Atsiliepimai
dirba triuksmingai...didelis garsas.. ...»
asarele
Tikrai viskas atliekama profesionaliai!.. ...»
Tomas
Superinė paslauga ypač visas aptarnavimas, gana gr.. ...»
Tadas
Laba diena, norėčiau sužinoti pelėsio naikinimo.. ...»
Rasa

Straipsniai

Rodyti:
Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? ..
Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? Sąlyginai galį ir taip pat ne. Viskas priklauso nuo bendros situacijos, jei nera išsprendžiama pati problema dėl ko ir pradėjo pėlyti paviršiai, tai drėgmės surinkėjas išspres pr..
Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį ..
Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose ..
Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms ..
Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Informacija ruošiama ..
Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo Informacija ruošiama ..
Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? ​Informacija ruošiama ..
Kaip atpažinti, kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas ..
Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name? ​Informaciją ruošiama! ..
Lietuvos geografinė padėtis lemia tai, jog čia yra ryški sezonų (metų laikų) kaita. Tai lemia tai, jog mūsų būstai patiria didelius stresus, kintant temperatūroms, nuo labai aukštų iki labai žemų, keičiantis krituliu kiekiui ir tipui, ar tai pvz.: lietus ..
Pelėsis buityje yra nelauktas svečias – jis gali ne tik pakenkti sveikatai, apgadinti baldus, bet ir sudarkyti Jūsų garderobą. Pelėsis dauginasi išskirdamas sporas, kurios lyg žiedadulkės sklando oru. Nusėdusios pelėsio sporos ant tinkamo paviršiaus prade..
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis virtuvėje atsiranda gana dažnai dėl to, kad maisto gaminimo metu neišvengiamai išsiskiria daug vandens garų. Taip pat, maist..
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo ypatumus. Norime aptarti dar keleta atvejų, kur gali pradėti formuotis pelėsis. Galima teigti, kad dažnai pelėsio užuomazgos prasideda tokiose vie..
Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai. Palėpės dažnai naudojamos sukrauti..
Dažniausiai buityje aptinkamo pelėsio rūšys yra kladosporiumas (cladosporium), peniciliumas (penicillium), alternarius (alternaria) ir aspergilusas (aspergillus). Nesvarbu kokia pelėsio rūšis įsiveisė Jūsų aplinkoje – ji yra kenksminga ir prastina kasdien..
Dažniausiai pasitaikantys pelėsio sukeltų sveikatos sutrikimų simptomai Pelėsis auga tiek patalpose, tiek ir aplinkoje lauke. Dažniausiai pelėsis į patalpas patenka iš išorės. Lauke esančios pelėsio sporos į patalpų vidų patenka pro atvirus langus, sie..
Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridaryti žalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio daroma žala žmogaus sv..
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius, priemones bei laikomės saugumo reikalavimų. Dėl šių priežasčių galime patenkinti įvairių klientų lūkesčius. Savo praktikoje teko susidurti ..
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu užtikrinti, jog pelėsis neatsinaujins. Kaip žinia, pelėsis dauginasi ir plinta oru sklandančiomis sporomis. Tai reiškia..
Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali prida..
Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobil..
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis. Suprantant tai, kad pelėsis yra gyvas organizmas, reikia turėti omenyje ir tai jog pelėsis dauginasi bei plinta. Pasitaiko tokių at..
Pelėsiui formuotis tinkami praktiškai visų tipų paviršiai, kurie yra paveikti drėgmės, ypač, jei ant paviršiaus yra susikaupęs purvo ar dulkių sluoksnis. Suprantama, greičiausiai pelėsis pastebimas atvirose vietose – sienos, lubos, vonios plytelės ir pan...
Dušo kabinos ne vienose namuose pakeičia įprastines vonias, bei pasižymi funkcionalumu. Taip – tai praktiškas įrenginys, tačiau yra svarbu ir tinkama dušo kabinos priežiūra. Kaikurios dušo kabinos turi garų funkciją – šio proceso metu stipriai padidėja..
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiform..
Pelėsis atsiranda tada, kuomet yra viršijamos leistinos drėgmės normos. Priklausomai nuo patalpų specifikos skiriasi pelėsio atsiradimo tikimybė. Labiau problematiškos patalpos galėtų būti patalpos cokoliniame aukšte (pusrūsyje) bei rūsio patalpos. ..
Pelėsis atsiranda dėl tam tikrų priežasčių susidarius tinkamom pelėsiui augti sąlygoms. Pelėsiui augti yra reikalingas paviršius, ant kurio pelėsis galėtų formuotis, taip pat, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, jam yra reikalingas tam tikras maisto šal..
Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai su..
Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą, kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esant gerai ventiliacijai, tinkamai vėdin..
Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas tenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios iš pirmo požiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriau išnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampa aišku, kur slypi pelėsio problema. Pe..
Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika, kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartą norėtume atkreipti dėmesį į ga..
Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose patalpose ne tik tenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to, ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, prikla..
Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionui būdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti - pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai. Omenyje turime potvynius, kurie į..
Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviau arba sunkiau – priklausomai nuo patalpų specifikos. Patalpų specifika įtakoja tikimybę susiformuoti pelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinės pelėsio atsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prasta v..
Remdamiesi savo patirtimi galime teigti, kad oro jonizatorius, ozono generatorius ar drėgmės surinkėjas jums nepadės išnaikinti-pašalinti pelėsį. Visu pirma, pelėsis – jau įvykusi pasekmė. Kai kurie mano, jog įsigijus šiuos įrenginius pavyks išspręsti pel..
Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būti nustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirti patalpoms naudojami specialūs pr..
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jeigu jums patiko šį informacija, nepagailėkite mūms paaukoti ir mes toliau rinksime ir dalynsimes naudinga mūsų patirtimi ir informacija apie pelėsį jo daroma žalą, kokiais būda..
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą, šis kenksmingas darinys gali susiformuoti dėl daugelio priežasčių, pradedant nuo prasto patalpų ventiliavimo ir baigiant statybų broku. Tačiau, v..

 
pelesis ant medienos ar pelesis kenkia pelesiu naikinimo konsultacija pelesio padariniai pelesis automobilio bagazineje pelesio valiklis siena padengta pelesiais tirpalas nuo pelesiu pelesis pavojingas oro sausintuvas pelesis prasta ventiliacija termovizines nuotraukos pelesiai garze apsemtas rusys kaip panaikinti pelesi nuo sienu smirda pelesiu pelesis vamzdziuose pelesis vonioje pelesis sanitariniame mazga pelesis indaploveje pelesio naikinimo paslaugos kaina pelija drekstancios sienos kvapo naikaikinimui ozono generatoriai pelėsio atsiradimo priežastis pelesis ant garazo sienu pelėsių valymas kaunas pelesio naikinimas vionoje pelesis vamzdyje kaip panaikinti pelesi is virtuves kaip pasalinti pelesi nuo tapetu pelesis auga ant tapetu vandentiekio avarija kaune pelesio naikinimo kaina Grybo naikinimas-šalinimas pelesis skalbimo masina isiveisename grybas grybas greitas pelesio naikinimas pelesis sanitatiniame mazge kodel atsinaujina pelesis kaip isnaikinti pelesi namuose kondensatas blokinio namo kapitalinis siūlių remontas iš vidaus nuo pelesio nustato pelesio atsiradimo priezastis pelėsio valymas vilniuje pelesio priezastis kaip panaikinti pelesi is garazo kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas pelesis sienu siulese pelesio salinimas is vonios vonioje auga pelesis skystis nuo pelesiu namo palepe pelesis pelesio valymo paslauga pelesis tarp tapetu ir sienos atsilupe tapetai oro drekintuvas jonizatorius pelesio augimo priezastis apipelijusios uzuolaidos pelesio sukeliamos problemos pelesis viesojo maitinimo istaigoje apipelijo tapetai pelesio salinimas nuo plyteliu pelesio pasalinimas is vonios pelesis mikrobangų krosneleje pelesio priezastys drėgmė sienu termografines nuotraukos pelija langai pelesis po laiptais pelesio valiklis pufas greiti patalpu tyrimai silikonas pelesis termovizinis skanavimas pavirsiu dregmes matavimas pelesio sukeliamos ligos grybo šalinimas vilniuje pelesis buitis pelėsio naikinimo paslauga kaip pasalinti pelesi nuo dazytos sienos pelesio salinimas ozonu dregmės surinktuvas Pelesis rusyje Nekilnojamo turto vertinimas vilniuje pelesis nuoteku vamzdziuose pelesio atsiradimo priezastys naikiname pelesi pastatuose pelesis atsinaujina kaip panaikinti pelesio kvapa spintoje oro sterilizatorius kaip isvalyti rubu pelesi grybo kvapo naikinimas produktai nuo pelesio kaip panaikinti pelesi is duso kabinos pelesis automobilio kilime uzlietame bute pradejo augti pelesis valo pelesi uzsikimsusi ventiliacijos anga vonioje duso kabinos ventiliacija pelesis ant uzuolaidos kodel ant langu auga pelesis medienos grybas pelesis ant batu blokiniu sienu kapitalinis siūlių remontas iš vidaus paslaugos pelija angokrasciai ar pelesis dauginasi pelesis dureliu apmusalai pelesis ant spinteles dregnos uzuolaidos pelėsio valymas vilnius zonu pelesio naikinimas oro ozonavimas termoviziniai tyrimai naikina nemalonius kvapus pelesio atsiradimo salygos kodel auga pelesis ant tapetu oro drekintuvai atsiliepimai pelesio naikinimas kaunas kaip panaikint pelesi bute kaip valyti langu roletus oro sausintuvas kaina pelesis virtuves spintelese kaip isvalyti pelesi is baldu pelesis plytineje sienoje ar pelesis plinta pelesio naikinimas marijampole pelėsio neigiamas poveikis pelija baldai profesionalios priemones nuo pelesio pelesinio grybo naikinimo paslaugos pelesiai ant baldu pelesis dregme palesio naikinimo paslauga Pelesis ant baldu kiek laiko uztrunka panaikinti pelesi pelesio kvapas namuose uzliejo buta pelesis duso kabinoje pelesiu naikinimas konstultacijos pelesio naikinimas trakai pelesis ant palanges pelesiai uz tapetu kaip panaikinti pelesi namuose pelesio tvaikas pelesis uzkandineje kodel atsiranda pelesiai ant uzuolaidu pelesio naikinimas is spintos efektyvi priemone nuo sienu pelesio kaip panaikinti pelesi is buities sveikatos problemos pelesiai pelesio bute naikinimas kodel dregna siena pelesio pasalinimas is kambario kaip pasalinti pelesi is namu atlieka termovizinius tyrimus pelesio daromi nuostoliai kaip atsikratyti pelesio bute pelesiai ant garazo sienu pelesio salinimo paslaugos oro valymas namuose pelesis tapetai profesionali termografija pelesio plitimo uzkirtimas kaip panaikinti pelesi is automobilio salono grybo salinimo paslauga pelesio salinimas vilniue pelesis ant drekstancios sienos supelije tapetai pelesis balduose vandentiekio avarija pelija uzuolaidos apipelije baldai kodel pradejo pelyti siena termo nuotraukos Pelesis garaze pelesio kvapui naikininti pelesis ant drabuziu matoja oro dregme pelesis komercinese patalpose pelesis ant garazo vartu pelesiai auga palepeje pelesio kvapas skalbimo masinoje oro jonizavimas pelesio salinimas kontaktai priemones pries pelesi pelesio zala kaip pasalinti pelesi nuo sienu pelesiu naikinimo imone pelesiu naikinimas is garazu medzio grybas izoliacija nuo pelesio pelesis skalbimo masinoje pelesiai kambario kampe pelesiai virtuves balduose kaip isvalyti pelesi nuo rubu pelesiui atsparus hermetikas gaisrininkai uzliejo buta pelesis tarp spintos ir sienos pelesio pasekmes sveikatai pelesio priezasciu likvidavimas pelesio naikinimas is automobilio dregmes matavimas namuose pelesio naikinimas nuo lubu kaip panaikinti pelesi spintoje pelesis salia vamzdziu pelija garazo sienos kokiomis priemonemis salinamas pelesis pelesiai virtuveje kaip isnaikinti pelesio kvapa skalbimo masinoje santykine oro dregme patalpose pelesis ant langu Apie mus impregnantas nuo pelesiu pelesiai ant roletu pelesis siulese pelesio virtuveje prevencija kondensatas ant langu isivise name grybas salina pelesio priezastis pelesis bute pelėsių valymas pelesio naikinimas naudojant termovizija uzliejo nama siena pelija dregme automobilyje kaip isvalyti pelesi is batu kaip panaikinti pelesi is baldu kaip atsikratyti pelesio virtuveje termovizines nuotraukos kaina Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? anijonai kodel pelija pelesio salinimas nuo lubu medzio grybo salinimas su kuo valyti pelesi juodas pelesis ant spintos pelesio naikinimas klaipeda kambario ozonavimas pelesiu naikinimo dazai profesionalios pelesio naikinimo paslaugas grybo naikinimas is medinio namo kaip kovoti su pelesiu pelesis ventiliacijos sistemose grindu pelesis pelesis ant sienu ar imanoma pasalinti pelesi juodas pelesis ant baldu drabuziu pelesis efektyvus budas pasalinti pelesi
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2018
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM