Atsiliepimai
Sveiki, labai domina konkreti kaina uz 1 kv.m. pel.. ...»
Zaneta
Po pelėsio naikinimo praėjo beveik 2mėn. ir kolkas.. ...»
Kristina
Esame dekingi uz kokybiskai atliktas paslaugas. Pe.. ...»
Arminas
Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2mėn. Tikra.. ...»
Ginvile

Straipsniai

Rodyti:
Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? ..
Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? Sąlyginai galį ir taip pat ne. Viskas priklauso nuo bendros situacijos, jei nera išsprendžiama pati problema dėl ko ir pradėjo pėlyti paviršiai, tai drėgmės surinkėjas išspres pr..
Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį ..
Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose ..
Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms ..
Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Informacija ruošiama ..
Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo Informacija ruošiama ..
Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? ​Informacija ruošiama ..
Kaip atpažinti, kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas ..
Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name? ​Informaciją ruošiama! ..
Lietuvos geografinė padėtis lemia tai, jog čia yra ryški sezonų (metų laikų) kaita. Tai lemia tai, jog mūsų būstai patiria didelius stresus, kintant temperatūroms, nuo labai aukštų iki labai žemų, keičiantis krituliu kiekiui ir tipui, ar tai pvz.: lietus ..
Pelėsis buityje yra nelauktas svečias – jis gali ne tik pakenkti sveikatai, apgadinti baldus, bet ir sudarkyti Jūsų garderobą. Pelėsis dauginasi išskirdamas sporas, kurios lyg žiedadulkės sklando oru. Nusėdusios pelėsio sporos ant tinkamo paviršiaus prade..
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis virtuvėje atsiranda gana dažnai dėl to, kad maisto gaminimo metu neišvengiamai išsiskiria daug vandens garų. Taip pat, maist..
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo ypatumus. Norime aptarti dar keleta atvejų, kur gali pradėti formuotis pelėsis. Galima teigti, kad dažnai pelėsio užuomazgos prasideda tokiose vie..
Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai. Palėpės dažnai naudojamos sukrauti..
Dažniausiai buityje aptinkamo pelėsio rūšys yra kladosporiumas (cladosporium), peniciliumas (penicillium), alternarius (alternaria) ir aspergilusas (aspergillus). Nesvarbu kokia pelėsio rūšis įsiveisė Jūsų aplinkoje – ji yra kenksminga ir prastina kasdien..
Dažniausiai pasitaikantys pelėsio sukeltų sveikatos sutrikimų simptomai Pelėsis auga tiek patalpose, tiek ir aplinkoje lauke. Dažniausiai pelėsis į patalpas patenka iš išorės. Lauke esančios pelėsio sporos į patalpų vidų patenka pro atvirus langus, sie..
Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridaryti žalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio daroma žala žmogaus sv..
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius, priemones bei laikomės saugumo reikalavimų. Dėl šių priežasčių galime patenkinti įvairių klientų lūkesčius. Savo praktikoje teko susidurti ..
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu užtikrinti, jog pelėsis neatsinaujins. Kaip žinia, pelėsis dauginasi ir plinta oru sklandančiomis sporomis. Tai reiškia..
Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali prida..
Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobil..
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis. Suprantant tai, kad pelėsis yra gyvas organizmas, reikia turėti omenyje ir tai jog pelėsis dauginasi bei plinta. Pasitaiko tokių at..
Pelėsiui formuotis tinkami praktiškai visų tipų paviršiai, kurie yra paveikti drėgmės, ypač, jei ant paviršiaus yra susikaupęs purvo ar dulkių sluoksnis. Suprantama, greičiausiai pelėsis pastebimas atvirose vietose – sienos, lubos, vonios plytelės ir pan...
Dušo kabinos ne vienose namuose pakeičia įprastines vonias, bei pasižymi funkcionalumu. Taip – tai praktiškas įrenginys, tačiau yra svarbu ir tinkama dušo kabinos priežiūra. Kaikurios dušo kabinos turi garų funkciją – šio proceso metu stipriai padidėja..
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiform..
Pelėsis atsiranda tada, kuomet yra viršijamos leistinos drėgmės normos. Priklausomai nuo patalpų specifikos skiriasi pelėsio atsiradimo tikimybė. Labiau problematiškos patalpos galėtų būti patalpos cokoliniame aukšte (pusrūsyje) bei rūsio patalpos. ..
Pelėsis atsiranda dėl tam tikrų priežasčių susidarius tinkamom pelėsiui augti sąlygoms. Pelėsiui augti yra reikalingas paviršius, ant kurio pelėsis galėtų formuotis, taip pat, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, jam yra reikalingas tam tikras maisto šal..
Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai su..
Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą, kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esant gerai ventiliacijai, tinkamai vėdin..
Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas tenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios iš pirmo požiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriau išnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampa aišku, kur slypi pelėsio problema. Pe..
Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika, kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartą norėtume atkreipti dėmesį į ga..
Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose patalpose ne tik tenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to, ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, prikla..
Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionui būdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti - pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai. Omenyje turime potvynius, kurie į..
Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviau arba sunkiau – priklausomai nuo patalpų specifikos. Patalpų specifika įtakoja tikimybę susiformuoti pelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinės pelėsio atsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prasta v..
Remdamiesi savo patirtimi galime teigti, kad oro jonizatorius, ozono generatorius ar drėgmės surinkėjas jums nepadės išnaikinti-pašalinti pelėsį. Visu pirma, pelėsis – jau įvykusi pasekmė. Kai kurie mano, jog įsigijus šiuos įrenginius pavyks išspręsti pel..
Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būti nustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirti patalpoms naudojami specialūs pr..
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jeigu jums patiko šį informacija, nepagailėkite mūms paaukoti ir mes toliau rinksime ir dalynsimes naudinga mūsų patirtimi ir informacija apie pelėsį jo daroma žalą, kokiais būda..
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą, šis kenksmingas darinys gali susiformuoti dėl daugelio priežasčių, pradedant nuo prasto patalpų ventiliavimo ir baigiant statybų broku. Tačiau, v..

 
pelesio taskiukai pelesis ant lentu kaip isnaikinti pelesi nuo sienu pelesis virtuves spintelese termovizinis tyrimas isivise name grybas grybo salinimas is mediniu grindu konsultacija del pelesio truko kanalizacijos vamzdis kaip panaikinti pelesi spinteleje pelesiai po uzliejimo pelesio naikinimas spintoje kur kreiptis del pelesio nepavyksta pasalinti pelesio ozono generatorius ar imanoma pasalinti pelesi salina pelesi Pelėsis vonioje sienu termografines nuotraukos pelesis auga namuose dregmes lygis del kokiu priezasciu atsirado pelesis pelesiu naikinimo imone pelesio naiknimas kaune blokiniu namu kapitalinis siūlių remontas iš vidaus kaip nuvalyti baldus nuo pelesio medienos grybas atlieka pastatu termovizinius tyrimus kaip isvalyti pelesius naikina pelesio kvapa is automobilio grybo naikinimas pelija batai naikina medzio grybeli kontaktai pelesis ant drekstancios sienos pelesis ant virtuves spinteles Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? dregmes surinkejai pelija aplink langus pelesis bute Pelesis spintoj pelesis ant avalynes medienos apsauga nuo pelesio oro jonizatorius atsiliepimai patalpu bukles ivertinimas profesionalios pelesio naikinimo paslaugas pelesio sukeliamos problemos kas apsaugo nuo pelesio pelesio naikinimas garaze apipelije baldai naikina pelesi panevezyje pelesio pasalinimas is virtuves pelija grindys panaikinti pelesi rusyje pelėsio naikinimas iš kilimų oro jonizatorius kaina pelesiai aplink langus slapios sienos pelesio naikinimas is automobilio Kaip kovoti su pelesiu namuose pelesio naikinimas nuo sienos juodi pelesiai ant ienos pelesis vonios kambaryje nekilnojimo turto bukles ivertinimas kodel pelesis auga ant sienos truko vamzdis nustato pelesio atsiradimo priezastis dregna siena pelija kodel auga pelesis namuse kodel jauciamas pelesio kvapas pelesis po langu dregme patalpose anijonai Nuomojame drėgmės surinkėjus pelesiai palepeje termonuotrauka pelesis indaploveje vonios silikono keitimas pelesis senos statybos name Termografija glaistas nuo pelesio roletu prieziura ar pelesis kenkia sveikatai pelesis uz baldu santykines oro dregmes matavimo prietaisas statybiniu medziagu dregmes tyrimas ka daryti pamacius pelesi? kaip kovoti su pelesiu bute pelėsis namuose kaip naikinamas pelesis pelija medine siena pelesio plitimo uzkirtimas priemones nuo pelesiu ant sienu pelesis ant minkstu pavirsiu pelesio gresme bute isiveise pelesis pelesis auditorijoje apipelijo baldai pelesis buityje grybo salinimas is mediniu lubu pelesiai kambario kampe kaip salinti pelesi kondensacija pelesio naikinimo paslauga kontaktai vonios ventiliatorius pelesis ant sienos truko vamzdis bute pelesiai ant garazo vartu ar pelesis pavojingas sveikatai pelėsio neigiamas poveikis pelesis prie vamzdziu naikinimas pelesio salinimas kontaktai pelesis vamzdziuose pelesiu naikinimas pelesiai name pelesis ant garazo sienu pelesis ant virutves baldu uzlejo kaimynai kur kreiptis pelesio salinimo darbu kaina oro valymo sistema kaip panaikinti pelesi is duso kabinos naikina pelesi pelesio naikinimo paslaugos kaunas vonios ventiliacija pelesis plysiuose ar pelesis kenkia oro valytuvas jonizatorius priemone nuo pelesio pufas pelesis ant tapetu dreksta sienos pelesio priezasciu pasalinimas namo termovizija pelija pakabinamos lubos pelesio daroma zala kaip isnaikinti pelesi virtuveje pelesis aplink langus pelesio naikinimas trakai fungicidai nuo pelesio kaip panaikinti pelesi namuose pelesio salinimo paslaugos vilnius pelija uzuolaida pelesio salinimas pelesis tarpuose tarp plyteliu pelija spinta Pelėsis balkone ka reiskia pelesio kvapas pelesio naikinimas butuose kaip mazinti dregme patalpose pelesis ant sandarinimo gumu kaip isvalyti pelesi is audinio pelesio naikninimas auga pelesis Ar gali drėgmės surinkėjas išspręsti pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? didele patalpu dregme pelija baldai pelesio pasalinimas is namo ozonavimas batu pelesis pelesis ant palanges grybo nkinimas is medzio pelesiai garze santykine oro dregme patalpoje sienu termovizija sienos pasidengusios pelesiu pelesio naikinimo paslauga pelesio taskeliai pelesiu naikinimas is spintos dregnos uzuolaidos atsilupe supelije tapetai ar saugu gyventi su pelesiu apipelijusi siena putu polistirolas nuo pelesio pelesis po vandentiekio avarijos pelesis ant pavirsiu kodel spinteleje auga pelesis duso kabinos prieziura pelija sienos siule pelesis plinta skverbiasi dregme medziagu dregmes nustatymas medzio grybelis kaip panaikinti pelesius is palepes patalpu analize naikina pelesi vilniuje pelesio naikinimo paslaugos tel. pelesis plyteliu tarpuos pelesio salinimo palsauga pelesiu naikinimas is garazo grybo naikinimo paslaugos pelesis sandeliavimo patalpose nuo sienu pelesio pelesio naikinimas blokineme name pelesis dauginasi pelesinio grybo naikinimas pelesiu sukeliamos ligos kaip atsikratyti pelesio buityje kova su pelesiu kokiomis priemonemis salinamas pelesis atsilupe tapetai pelesis virtuves balduose pelėsio naikinimo priemone pelesis ant silikono kaip isnaikinti pelesi vonioje kaip apsaugoti sienas nuo pelesio pelėsio atsiradimo priežastis Pelesis skalbykleje uzsikimsusi ventiliacijos sistema santykine oro dregme ir pelesis pelesio priezasciu diagnozavimas profesionalios priemones nuo pelesio pelesis uz spintos stipriai isplites pelesis uzlietame bute pradejo augti pelesis kvapo naikaikinimui ozono generatorius dreksta roletai pelesis kampuose kur dazniausiai auga pelesis pelesis ant automobilio kilimines dangos pelesis ant medienos kodel atsiranda pelesiai ant uzuolaidu priemones nuo pelesio kaip panaikinti pelesi virtuveje pelesis prasta ventiliacija pelesis auga ant namo sienu pelesis ant masinos lubu oro dregnumas oro dregnumas namuose pelesis skalbimas pelesis po laiptais pelesis po pakabinamom lubom nekilnojamo turto bukles ivertinimas patalpu ozonavimas pelesis astme dregme automobilyje kokia rizika sukelia pelesis pelesio šalinimo paslauga oro sausintuvas internetu kaip greitai grybas sunaikina mediena grybo šalinimas su kuo reikia valyti pelesi skiedinys nuo pelesio profesionaliai naikina pelesi naikina pelesi is baldu pelesio kvapui naikininti nekilnijomo turto ivertinimas Nekilnojamo turto vertinimas vilniuje grybo naikinimas is medienos su kuo valyti pelesi pelesiu naikinimo paslaugos pelesio naikinimas nuo voniso krastu
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2018
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM