Atsiliepimai
Tikrai viskas atliekama profesionaliai!.. ...»
Tomas
Superinė paslauga ypač visas aptarnavimas, gana gr.. ...»
Tadas
Esame dekingi uz kokybiskai atliktas paslaugas. Pe.. ...»
Arminas
Labai greitai atvyko. Suteikė tikrai profesionalią.. ...»
Klientas

Straipsniai

Rodyti:
Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? ..
Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? Sąlyginai galį ir taip pat ne. Viskas priklauso nuo bendros situacijos, jei nera išsprendžiama pati problema dėl ko ir pradėjo pėlyti paviršiai, tai drėgmės surinkėjas išspres pr..
Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį ..
Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose ..
Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms ..
Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Informacija ruošiama ..
Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo Informacija ruošiama ..
Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? ​Informacija ruošiama ..
Kaip atpažinti, kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas ..
Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name? ​Informaciją ruošiama! ..
Lietuvos geografinė padėtis lemia tai, jog čia yra ryški sezonų (metų laikų) kaita. Tai lemia tai, jog mūsų būstai patiria didelius stresus, kintant temperatūroms, nuo labai aukštų iki labai žemų, keičiantis krituliu kiekiui ir tipui, ar tai pvz.: lietus ..
Pelėsis buityje yra nelauktas svečias – jis gali ne tik pakenkti sveikatai, apgadinti baldus, bet ir sudarkyti Jūsų garderobą. Pelėsis dauginasi išskirdamas sporas, kurios lyg žiedadulkės sklando oru. Nusėdusios pelėsio sporos ant tinkamo paviršiaus prade..
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis virtuvėje atsiranda gana dažnai dėl to, kad maisto gaminimo metu neišvengiamai išsiskiria daug vandens garų. Taip pat, maist..
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo ypatumus. Norime aptarti dar keleta atvejų, kur gali pradėti formuotis pelėsis. Galima teigti, kad dažnai pelėsio užuomazgos prasideda tokiose vie..
Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai. Palėpės dažnai naudojamos sukrauti..
Dažniausiai buityje aptinkamo pelėsio rūšys yra kladosporiumas (cladosporium), peniciliumas (penicillium), alternarius (alternaria) ir aspergilusas (aspergillus). Nesvarbu kokia pelėsio rūšis įsiveisė Jūsų aplinkoje – ji yra kenksminga ir prastina kasdien..
Dažniausiai pasitaikantys pelėsio sukeltų sveikatos sutrikimų simptomai Pelėsis auga tiek patalpose, tiek ir aplinkoje lauke. Dažniausiai pelėsis į patalpas patenka iš išorės. Lauke esančios pelėsio sporos į patalpų vidų patenka pro atvirus langus, sie..
Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridaryti žalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio daroma žala žmogaus sv..
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius, priemones bei laikomės saugumo reikalavimų. Dėl šių priežasčių galime patenkinti įvairių klientų lūkesčius. Savo praktikoje teko susidurti ..
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu užtikrinti, jog pelėsis neatsinaujins. Kaip žinia, pelėsis dauginasi ir plinta oru sklandančiomis sporomis. Tai reiškia..
Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali prida..
Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobil..
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis. Suprantant tai, kad pelėsis yra gyvas organizmas, reikia turėti omenyje ir tai jog pelėsis dauginasi bei plinta. Pasitaiko tokių at..
Pelėsiui formuotis tinkami praktiškai visų tipų paviršiai, kurie yra paveikti drėgmės, ypač, jei ant paviršiaus yra susikaupęs purvo ar dulkių sluoksnis. Suprantama, greičiausiai pelėsis pastebimas atvirose vietose – sienos, lubos, vonios plytelės ir pan...
Dušo kabinos ne vienose namuose pakeičia įprastines vonias, bei pasižymi funkcionalumu. Taip – tai praktiškas įrenginys, tačiau yra svarbu ir tinkama dušo kabinos priežiūra. Kaikurios dušo kabinos turi garų funkciją – šio proceso metu stipriai padidėja..
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiform..
Pelėsis atsiranda tada, kuomet yra viršijamos leistinos drėgmės normos. Priklausomai nuo patalpų specifikos skiriasi pelėsio atsiradimo tikimybė. Labiau problematiškos patalpos galėtų būti patalpos cokoliniame aukšte (pusrūsyje) bei rūsio patalpos. ..
Pelėsis atsiranda dėl tam tikrų priežasčių susidarius tinkamom pelėsiui augti sąlygoms. Pelėsiui augti yra reikalingas paviršius, ant kurio pelėsis galėtų formuotis, taip pat, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, jam yra reikalingas tam tikras maisto šal..
Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai su..
Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą, kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esant gerai ventiliacijai, tinkamai vėdin..
Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas tenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios iš pirmo požiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriau išnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampa aišku, kur slypi pelėsio problema. Pe..
Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika, kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartą norėtume atkreipti dėmesį į ga..
Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose patalpose ne tik tenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to, ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, prikla..
Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionui būdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti - pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai. Omenyje turime potvynius, kurie į..
Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviau arba sunkiau – priklausomai nuo patalpų specifikos. Patalpų specifika įtakoja tikimybę susiformuoti pelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinės pelėsio atsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prasta v..
Remdamiesi savo patirtimi galime teigti, kad oro jonizatorius, ozono generatorius ar drėgmės surinkėjas jums nepadės išnaikinti-pašalinti pelėsį. Visu pirma, pelėsis – jau įvykusi pasekmė. Kai kurie mano, jog įsigijus šiuos įrenginius pavyks išspręsti pel..
Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būti nustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirti patalpoms naudojami specialūs pr..
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jeigu jums patiko šį informacija, nepagailėkite mūms paaukoti ir mes toliau rinksime ir dalynsimes naudinga mūsų patirtimi ir informacija apie pelėsį jo daroma žalą, kokiais būda..
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą, šis kenksmingas darinys gali susiformuoti dėl daugelio priežasčių, pradedant nuo prasto patalpų ventiliavimo ir baigiant statybų broku. Tačiau, v..

 
pelesis tarp lubu ir pakabinamu lubu termovizines nuotraukos uzsikimsusi ventiliacijos anga vonioje oro valymo sistema pelesis auga ant sienu restoranu higienos reikalavimai pelesio susirgimai pelesio naikinimas salinimas tel pelesis alergija oro drekintuvai kabinami ant radiatoriu po namus isplito pelesis kaip panaikinti pelesio kvapa spintoje pelesiai ant baldu naikina pelesio kvapa is automobilio pelesio naikinimas uzkandineje ar pelesiai kenkia sveikatai pelesio salinimas dideliame plote pelesio naikinimas naudojant termovizija pelėsio šalinimas kaip panaikinti pelesio kvapa skalbimo masinoje kaip greitai panaikinti pelesi dregme ir pelesis pelesio naikinimas salinimas kontaktai grybo naikinimas is medinio namo pelesio atsiradimas Nekilnojamo turto vertinimas vilniuje pelesiui atsparus hermetikas pelesis senos statybos name medienos grybelis oro strilizatorius kaina pelesiai po tapetais termografija vilniuje pelesis ant virtuves langu namo palepe pelesis oro cirkuliacija bute fungicidai nuo pelesio oro jonizavimas pelesio naiknimo paslaugos vilniuje kondensatas ant lango pelija avalyne kaip panaikinti pelesi palepeje pelesis duso kabinoje rubu pelesis pelesio naikinimas blokineme name padidejusi patalpu dregme pelesio problemos pelesis namuose grybo kvapo naikinimas greiti patalpu tyrimai pelesio virtuveje prevencija pelėsio naikinimo priemone termonuotrauka kaip nuvalyti pelesi nuo sienos pelesis restorane pelesis ant ventiliacijos angos pelesio naikinimas vonios kambaryje pelėsių valymas kaune pelesiai viduje spintos drabuziu pelesis viduje spintos pelesis pelesis skalbimo masinoje pelėsis namuose pelesio pasekmes sveikatai pelesio naikinimas ozonu pelėsio valymas pelesis mikrobangeje pelesis prie vamzdziu pelesio neutralizavimas grybo šalinimas vilniuje isivise name grybas pelesis komercinese patalpose kiek laiko uztrunka panaikinti pelesi pelijantys tapetai uzlietame bute pradejo augti pelesis Pelesis garaze ar imanoma pasalinti pelesi pelesio kvapas skalbimo masinoje pelesio naikinimas is kaviniu prasta oro cirkuliacija pelija po uzliejimo pelesis sienu kampuose drekstanti siena pelija pelesis spintoje is vidaus pelesis ant langu gumu pavirsiu dregmes matavimas atsilupe supelije tapetai kvapo naikaikinimui ozono generatorius pelesiu naikinimo dazai naikina pelesius pelesiai uz tapetu dregni tapetai oro sausintuvai vilniuje termovizija kaip panaikinti pelesi nuo angokrasciu santykines oro dregmes tyrimas pelesis aplink langus pelesio balduose naikinimas pelesio naikinimas trakai pelija isorines namo sienos pelesis auga ant angokrasciu pelesis virs garazo vartu Kaip kovoti su pelesiu namuose pelesio naikinimas video pelėsio naikinimo priemonės medzio grybo naikinimo kaina kaip kovoti su pelesiu ant sienu oro drekintuvai Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? kaip atsikratyti pelesio virtuveje kaip salinti pelesi pelesis ant drekstancios sienos pelesio naikinimas is spintos pelesis plyteles pelėsio kvapą pelesio naikinimas nuo langu pelija spinta pelesis sanitatiniame mazge oro drekintuvas jonizatorius drekstancios sienos pelesis pavojingas pelesis sugadino tapetus ventiliacijos angos valymas uzlietas butas namo termografines nuotraukos kaip isvalyti pelesi is batu pelesio namuose salinimas pelesis ventiliacijos angoje ozono generatoriai siena padengta pelesiais pelesis prasta oro cirkuliacija pelesis vonios plyteliu tarpuose kaip isvalyti pelesi is baldu pelesis auga garaze oro cirkuliacija pelesis niuokoja turta pelesis ant grindu pelesis buityje termografinis fotografavimas dregmes surinkejas silikono keitimas pelesio plitimo uzkirtimas pelesis ant galines spintos sieneles nekilnojimo turto bukles ivertinimas kaip isnaikinti pelesi is spintos pelesis ofise pelesio naiknimas vilnius pelesio naikinimas vilnius kaip isvalyti pelesi is spintos medienos grybas pelesio naikinimas plyteliu tarpuose pelesiu sukeliamos ligos pelėsio kvapo naikinimas kaunas pelija baldai medienos grybo salinimas pelesio naikinimas nuo tapetu nekilnojimo turto-objekto bukles ivertinimas pelesio naikinimas komercinese patalpose kaip greitai grybas sunaikina mediena ozono generatorius Pelėsio naikinimas iš gobeleno skiedinys nuo pelesio pelijimo priezastys pelesio naikinimas vilinius pelesio salinimas vonioje kaip atsikratyti pelesiu kodel atsinaujina pelesis pelesio naikinimas vonioje nuo lubu pelesis siulese pelesio taskeliai kodel atsiranda pelesis balduose bute pradejo pelyti pelesiai ant garazo sienu dregme automobilio salone uzlejo kaimynai kur kreiptis isiveisename grybas grybas batu pelesis pelesio valiklis pufas pelesio naikinimas pelesiu rusys uzsikisusi ventiliacijos anga pelesio naikinimas paslaugos termvizinis tyrimas pelesiu salinimas nuo sienu pelesio naikinimas nuo sienu oro drekinimo sistema bute isiveise pelesis kambario ozonavimas su kuo valyti pelesi oro sterilizatorius airfree pelesio naikinimas butuose kodel pradejo pelyti siena Pelėsio naikinimas iš baldų/kilimų/audinių kaip greitai grybas sunaikina mediena grybo naikinimas is medinionamo pelesio plevele pelesio priezastys uzsikimse nuoteku vamzdziai kaip panaikinti pelesi is baldu medzio grybo naikinimas pelesis silikonas pelesis vonios vedinimo angoje pelesis ant plyteliu langu pelesis pelesio zidinys juodo pelesio naikinimas pelesis ant medienos oro cirkuliacija patalpose pelėsio kvapas kaip panaikinti pelesius is palepes pelesio naikinimas duse pelėsio kvapas bute pelesio pasalinimas is virtuves grybo likvidavimas is medinio namo atsirado pelesis po uzliejimo vonioje auga pelesis pelesis biure zonu pelesio naikinimas pelesiu naikinimo paslaugos naikina pelesi pelesio naikinimas po uzliejimo pelesio salinimas nuo dazytos sienos pelesis namie priemone nuo pelesiu Pelesis kavineje pavirsiau dregmes nustatymai drėgmės surinkėjai-nuoma pelesio salinimas is minkstu pavirsiu pelesis prie langu pelesis kenkia nustato pelesio priezastis kaip atsikratyti pelesio buityje kaip panaikinti pelesio kvapa pelesis rusyje pelėsio naikinimas namuose auga pelesis sienu termografines nuotraukos atsirado pelesis uzliejus buta kaip panaikinti pelesi bute pelesis astme oro sausintuvas kaina oro valymas namuose pelija virtuveje pelesis ventiliacijos sistemoje pelesis vonios kambaryje pelesiu naikinimas is garazo pelėsiai pelėsio naikinimas iš kilimų pelesio naikinimas nuo plyteliu grybo naikinimas is mediniu sienu valo pelesi po uzliejimo auga pelesis
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2018
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM