Atsiliepimai
Praėjo jau puse metu kai naikino pelėsį, ir pelėsi.. ...»
Klientas iš Kauno
Kaina priklauso nuo pelesio kvadraturos, issikraus.. ...»
Administratorius
labai esame patenkinti padarytu darbu, pinigai tin.. ...»
klientas
Mes nesam vienintelė kompanija, taciau vienintele .. ...»
Administratorius

Straipsniai

Rodyti:
Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? ..
Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? Sąlyginai galį ir taip pat ne. Viskas priklauso nuo bendros situacijos, jei nera išsprendžiama pati problema dėl ko ir pradėjo pėlyti paviršiai, tai drėgmės surinkėjas išspres pr..
Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį ..
Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose ..
Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms ..
Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Informacija ruošiama ..
Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo Informacija ruošiama ..
Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? ​Informacija ruošiama ..
Kaip atpažinti, kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas ..
Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name? ​Informaciją ruošiama! ..
Lietuvos geografinė padėtis lemia tai, jog čia yra ryški sezonų (metų laikų) kaita. Tai lemia tai, jog mūsų būstai patiria didelius stresus, kintant temperatūroms, nuo labai aukštų iki labai žemų, keičiantis krituliu kiekiui ir tipui, ar tai pvz.: lietus ..
Pelėsis buityje yra nelauktas svečias – jis gali ne tik pakenkti sveikatai, apgadinti baldus, bet ir sudarkyti Jūsų garderobą. Pelėsis dauginasi išskirdamas sporas, kurios lyg žiedadulkės sklando oru. Nusėdusios pelėsio sporos ant tinkamo paviršiaus prade..
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis virtuvėje atsiranda gana dažnai dėl to, kad maisto gaminimo metu neišvengiamai išsiskiria daug vandens garų. Taip pat, maist..
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo ypatumus. Norime aptarti dar keleta atvejų, kur gali pradėti formuotis pelėsis. Galima teigti, kad dažnai pelėsio užuomazgos prasideda tokiose vie..
Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai. Palėpės dažnai naudojamos sukrauti..
Dažniausiai buityje aptinkamo pelėsio rūšys yra kladosporiumas (cladosporium), peniciliumas (penicillium), alternarius (alternaria) ir aspergilusas (aspergillus). Nesvarbu kokia pelėsio rūšis įsiveisė Jūsų aplinkoje – ji yra kenksminga ir prastina kasdien..
Dažniausiai pasitaikantys pelėsio sukeltų sveikatos sutrikimų simptomai Pelėsis auga tiek patalpose, tiek ir aplinkoje lauke. Dažniausiai pelėsis į patalpas patenka iš išorės. Lauke esančios pelėsio sporos į patalpų vidų patenka pro atvirus langus, sie..
Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridaryti žalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio daroma žala žmogaus sv..
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius, priemones bei laikomės saugumo reikalavimų. Dėl šių priežasčių galime patenkinti įvairių klientų lūkesčius. Savo praktikoje teko susidurti ..
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu užtikrinti, jog pelėsis neatsinaujins. Kaip žinia, pelėsis dauginasi ir plinta oru sklandančiomis sporomis. Tai reiškia..
Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali prida..
Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobil..
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis. Suprantant tai, kad pelėsis yra gyvas organizmas, reikia turėti omenyje ir tai jog pelėsis dauginasi bei plinta. Pasitaiko tokių at..
Pelėsiui formuotis tinkami praktiškai visų tipų paviršiai, kurie yra paveikti drėgmės, ypač, jei ant paviršiaus yra susikaupęs purvo ar dulkių sluoksnis. Suprantama, greičiausiai pelėsis pastebimas atvirose vietose – sienos, lubos, vonios plytelės ir pan...
Dušo kabinos ne vienose namuose pakeičia įprastines vonias, bei pasižymi funkcionalumu. Taip – tai praktiškas įrenginys, tačiau yra svarbu ir tinkama dušo kabinos priežiūra. Kaikurios dušo kabinos turi garų funkciją – šio proceso metu stipriai padidėja..
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiform..
Pelėsis atsiranda tada, kuomet yra viršijamos leistinos drėgmės normos. Priklausomai nuo patalpų specifikos skiriasi pelėsio atsiradimo tikimybė. Labiau problematiškos patalpos galėtų būti patalpos cokoliniame aukšte (pusrūsyje) bei rūsio patalpos. ..
Pelėsis atsiranda dėl tam tikrų priežasčių susidarius tinkamom pelėsiui augti sąlygoms. Pelėsiui augti yra reikalingas paviršius, ant kurio pelėsis galėtų formuotis, taip pat, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, jam yra reikalingas tam tikras maisto šal..
Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai su..
Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą, kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esant gerai ventiliacijai, tinkamai vėdin..
Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas tenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios iš pirmo požiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriau išnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampa aišku, kur slypi pelėsio problema. Pe..
Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika, kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartą norėtume atkreipti dėmesį į ga..
Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose patalpose ne tik tenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to, ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, prikla..
Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionui būdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti - pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai. Omenyje turime potvynius, kurie į..
Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviau arba sunkiau – priklausomai nuo patalpų specifikos. Patalpų specifika įtakoja tikimybę susiformuoti pelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinės pelėsio atsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prasta v..
Remdamiesi savo patirtimi galime teigti, kad oro jonizatorius, ozono generatorius ar drėgmės surinkėjas jums nepadės išnaikinti-pašalinti pelėsį. Visu pirma, pelėsis – jau įvykusi pasekmė. Kai kurie mano, jog įsigijus šiuos įrenginius pavyks išspręsti pel..
Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būti nustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirti patalpoms naudojami specialūs pr..
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jeigu jums patiko šį informacija, nepagailėkite mūms paaukoti ir mes toliau rinksime ir dalynsimes naudinga mūsų patirtimi ir informacija apie pelėsį jo daroma žalą, kokiais būda..
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą, šis kenksmingas darinys gali susiformuoti dėl daugelio priežasčių, pradedant nuo prasto patalpų ventiliavimo ir baigiant statybų broku. Tačiau, v..

 
termografinis fotografavimas pelesis tarpuose tarp plytelių kvapu naikinimui ozono generatorius pelesio naikinimas is spintos Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį kaip isnaikinti pelesi virtuveje oro valymas kaip panaikint pelesi bute pelesiu atsiradimo priezastis patalpu analize pelesio naikinimo paslaugos tel naikina pelesio kvapa is automobilio silikonas pelesis pelesio vonioje naikinimas pelija medine siena oro drekintuvai kabinami ant radiatoriu kodel auga pelesis kaip isnaikinti pelesio kvapa skalbimo masinoje pelėsio naikinimas iš baldų greitai naikina pelesi naikina pelesi tel pelija virtuves langai pelesio naikinimo budai kaip panaikinti pelėsį pelesio naikinimas nuo lubu pelesiu naikinimas is garazu termovizines nuotraukos kaina pelesis uz saldytuvo pelesis auga ant angokrasciu uzsikimse nuoteku vamzdziai pelesio naikinimas is audinio dregmes mazinimas patalpose pelėsio atsiradimo priežasčių nustatymas termovizine nuotrauka apsauga nuo pelijimo kaip isvalyti pelesi is gobeleno apipelijusios lubos santykines oro dregmes nustatyas oro ozonavimas kuo valyti pelesius kaip panaikinti pelesio kvapa kur kreiptis del pelesio priemones nuo pelesiu pelesiai namuose dregmes lygio nustatymas pelesiu sukeliamos ligos pelesis plinta oru pelesis pelesio salinimas is audinio pelesio priezasciu sprendimas pelesiai balkone Pelėsio naikinimas iš gobeleno didelio ploto pelesio naikinimas naikina pelesio kvapa pelesis ant silikono pelesio virtuveje prevencija kaip pasalinti pelesi nuo tapetu del ko atsiranda pelesis siena padengta pelesio plevele kaip panaikinti pelesio kvapa is spintos vonioje pelesis pelesio naikinimo paslaugos kaunas pelesis auga namuose rasoja langai pelesi plyteliu siulese pelesio naikinimo paslauga pelesio naikinimas is sanitarinio mazgo pelesiai uz tapetu pelėsiai pelesis siulese pelesis duse pelėsio šalinimas vilnius vonios ventiliatorius buto tyrimai Pelesis po gaisro pelesis ant duso kabinos dureliu kaip pasalinti pelesi nuo langu pelija sienos siule grybas naikina mediena pelėsio židinys bendradarbiaujame pelesis virtuves spintelese pelesio naikinimas is buto pelesio kvapo naikinimas pelesiai po uzliejimo Pelesis rusyje pelesis isiveise po uzlietu lubu pelesiui atsparus silikonas drekstanti siena pelija uzskimses nuoteku vamzdis pelesio pasekmes zmogaus sveikatai pelija ritinines uzuolaidos profesionalios pelesio naikinimo paslaugas dregme vonioje pelesiu naikinimas konstultacijos kodel dregna siena pelija isorines namo sienos kaip valyti pelesi pelesio atsiradimas pelesio salinimo paslaugos vilnius juodas pelesis ant sieno pelesiu naikinimo konsultacija pelesio salinimas blokiniame name kaip panaikinti pelesi po uzliejimo pelesis plyteles naikina pelesi is namu kaip panaikinti pelesi po tapetais patalpu tyrimai pelesis ant masinos grindu duso kabinos ventiliacija oro sausintuvas internetu pelesiu naikinimo paslaugos salygos pelesiui atsirasti truko vamzdis bute medzio grybo naikinimo kaina greiti patalpu tyrimai grybo likvidavimas is medinio namo pelesio salinimas nuo lubu pelesis ant batu Pelesis spintoj Grybo naikinimas-šalinimas pelesis ant roleto padidinta dregme pelesis grybo sporu naikinimas kaip isvalyti pelesius pelesio naikinimas is garazo pelesis nuoteku vamzdziuose kaip panaikinti pelesi termonuotrauka oro jonizavimas pelesio atsiradimo priezastis pelėsis namuose panaikinti pelesi termo nuotrauka kodel virtuveje auga pelesis pelesis bute pelesiu naikinimo imone ar pelesiai kenkia sveikatai pelesio naikinimas video kodel smirda pelesiu? pelesis ant baldu medziagu dregmes nustatymas pelesio naikinimo palsauga pelija tarpai tarp plytu pelesinio grybo salinimo paslaugos Kaip kovoti su pelesiu pelėsio kvapas kaip uzkirsti kelia pelesiui pelesis ant palanges pelesis komercinese patalpose potvynis pelesis pelesiai palepeje oro valymo įrenginiai buto termografines nuotraukos oro sterilizatorius airfree termovizorius dregmes matavimas namuose kaip isnaikinti pelesi skalbimo masinoje pelesis tarpuose medzio grybo naikinimas Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose priemone nuo pelesio kaip panaikinti pelesi spinteleje kondensatas ant lango namo termografines nuotraukos pelesis pusrusyje uzsikimsusi ventiliacijos anga vonioje grybas kaip nuvalyti pelesi nuo tapetu pelesis po langu naikina pelesius pastatu diagnostika pelesis virs garazo vartu pelesio salinimas kontaktai pelesis po uzliejimo grybo salinimo paslaugos pelesio atsiradimo priezasties nustatymas pelesis tarpuose tarp sienos ir baldu pelesio atsiradimo priezasciu nustatymas oro valymo sistema uzliejo lubas pelesis mikrobangų krosneleje apipelije baldai kaip veiksmingai naikinti pelesi kaip panaikinti pelesi nuo baldu pelesio grybas ant sienos termografinis filmavimas po uzliejimo atsirado pelesis is kur sklinda pelesio kvapas medzio grybo salinimas valo pelesi pelesio naikinimas vilniuje kondensatas ant langu pelesio naikinimo paslauga vilniuje pelesio salinimas nuo plyteliu pelesio naikintojai pelesiai ant sienos sveikatos problemos pelesiai pelėsio naikinimas bute pelesis patalpose pelesis ant sedyniu pelesis tarp spintos ir sienos pelesis skalbimo masinoje santykines oro dregmes matuoklis pelesis ant sofos pelesis rubuose kaip apsaugoti sienas nuo pelesio pelesiu naikinimo paslaugos kaina pelesio naikinimas siauliuose pelesis plinta pelesis ant langu gumu ar pelesis pavojingas sveikatai pelijimo priezastis su kuo reikia valyti pelesi kaip panaikinti pelesi nuo sienu kodel pelesis auga virtuveje buto termovizija pelesis po virtuves kriaukle pelesis butuose pelija aplink langus santykines oro dregmes matavimo prietaisas apsauganuo pelesio profesionalios priemones nuo pelesio oro sausintuvas pelesiui atsparus dazai kaip isvalyti pelesi is spintos buto bukles ivertinimas kodel ant langu auga pelesis ilgalaike apsauga nuo pelesio pelesio priezasties nustatymas ar saugu gyventi su pelesiu pelesio salinimas tel Pelesio atsiradimo priezastys pelesio salinimo palsauga pelesio naikinimas is kaviniu pelesiu rusys pelesiu plovimas Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms uzliejus butui atsirado pelesis pelesio naikinimas vilinius pelesis ant avalynes oro sausintuvai kaina pelesis ant virtuves langu patalpu ozonavimas pelesis ant vonios plyteliu pelesis ant lovos po uzlietu lubu atsirado pelesis kaip panaikinti pelesi nuo medzio naikina nemalonius kvapus
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2019
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM