipti dėmesį į ga..
Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose patalpose ne tik tenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to, ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, prikla..
Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionui būdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti - pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai. Omenyje turime potvynius, kurie į..
Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviau arba sunkiau – priklausomai nuo patalpų specifikos. Patalpų specifika įtakoja tikimybę susiformuoti pelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinės pelėsio atsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prasta v..
Remdamiesi savo patirtimi galime teigti, kad oro jonizatorius, ozono generatorius ar drėgmės surinkėjas jums nepadės išnaikinti-pašalinti pelėsį. Visu pirma, pelėsis – jau įvykusi pasekmė. Kai kurie mano, jog įsigijus šiuos įrenginius pavyks išspręsti pel..
Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būti nustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirti patalpoms naudojami specialūs pr..
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jeigu jums patiko šį informacija, nepagailėkite mūms paaukoti ir mes toliau rinksime ir dalynsimes naudinga mūsų patirtimi ir informacija apie pelėsį jo daroma žalą, kokiais būda..
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą, šis kenksmingas darinys gali susiformuoti dėl daugelio priežasčių, pradedant nuo prasto patalpų ventiliavimo ir baigiant statybų broku. Tačiau, v..

 
pelesio zala oro jonizatoriai kaina oro sausintuvas kaina ka daryti pamacius pelesi oro jonizavimas neikina medienos gryba kontaktai kaip panaikinti pelesi namuose pelėsio sukeliamos ligos butu diagnostika truko kanalizacijos vamzdis paslaugos pelijimo priezastis pelesiai auga palepeje pavirsiu padengimas apsauga nuo pelesio pelesiu salinimas nuo dazytos sienos medziagu dregmes nustatymas Pelesis ant baldu butas po uzliejimo pelija sienos siule grybo naikinimo paslaugos pelesis drabuziuose oro drekintuvai kabinami ant radiatoriu supelijusios sienos pelesis tarpuose tarp sienos ir baldu pelesio vonioje naikinimas pelesio naikinimas tel juodas pelesis ant sienos kas stabdo pelesi sienos pasidengusios pelesiu pelesio naikinimas klaipeda kaip kovoti su pelesiu virtuveje pelija pakabinamos lubos viduje spintos pelesis pelesis uz baldu grybo likvidavimo paslaugos pelesiui atsparus silikonas buto termografines nuotraukos kokia rizika sukelia pelesis termo nuotrauka uzliejo kaimynai ka daryti pelesis po potvynio blokinio namo kapitalinis siūlių remontas iš vidaus dregna siena pelija auga pelesis oro drekinimo sistemos pelesio naikinimas utenoje pelesio naikinimas salinimas tel pavirsiaus dregnumas grybo naikinimas is mediniu lubu pelesis palepeje sienu dregme Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? duso kabinos valymas oro cirkuliacija patalpose vandentiekio avarija vilniuje angokrasciu pelesis pelesiu salinimas nuo dazytu sienu namo termovizinis tyrimas kaip kovoti su pelesiu ant sienu Kaip kovoti su pelesiu namuose pelija silikonas drekstancios sienos kaip uzkirtsti kelia pelesiui pelesiu naikinimas is garazu kaip efektyviai panaikinti pelesi juodas pelesis ant spintos ventiliacijos angos valymas kaip nuo ritininiu uzuolaidu valyti pelesi Pelesio valiklis pelesiai uz tapetu baldu pelijimas oro jonizatorius pelesio atsiradimo salygos kaip isnaikinti pelesio kvapa skalbimo masinoje nekilnojimo turto ir jo bukles ivertinimas pelesnio naikinimo paslaugos pelesio kvapas pelesis ant virtuves sienu pelesio naikinimas salinimas kontaktai pelesis cokoliniame aukste pelesio pasekmes zmogaus sveikatai oro drekintuvas akcija pelesio salinimo palsauga su kuo reikia valyti pelesi pelesio salinimo paslauga priemones pries pelesi pelesio ant sienu valymas kaip panaikinti sienu pelesi Oro jonizatorius oro sausintuvas internetu nekilnojamo turto ivertinimas tel kokybiskas pelesio naikinimas kodel spinteleje auga pelesis pelėsio naikinimo paslauga pelesis dazai pelesis vonios kambaryje kaip panaikinti pelesi nuo angokrasciu pelesiu naikinimas konstultacijos pelesio salinimo darbu kaina pelesis mikrobangų krosneleje blokiniu namu kapitalinis siūlių remontas iš vidaus kambario ozonavimas priemonės nuo pelėsio pelesiu plovimas ozono generatorius kova su pelesiu pelėsio kvapo naikinimas pelesio naikinimas is garazo prasta oro cirkuliacija pelėsio naikinimas iš baldų oro valytuvas jonizatorius problemos su siulemis medzio grybo naikinimo kaina pelija rubai vonios silikonas pastatu diagnostika supelijo baldai buto bukles ivertinimas dregme automobilio bagazineje pelesio naikinimo paslauga kontaktai sienų pelėsis kaip atsikratyti pelesio patalpu bukles ivertinimas kodel auga pelesis ant tapetu pelesis ant laiptu pelesio naikinimas pelesis ventiliacijos sistemose pelesio grybas ant sienos pelesiai spintoje didelio ploto pelesio naikinimas efektyvus budas pasalinti pelesi pelesio kvapui naikininti termovizorius pelesio zidiniai nesandarus plastikiniai langai baldu pelesis termografija vilniuje kaip pasalinti pelesi nuo tapetu kaip panaikinti pelesi nuo sienos pelesis tarp lubu ir pakabinamu lubu buto diagnostika Kaip panaikinti pelėsio kvapą pelesio naikinimo paslaugos tel kaip panaikinti pelesi is automobilio salono pelesis auga ant lubu pelesis lubose pelesio naikinimas klaipedoje pelesio naikinimas daugiabutyje medzio grybo salinimas juodas pelesis termografinis filmavimas oro valymo įrenginiai uzlietas butas pelesis kambaryje grybo naikinimas is medienos dregme patalpose pavirsiau dregmes nustatymai pelesio naikinimas is virtuves silikono keitimas termovizoriaus paslauga bute pradejo pelyti Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį impregnantas nuo pelesiu efektyvi priemone nuo sienu pelesio kaip isvalyti pelesi is rubu roletu prieziura termografiniai tyrimai dregmes mazinimas patalpose kaip pasalinti pelesi nuo sienu kaip pasalinti pelesi salina pelesis pelesis ant lubu pelesis buityje oro sausintuvai kaip veiksmingai naikinti pelesi pelesio naikinimas is lubu juodo pelesio naikinimas pelesis auga namuose pelesinio grybo naikinimo paslauga pelesis plyteles pelesio naikinimas lazdynu rajone pelesio kvapo naikinimo paslaugos is kur sklinda pelesio kvapas pelesis sanitariniuose mazguose palesio naikinimo paslauga pelesis dauginasi nepavyksta isnaikinti pelesio pelesio naikinimas ozonu naikina pelesi kontaktai silikonas pelesis pelesio priezasciu salinimas pelesio naikinimas nemencineje pelesio keliamas pavojus oro sterilizatorius airfree oro drekintuvas ats pelesio salinimas vonioje nuo lubu dreksta ritinines uzuolaidos profesionalus pelesio naikinimas chemikalai pries pelesi pelėsis pelija virtuves siena kaip atsikratyti pelesio buityje patalpu termoviziniai tyrimai patalpu tyrimai pelesio naikinimas vilinius pelesio namuose atsikrartymas statybiniu medziagu dregnumo matavimas silumos nuostolis pelesis gadina interjera pelesio taskiukai pelesis ant duso kabinos dureliu kaip panaikinti pelesi palepeje apipelijusios uzuolaidos pelesis uz spintos kaip panaikinti pelesi bute vandentiekio avarija pelesio salinimas kaunas pelesis salia vamzdziu pelesis duso kabinoje kodel pradejo pelyti siena pelesis ant roletu pelesis auga virtuveje Pelesis automobilyje pelesis darbo vietoje pelesio naikinimas uzkandineje juodas pelesis ant baldu pelėsio naikinimas vilniuje oro sausitnuvas pelesio naikinimas vionoje pelesiai ant baldu pelesio valymo priemones pelesiu naikinimo konsultacija skverbiasi dregme pelesis ant garazo sienu bute apsigyveno pelesis pelesis auto skystis nuo pelesiu naikina pelesi butuose kaip panaikinti pelesio kvapa spintoje kaip isnaikinti pelesi vonioje oro sausinimas dregmės surinktuvas oro drekintuvas koki pirkti ar pelesiai kenkia sveikatai kaip isnaikinti pelesi pelija avalyne naikina vonios pelesi pelesiu naikinimas is spintos pelija siena kaip isnaikinti pelesi is spintos
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2019
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM