Atsiliepimai
Uz tokia kaina optimalus dregmes surinkejas, dirba.. ...»
Pirkejas
Greitas ir kokybiškas darbas... ...»
Klientas
Buvo daug nerimo aptikus trobagrybį sodyboje. At.. ...»
Genadijus
Mes nesam vienintelė kompanija, taciau vienintele .. ...»
Administratorius

Straipsniai

Rodyti:
Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? ..
Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? Sąlyginai galį ir taip pat ne. Viskas priklauso nuo bendros situacijos, jei nera išsprendžiama pati problema dėl ko ir pradėjo pėlyti paviršiai, tai drėgmės surinkėjas išspres pr..
Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį ..
Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose ..
Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms ..
Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Informacija ruošiama ..
Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo Informacija ruošiama ..
Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? ​Informacija ruošiama ..
Kaip atpažinti, kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas ..
Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name? ​Informaciją ruošiama! ..
Lietuvos geografinė padėtis lemia tai, jog čia yra ryški sezonų (metų laikų) kaita. Tai lemia tai, jog mūsų būstai patiria didelius stresus, kintant temperatūroms, nuo labai aukštų iki labai žemų, keičiantis krituliu kiekiui ir tipui, ar tai pvz.: lietus ..
Pelėsis buityje yra nelauktas svečias – jis gali ne tik pakenkti sveikatai, apgadinti baldus, bet ir sudarkyti Jūsų garderobą. Pelėsis dauginasi išskirdamas sporas, kurios lyg žiedadulkės sklando oru. Nusėdusios pelėsio sporos ant tinkamo paviršiaus prade..
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis virtuvėje atsiranda gana dažnai dėl to, kad maisto gaminimo metu neišvengiamai išsiskiria daug vandens garų. Taip pat, maist..
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo ypatumus. Norime aptarti dar keleta atvejų, kur gali pradėti formuotis pelėsis. Galima teigti, kad dažnai pelėsio užuomazgos prasideda tokiose vie..
Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai. Palėpės dažnai naudojamos sukrauti..
Dažniausiai buityje aptinkamo pelėsio rūšys yra kladosporiumas (cladosporium), peniciliumas (penicillium), alternarius (alternaria) ir aspergilusas (aspergillus). Nesvarbu kokia pelėsio rūšis įsiveisė Jūsų aplinkoje – ji yra kenksminga ir prastina kasdien..
Dažniausiai pasitaikantys pelėsio sukeltų sveikatos sutrikimų simptomai Pelėsis auga tiek patalpose, tiek ir aplinkoje lauke. Dažniausiai pelėsis į patalpas patenka iš išorės. Lauke esančios pelėsio sporos į patalpų vidų patenka pro atvirus langus, sie..
Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridaryti žalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio daroma žala žmogaus sv..
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius, priemones bei laikomės saugumo reikalavimų. Dėl šių priežasčių galime patenkinti įvairių klientų lūkesčius. Savo praktikoje teko susidurti ..
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu užtikrinti, jog pelėsis neatsinaujins. Kaip žinia, pelėsis dauginasi ir plinta oru sklandančiomis sporomis. Tai reiškia..
Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali prida..
Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobil..
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis. Suprantant tai, kad pelėsis yra gyvas organizmas, reikia turėti omenyje ir tai jog pelėsis dauginasi bei plinta. Pasitaiko tokių at..
Pelėsiui formuotis tinkami praktiškai visų tipų paviršiai, kurie yra paveikti drėgmės, ypač, jei ant paviršiaus yra susikaupęs purvo ar dulkių sluoksnis. Suprantama, greičiausiai pelėsis pastebimas atvirose vietose – sienos, lubos, vonios plytelės ir pan...
Dušo kabinos ne vienose namuose pakeičia įprastines vonias, bei pasižymi funkcionalumu. Taip – tai praktiškas įrenginys, tačiau yra svarbu ir tinkama dušo kabinos priežiūra. Kaikurios dušo kabinos turi garų funkciją – šio proceso metu stipriai padidėja..
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiform..
Pelėsis atsiranda tada, kuomet yra viršijamos leistinos drėgmės normos. Priklausomai nuo patalpų specifikos skiriasi pelėsio atsiradimo tikimybė. Labiau problematiškos patalpos galėtų būti patalpos cokoliniame aukšte (pusrūsyje) bei rūsio patalpos. ..
Pelėsis atsiranda dėl tam tikrų priežasčių susidarius tinkamom pelėsiui augti sąlygoms. Pelėsiui augti yra reikalingas paviršius, ant kurio pelėsis galėtų formuotis, taip pat, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, jam yra reikalingas tam tikras maisto šal..
Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai su..
Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą, kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esant gerai ventiliacijai, tinkamai vėdin..
Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas tenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios iš pirmo požiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriau išnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampa aišku, kur slypi pelėsio problema. Pe..
Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika, kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartą norėtume atkreipti dėmesį į ga..
Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose patalpose ne tik tenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to, ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, prikla..
Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionui būdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti - pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai. Omenyje turime potvynius, kurie į..
Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviau arba sunkiau – priklausomai nuo patalpų specifikos. Patalpų specifika įtakoja tikimybę susiformuoti pelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinės pelėsio atsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prasta v..
Remdamiesi savo patirtimi galime teigti, kad oro jonizatorius, ozono generatorius ar drėgmės surinkėjas jums nepadės išnaikinti-pašalinti pelėsį. Visu pirma, pelėsis – jau įvykusi pasekmė. Kai kurie mano, jog įsigijus šiuos įrenginius pavyks išspręsti pel..
Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būti nustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirti patalpoms naudojami specialūs pr..
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jeigu jums patiko šį informacija, nepagailėkite mūms paaukoti ir mes toliau rinksime ir dalynsimes naudinga mūsų patirtimi ir informacija apie pelėsį jo daroma žalą, kokiais būda..
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą, šis kenksmingas darinys gali susiformuoti dėl daugelio priežasčių, pradedant nuo prasto patalpų ventiliavimo ir baigiant statybų broku. Tačiau, v..

 
pelesiui atsparus klijai pelesio poveikis grybo salinimo paslauga pelesis rusyje pelesio atsiradimo priezasciu pasalinimas pelesio naikinimas paslaugos pelija medine siena nuo pelesio siena padengta pelesiais nepavyksta pasalinti pelesio pelesiai spintoje pelesio naikinimo palsauga kaip kovoti su pelesiu ant sienu kaip isnaikinti pelesio kvapa skalbimo masinoje salygos pelesiui atsirasti buto tyrimai pelijantys tapetai sienu pelesio naikinimas baldu apsauga nuo pelesio dregnos uzuolaidos nemalonus kvapas patalpose pufas nuo pelesio grybo salinimo paslaugos kaip panaikinti pelėsį pelesis ant lovos pelesis vamzdyje pelesis ventiliacija pelėsio salinimo paslauga pelesio sukeliamos problemos kaip uzkirsti kelia pelesiui pelesio butuose naikinimas kaip apsisaugoti nuo pelesio Pelesis duso kabinoje pelesis ant ritininiu uzuolaidu kondensatas padidejusi patalpu dregme oro jonizatorius medienos grybelio salinimas pelesio naiknimas kaune pelija ritinines uzuolaidos namo termovizija dregmes surinkejai pelesis ant silikono naikina pelesi is automobilio uzlietas butas oro valymas grybo salinimas is mediniu sienu pelesis balkone medzio grybo salinimas oro valytuvas kaina pelesio naikinimo paslauga vilniuje Ar gali drėgmės surinkėjas išspręsti pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? pelėsio naikinimas namuose duso kabinos ventiliacija pelesis virtuveje atlieka termovizinius tyrimus pelėsio naikinimo paslaugos pelesio naikinimas salinimas tel pelesiai ventiliacijos sistemoje pelesis garze naikina pelesio kvapa kaip panaikinti pelesi is virtuves oro jonizatorius kaina paslauga nepavyksta isnaikinti pelesio pelesio naikinimas panevezyje greiti patalpu tyrimai dregme pelesis profesionalios priemones nuo pelesio sienu pelesis pelesio pasalinimas is virtuves oro valymo sistema pelesis name oro sausinimo iranga oro jonizacija sienos pasidengusios pelesiu apipelijo baldai pelesio naikinimas nuo sienos pelesis ant batu ozonavimas oro sausintuvai pelesio taskeliai pelesio priezasciu salinimas pelesio kenksmingumas kaip pasalinti pelesis is vonios patalpu tyrimai kaip panaikinti pelesi bute nepavyksta aptikti pelesio kas efektyviai naikina pelesi pelesis tapetai kur kreiptis del pelesio kaip isnaikinti pelesi nuo sienu vonios silikono keitimas pelesio naikinimas rusyje neikina medienos gryba kontaktai pelesio salinimas tel kaip panaikinti pelesi po uzliejimo pelėsio naikinimas vilniuje kaip panaikinti pelesi nuo baldu klimato itaka namam pelesio keliama gresme oro jonizatorius atsiliepimai pelesis palepeje pelesio naikintojai oro sausinimo budai pelesis ant isoriniu sienu pelesio naikinimas vonios kambaryje skiedinys nuo pelesio pelesio naikinimas ozonu supelije tapetai duso kabinos prieziura oro jonizatoriai kaina pelesio salinimas is audinio kap panaikinti pelesi nuo sienu pelesio sukelti rimti susirgimai pelesiai bute pelėsio kvapo naikinimas juodo pelesio naikinimas pelesiu valiklis pufas grybo likvidavimas dregme ir pelesis ar pelesis pavojingas kaip pelesis plinta pelesis vituveje termografija pelesio naikinimo kaina pelesiu salinimas nuo sienu pelesis ventiliacijoje salina pelesi kontaktai nemalonus kvapas namuose pelesio salinimas nuo dazytu sienu sunaikino mediena grybas pelesio salinimas nuo lubu cokolinis aukstas pelesio naikinimas aplink langus pelesiu kvapu naikinimas grybo kvapo naikinimas pelesio daromi nuostoliai oro sausintuvai vilniuje pelesis automobilyje pelesio priezasciu nustatymas uzsikimsusi ventiliacijos sistema pelesis suniokojo siena pelesio naikinimas namuose pelėsių valymas kaunas pelesio sporu naikinimas kaip pasalinti pelesi nuo lubu kaip pasalinti pelesi nuo tapetu oro sausintuvas kaina pelesiu salinimas nuo dazytu sienu pelesio sukeliamos ligos pelesis auga ant tapetu naikina pelesius pelesio naikinimo ekspertai pelesio naikinimas vilniuje kodel pradejo pelyti siena apipelijes silikonas sienu termografines nuotraukos drėgmės surinkėjų nuoma pelėsio plėvele pelesiai kambario kampe kodel pelija kodel atsiranda pelesiai ant uzuolaidu pelesio valiklis pufas pelesio naikinimo paslaugos tel pelesis plyteles pelesis spintoje is vidaus paslaugos pelija angokrasciai profesionaliai naikina pelesi pelesis sanitariniuose mazguose kaip naikinti pelesi Pelėsis balkone pelesio naikinimas elektrenuose dregmes matavimas namuose pelėsio židinys po namo uzliejimo pradejo augti pelesis pelesio naikinimas komercinese patalpose kodel virtuveje auga pelesis dregna siena kaip dauginasi pelesis priemone nuo pelesio pelesis darbo kabinete vonios silikonas pelesio atsiradimo priezastis termografinis filmavimas Nekilnojamo turto vertinimas vilniuje oro sausitnuvas atsiliepimai pelija drabuziai pelesio naikinimas is baldu nesvarumai ir pelesis kaip panaikinti medienos gryba apsauga nuo pelesio pelesio problema kokios yra pelesio atsiradimo priezastys pelesio virtuveje prevencija pelija uzuolaida namu diagnostika pelesis sienoje santykine oro dregme patalpose dregmes perteklius skalbykle pelesis metalinis garazas pelesis pelesinis grybas kaip mazinti dregme patalpose pelesio naikinimas is virtuves naikina pelesio sporas Pelesio atsiradimo priezastys kaip nuvalyti baldus nuo pelesio kaip valyti pelesi kaip panaikinti pelesi namuose pelesiu salinimas nuo dazytos sienos kodel auga pelesis namuse oro dregnumas namuose pelėsio naikinimas bute dregmes surinkejas pelesio naikinimas spintoje pelėsio kvapą glaistas nuo pelesio kaip isvalyti is rubu pelesi pelija virtuves siena dregmes patalpu tyrimai kiek kainuoja pelesio naikinimas pelesis virtuves baldai pelesio pasalinimas is vonios kaip pasalinti pelesi is spinteles Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms grybas naikina mediena Patalpu ozonavimas profesionalios pelesio naikinimo paslaugas pelesis uz tapetu kokiomis priemonemis salinamas pelesis stipriai isplites pelesis oro valymo sistemos pelija batai vandentiekio avariju likvidavimas Kaip panaikinti pelėsio kvapą apipelije virtuves baldai pelesiu salinimas juodas pelesis ant spintos kodel ant sienos auga pelesis pelėsio šalinimas vilniuje pelesis patalpu oro dregnumas pelesio salinimas vonioje oro drekinimas patalpose efektyvi priemone nuo sienu pelesio kas apsaugo nuo pelesio pelesio pasalinimas is namu blokiniu namu kapitalinis siūlių remontas iš vidaus
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2019
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM