Atsiliepimai
Labai gerai dirba supranta ka daro. Atstatynejo ma.. ...»
Donatas
Sveiki, labai domina konkreti kaina uz 1 kv.m. pel.. ...»
Zaneta
Esame dekingi uz kokybiskai atliktas paslaugas. Pe.. ...»
Arminas
Jūsų paslauga naudojausi lygiai prieš 2 metus, esu.. ...»
Buvusi kliente

Straipsniai

Rodyti:
Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? ..
Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? Sąlyginai galį ir taip pat ne. Viskas priklauso nuo bendros situacijos, jei nera išsprendžiama pati problema dėl ko ir pradėjo pėlyti paviršiai, tai drėgmės surinkėjas išspres pr..
Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį ..
Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose ..
Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms ..
Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Informacija ruošiama ..
Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo Informacija ruošiama ..
Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? ​Informacija ruošiama ..
Kaip atpažinti, kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas ..
Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name? ​Informaciją ruošiama! ..
Lietuvos geografinė padėtis lemia tai, jog čia yra ryški sezonų (metų laikų) kaita. Tai lemia tai, jog mūsų būstai patiria didelius stresus, kintant temperatūroms, nuo labai aukštų iki labai žemų, keičiantis krituliu kiekiui ir tipui, ar tai pvz.: lietus ..
Pelėsis buityje yra nelauktas svečias – jis gali ne tik pakenkti sveikatai, apgadinti baldus, bet ir sudarkyti Jūsų garderobą. Pelėsis dauginasi išskirdamas sporas, kurios lyg žiedadulkės sklando oru. Nusėdusios pelėsio sporos ant tinkamo paviršiaus prade..
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis virtuvėje atsiranda gana dažnai dėl to, kad maisto gaminimo metu neišvengiamai išsiskiria daug vandens garų. Taip pat, maist..
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo ypatumus. Norime aptarti dar keleta atvejų, kur gali pradėti formuotis pelėsis. Galima teigti, kad dažnai pelėsio užuomazgos prasideda tokiose vie..
Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai. Palėpės dažnai naudojamos sukrauti..
Dažniausiai buityje aptinkamo pelėsio rūšys yra kladosporiumas (cladosporium), peniciliumas (penicillium), alternarius (alternaria) ir aspergilusas (aspergillus). Nesvarbu kokia pelėsio rūšis įsiveisė Jūsų aplinkoje – ji yra kenksminga ir prastina kasdien..
Dažniausiai pasitaikantys pelėsio sukeltų sveikatos sutrikimų simptomai Pelėsis auga tiek patalpose, tiek ir aplinkoje lauke. Dažniausiai pelėsis į patalpas patenka iš išorės. Lauke esančios pelėsio sporos į patalpų vidų patenka pro atvirus langus, sie..
Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridaryti žalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio daroma žala žmogaus sv..
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius, priemones bei laikomės saugumo reikalavimų. Dėl šių priežasčių galime patenkinti įvairių klientų lūkesčius. Savo praktikoje teko susidurti ..
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu užtikrinti, jog pelėsis neatsinaujins. Kaip žinia, pelėsis dauginasi ir plinta oru sklandančiomis sporomis. Tai reiškia..
Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali prida..
Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobil..
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis. Suprantant tai, kad pelėsis yra gyvas organizmas, reikia turėti omenyje ir tai jog pelėsis dauginasi bei plinta. Pasitaiko tokių at..
Pelėsiui formuotis tinkami praktiškai visų tipų paviršiai, kurie yra paveikti drėgmės, ypač, jei ant paviršiaus yra susikaupęs purvo ar dulkių sluoksnis. Suprantama, greičiausiai pelėsis pastebimas atvirose vietose – sienos, lubos, vonios plytelės ir pan...
Dušo kabinos ne vienose namuose pakeičia įprastines vonias, bei pasižymi funkcionalumu. Taip – tai praktiškas įrenginys, tačiau yra svarbu ir tinkama dušo kabinos priežiūra. Kaikurios dušo kabinos turi garų funkciją – šio proceso metu stipriai padidėja..
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiform..
Pelėsis atsiranda tada, kuomet yra viršijamos leistinos drėgmės normos. Priklausomai nuo patalpų specifikos skiriasi pelėsio atsiradimo tikimybė. Labiau problematiškos patalpos galėtų būti patalpos cokoliniame aukšte (pusrūsyje) bei rūsio patalpos. ..
Pelėsis atsiranda dėl tam tikrų priežasčių susidarius tinkamom pelėsiui augti sąlygoms. Pelėsiui augti yra reikalingas paviršius, ant kurio pelėsis galėtų formuotis, taip pat, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, jam yra reikalingas tam tikras maisto šal..
Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai su..
Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą, kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esant gerai ventiliacijai, tinkamai vėdin..
Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas tenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios iš pirmo požiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriau išnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampa aišku, kur slypi pelėsio problema. Pe..
Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika, kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartą norėtume atkreipti dėmesį į ga..
Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose patalpose ne tik tenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to, ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, prikla..
Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionui būdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti - pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai. Omenyje turime potvynius, kurie į..
Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviau arba sunkiau – priklausomai nuo patalpų specifikos. Patalpų specifika įtakoja tikimybę susiformuoti pelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinės pelėsio atsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prasta v..
Remdamiesi savo patirtimi galime teigti, kad oro jonizatorius, ozono generatorius ar drėgmės surinkėjas jums nepadės išnaikinti-pašalinti pelėsį. Visu pirma, pelėsis – jau įvykusi pasekmė. Kai kurie mano, jog įsigijus šiuos įrenginius pavyks išspręsti pel..
Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būti nustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirti patalpoms naudojami specialūs pr..
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jeigu jums patiko šį informacija, nepagailėkite mūms paaukoti ir mes toliau rinksime ir dalynsimes naudinga mūsų patirtimi ir informacija apie pelėsį jo daroma žalą, kokiais būda..
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą, šis kenksmingas darinys gali susiformuoti dėl daugelio priežasčių, pradedant nuo prasto patalpų ventiliavimo ir baigiant statybų broku. Tačiau, v..

 
santykines oro dregmes matuoklis pelesio naikinimas is kaviniu pelėsiai glaistas nuo pelesio pelesio naikinimas is audinio pelesis alergija medziagu dregmes lygis pelesiu plovimas pelesis sanitariniame mazga medzio grybelis pelesio naikinimas panevezyje pelesis auga ant angokrasciu nekilnojamo turto ivertinimas tel kaip plinta pelesis Kaip panaikinti pelėsio kvapą pelesio naikinimas virtuveje kaip panaikinti pelesi nuo sienos pelesio naikinimo palsauga pelesio taskeliai pelesio naikinimas vilinius pelėsio kvapo naikinimas kaunas oro valytuvas jonizatorius oro jonizatorius atsiliepimai pelesio naikinimo paslaugos klaipedoje issamus patalpu tyrimai butu diagnostika naikina pelesio sporas santykines oro dregmes nustatyas pelesis ant palanges kaip valyti uzuolaidas nuo pelesiu kaip panaikinti pelesi nuo sienu pelijimo priezastys pelėsio naikinimas iš kilimų kaip panaikinti pelesi is baldu apsemto namo drėgmė dregmes matavimas namuose po uzlietu lubu atsirado pelesis Pelesio naikinimas pelesio naikinimas duso kabinoje oro sausinimas uzkandiniu higienos reikalavimai del ko atsinaujino pelesis termoviziniai tyrimai tel ar pelesis gali paplisti pelesis kambaryje pelesio salinimas nuo plyteliu kaip panaikinti pelesio kvapa spintoje Pelesio naikinimas is uzlietu lubu pelesio naikinimas nuo dazytos sienos kodel atsiranda pelesiai ant uzuolaidos pelija lubos pelesio salinimas vonioje nuo lubu pelesio daromi nuostoliai rubu pelesis pelesis sienu siulese pelesio atsiradimo priezasciu pasalinimas sienu dregme pelesio sporu naikinimas oro drekintuvai kabinami ant radiatoriu pelesio demes pelesio zidiniai kodel smirda pelesiu? pelesis virtuves balduose pelesio pasalinimas is virtuves pelesio salinimas kaunas pelesio naikinimo kaina nepavyksta aptikti pelesio oro drekintuvo instrukcija blokiniu butu kapitalinis siūlių remontas iš vidaus dregna siena pelija salina pelesio priezastis grybas sunaikino medi kaip kovoti su pelesiais oro sausitnuvas atsiliepimai pelesio naikinimo priemones pelesio salinimo paslauga pelesis spintoje is vidaus oro drekintuvas jonizatorius pelesiu naikinimas is garazo baldu pelesis pelesio kvapo panaikinimas pelesis ant virtuves sienu kodel atsiranda pelesis pelesis auga ant namo sienu patalpu dregmes nustatymai pelesio naikinimas salinimas kontaktai oro jonizatorius drekintuvas oro cirkuliacija pelesio priezastis kondensacija pelesiu naikinimas Pelesio naikinimas vonioje grybo naikinimas vilnius oro drekinimas oro drekinimo sistema kas stabdo pelesi buto termografines nuotraukos pelija sienos siule pelesio priezasciu pasalinimas pelija avalyne dregmės surinktuvas naikinimas kaip valyti pelesi priemone nuo pelesiu pelesiai ant sienos kaip panaikinti pelesi po tapetais pelesiu naikinimo paslaugos kaina Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo pelesiu naikinimas is spintos skverbiasi dregme kaip atrodo pelesis video apipelije tapetai pelesis sanitariniuose mazguose pelesio salinimas blokiniame name pelesis auga palepeje pelėsio židinys pelesiai virs garazo vartu pelesinio grybo naikinimo paslaugos stipriai isplites pelesis pavirsiau dregmes nustatymai cokolinis aukstas salygos pelesiui atsirasti dreksta siena pelesio salinimas is audinio pelesis mikrobangų krosneleje pelėsio valymas pelesiu salinimas tel pelesis ant batu pelesio valymas vilniuje pelesio priezasciu sprendimas pelija aplink langus pelesis ant sienos uz spintos pelesio naikinimas is garazo kodel pradejo pelyti siena Pelėsis namuose oro drekintuvas ak pelesiai aplink langus pelesis silikonas pelesiui atsparus dazai apipelije virtuves baldai oro drekinimas patalpose pelija langas virtuveje pelesis ant medines sienos pelesinio grybo naikinimas priemonės nuo pelėsio pelesis ventiliacijos sistemoje konsultacija del pelesio grybo naikinimas is mediniu grindu visiskai isnaikina pelesi pelesis balduose pelesis pavojingas medzio grybo naikinimas uzliejo nama apipelijusios sienos kaip pasalinti pelesi is skalbimo masinos uzskimses nuoteku vamzdis oro cirkuliacija bute pelesis auga virtuveje pelesio padariniai pelesio salinimo palsauga pavirsiu dregmes matavimas pelesio priezasciu salinimas kvapo naikaikinimui ozono generatoriai oro jonizatoriai virtuveje auga pelesis nekilnojamo turto ivertinimas pelesis pozeminiame garaze supelije tapetai kaip naikinamas pelesis sandelio bukle grybo nkinimas is medzio pelijantys tapetai pelija po uzliejimo kodel atsiranda pelesis balduose pelesio naikinimas nuo plyteliu oro valymas namuose ar pelesis gali atsinaujinti sienu pelesio naikinimas oro sausintuvas internetu pelesio plevele pelesio atsiradimo priezasciu nustatymas pelėsio kvapas bute pelija vonios sienos pelesis plysiuose truko vamzdis grybo likvidavimas kaip apsaugoti sienas nuo pelesio termografiniai tyrimai kaip panaikinti pelesi nuo baldu pelesio namuose salinimas pelesis indaploveje geriausias budas pasalinti pelesi pelesio naikinimas nuo sienos oro ozonavimas pelėsio naikinimas namuose pelesis skalbiniu dezeje pelesio valymas actu kaip kovoti su pelesiu buityje termovizija vilnius grybas naikina mediena pelija batai pelesis restorane naikina pelesius priemone pries pelesi pelesis dregme oro vandentiekio avarija bute pelesis plinta zonu pelesio naikinimas nekilnojamo turto bukles ivertinimas kontaktai oro valymas drekstancios sienos pelesio salinimo ekspertai pelesio pasalinimas is kambario profesionalus pelesio naikinimas pelesis namie pelesio pasalinimas is namo pelesiai virtuveje pelesis vonios vedinimo angoje naikina medzio gryba tel ozono generatorius pelesis uz virtuves spintlees Pelesis ant baldu Kaip kovoti su pelesiu namuose pelesio sporos pelesis mediniame name kodel auga pelesis namuse angokrasciu pelesis pelesio naikinimas kaina pelesio vonioje naikinimas naikina pelesi kaune pelesio salinimas vilnius dregmes surinkejas pelesis auga namuose pelesio naikinimas duse namo bukles ivertinimas grindu pelesis kaip isvengti pelesio pelesiai ant sienu drėgmės surinkėjai-nuoma pelesio naikinimas komercinese patalpose pelesis po langu kaip atsiranda pelesis apsauganuo pelesio pelesis ventiliacijoje pelėsio naikinimo priemonės pelesio balduose naikinimas Pelėsis vonioje pelesis ant plyteliu
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2018
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM