Atsiliepimai
Laba diena, norėčiau sužinoti pelėsio naikinimo.. ...»
Rasa
Superinė paslauga ypač visas aptarnavimas, gana gr.. ...»
Tadas
Laba diena, kaina priklauso nuo pelėsio paplitimo .. ...»
Administratorius
Kodel skelbiama, kad jus vieninteliai Lietuvoje?! .. ...»
Zmogus

Straipsniai

Rodyti:
Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? ..
Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? Sąlyginai galį ir taip pat ne. Viskas priklauso nuo bendros situacijos, jei nera išsprendžiama pati problema dėl ko ir pradėjo pėlyti paviršiai, tai drėgmės surinkėjas išspres pr..
Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį ..
Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose ..
Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms ..
Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Informacija ruošiama ..
Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo Informacija ruošiama ..
Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? ​Informacija ruošiama ..
Kaip atpažinti, kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas ..
Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name? ​Informaciją ruošiama! ..
Lietuvos geografinė padėtis lemia tai, jog čia yra ryški sezonų (metų laikų) kaita. Tai lemia tai, jog mūsų būstai patiria didelius stresus, kintant temperatūroms, nuo labai aukštų iki labai žemų, keičiantis krituliu kiekiui ir tipui, ar tai pvz.: lietus ..
Pelėsis buityje yra nelauktas svečias – jis gali ne tik pakenkti sveikatai, apgadinti baldus, bet ir sudarkyti Jūsų garderobą. Pelėsis dauginasi išskirdamas sporas, kurios lyg žiedadulkės sklando oru. Nusėdusios pelėsio sporos ant tinkamo paviršiaus prade..
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis virtuvėje atsiranda gana dažnai dėl to, kad maisto gaminimo metu neišvengiamai išsiskiria daug vandens garų. Taip pat, maist..
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo ypatumus. Norime aptarti dar keleta atvejų, kur gali pradėti formuotis pelėsis. Galima teigti, kad dažnai pelėsio užuomazgos prasideda tokiose vie..
Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai. Palėpės dažnai naudojamos sukrauti..
Dažniausiai buityje aptinkamo pelėsio rūšys yra kladosporiumas (cladosporium), peniciliumas (penicillium), alternarius (alternaria) ir aspergilusas (aspergillus). Nesvarbu kokia pelėsio rūšis įsiveisė Jūsų aplinkoje – ji yra kenksminga ir prastina kasdien..
Dažniausiai pasitaikantys pelėsio sukeltų sveikatos sutrikimų simptomai Pelėsis auga tiek patalpose, tiek ir aplinkoje lauke. Dažniausiai pelėsis į patalpas patenka iš išorės. Lauke esančios pelėsio sporos į patalpų vidų patenka pro atvirus langus, sie..
Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridaryti žalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio daroma žala žmogaus sv..
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius, priemones bei laikomės saugumo reikalavimų. Dėl šių priežasčių galime patenkinti įvairių klientų lūkesčius. Savo praktikoje teko susidurti ..
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu užtikrinti, jog pelėsis neatsinaujins. Kaip žinia, pelėsis dauginasi ir plinta oru sklandančiomis sporomis. Tai reiškia..
Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali prida..
Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobil..
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis. Suprantant tai, kad pelėsis yra gyvas organizmas, reikia turėti omenyje ir tai jog pelėsis dauginasi bei plinta. Pasitaiko tokių at..
Pelėsiui formuotis tinkami praktiškai visų tipų paviršiai, kurie yra paveikti drėgmės, ypač, jei ant paviršiaus yra susikaupęs purvo ar dulkių sluoksnis. Suprantama, greičiausiai pelėsis pastebimas atvirose vietose – sienos, lubos, vonios plytelės ir pan...
Dušo kabinos ne vienose namuose pakeičia įprastines vonias, bei pasižymi funkcionalumu. Taip – tai praktiškas įrenginys, tačiau yra svarbu ir tinkama dušo kabinos priežiūra. Kaikurios dušo kabinos turi garų funkciją – šio proceso metu stipriai padidėja..
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiform..
Pelėsis atsiranda tada, kuomet yra viršijamos leistinos drėgmės normos. Priklausomai nuo patalpų specifikos skiriasi pelėsio atsiradimo tikimybė. Labiau problematiškos patalpos galėtų būti patalpos cokoliniame aukšte (pusrūsyje) bei rūsio patalpos. ..
Pelėsis atsiranda dėl tam tikrų priežasčių susidarius tinkamom pelėsiui augti sąlygoms. Pelėsiui augti yra reikalingas paviršius, ant kurio pelėsis galėtų formuotis, taip pat, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, jam yra reikalingas tam tikras maisto šal..
Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai su..
Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą, kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esant gerai ventiliacijai, tinkamai vėdin..
Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas tenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios iš pirmo požiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriau išnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampa aišku, kur slypi pelėsio problema. Pe..
Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika, kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartą norėtume atkreipti dėmesį į ga..
Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose patalpose ne tik tenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to, ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, prikla..
Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionui būdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti - pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai. Omenyje turime potvynius, kurie į..
Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviau arba sunkiau – priklausomai nuo patalpų specifikos. Patalpų specifika įtakoja tikimybę susiformuoti pelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinės pelėsio atsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prasta v..
Remdamiesi savo patirtimi galime teigti, kad oro jonizatorius, ozono generatorius ar drėgmės surinkėjas jums nepadės išnaikinti-pašalinti pelėsį. Visu pirma, pelėsis – jau įvykusi pasekmė. Kai kurie mano, jog įsigijus šiuos įrenginius pavyks išspręsti pel..
Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būti nustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirti patalpoms naudojami specialūs pr..
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jeigu jums patiko šį informacija, nepagailėkite mūms paaukoti ir mes toliau rinksime ir dalynsimes naudinga mūsų patirtimi ir informacija apie pelėsį jo daroma žalą, kokiais būda..
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą, šis kenksmingas darinys gali susiformuoti dėl daugelio priežasčių, pradedant nuo prasto patalpų ventiliavimo ir baigiant statybų broku. Tačiau, v..

 
kodel auga pelesis vonioje dregme bute pelesis pusrusyje pelesis ant palanges oro drekintuvo instrukcija pelesio naiknimo paslaugos vilniuje pelesio kvapas oro drekintuvas ats pelesio naikinimo paslauga salina pelesi nuo medienos sienu termovizija pelesis vonios kambaryje kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas pelesis ant automobilio kilimines dangos pelesiu salinimas pelesis buityje pelesio neutralizavimas naikina pelesi vilniuje uzsikimsusi ventiliacijos sistema blokiniu sienu kapitalinis siūlių remontas iš vidaus kas valo pelesi kondensatas ant langu pelesio naikinimas nuo langu zonu pelesio naikinimas uzlietame bute pradejo augti pelesis dregni tapetai pelija kuo valyti pelesius salina p grybo naikinimas vilniuje dreksta siena pelesiai viduje spintos pelesio sukeliamos problemos pelesio priezasciu likvidavimas pelesio pasekmes sveikatai pelesio naikinimo budai kaip panaikinti pelesi nuo medzio oro sausintuvai kaina pelesio kvapo naikinimas is automobilio dregmes mazinimas patalpose kodel auga pelesis kas efektyviai naikina pelesi pelesio kenksmingumas kur dazniausiai auga pelesis pelija rubai silikonas pelesis pelesis pelesis garze pelesis automobilio bagazineje vonioje auga pelesis kondensatas ant lubu pelesis ventiliacijoje pelesio naikinimo paslaugos tel dregme automobilio bagazineje pavirsiaus apsauga nuo pelesiu pelesis ant sienu pelėsių naikinimas kvapo naikaikinimui ozono generatorius pelesis vaikai pelesiai efektyvus budas pasalinti pelesi pelesio salinimo paslauga kaip pasalinti pelesi is skalbimo masinos pelijimo priezastys pelesio salinimas nuo dazytu pavirsiu pelija langas virtuveje pelesis ant sienos kodel pradejo pelyti siena juodas pelesis ant baldu pelesis vamzdziuose Nuomojame drėgmės surinkėjus pelesio naikinimas vonioje santykine oro dregme patalpose santykines oro dregmes matuoklis pelesio naikinimas nuo sienu pelesiai ant sienu kodel atsinaujina pelesis nekilnojimo turto ir jo bukles ivertinimas kaip apsaugoti sienas nuo pelesio uzsikimsusi ventiliacijos anga vonioje oro valymo sistema uzsikisusi ventiliacijos anga Apie mus kodel pelesis auga ant sienos uzliejo lubas atsirado pelesis pelesis auga virtuveje ar pelesiai kenkia sveikatai pelesiu salinimas nuo sienu pelesis vituveje pelesis dregme kova su pelesiu per kiek laiko pasalinamas pelesis pelesio valymo paslaugos pelesnio naikinimo paslaugos pelija vonios silikonas patalpu termoviziniai tyrimai truko kanalizacijos vamzdis dreksta lubos priemones nuo pelesiu naikina pelesius pelesio priezasciu salinimas uzliejo kaimynai pelesio naikinimas daugiabutyje pelesis senos statybos name kaip sustabdyti pelijima namuose grybo naikinimo paslauga pelesio salinimas nuo lubu pelesis darbo vietoje uzliejo nama name auga pelesis pelesio naikinimas oro valytuvas pelesis kampuose issamus patalpu tyrimai kaip isnaikinti pelesi vonioje pelesio priezasciu sprendimas valyti pelesius pelesio atsiradimo priezasties salinimas pelesio naikinimo paslauga tel pelesis ant galines spintos sieneles pelesio naikinimas ozonu pelėsio naikinimas iš kilimų Pelesis duso kabinoje pelesio kvapas namuose pelėsio šalinimas pelesio naikinimas namuose kodel spinteleje auga pelesis pelesis ant duso kabinos plyteliu apipelijusios lubos grybo naikinimas is mediniu grindu pelesis auto pelesio naikinimas is spintos dregme vonioje pelesiai ant baldu pelesis sandelyje nustato pelesio priezastis problemos su siulemis pelesis niuokoja turta pelesio augimo priezastis pelesiu naikinimas is garazo pelesis prie langu pelija silikonas kaip panaikinti pelesi pelesis ant ventiliacijos angos glaistas nuo pelesio pelesis ant angokrasciu kodel auga pelesis namuse siena padengta pelesiais slapios sienos termovizinis skanavimas kaip pasalinti pelesi nuo tapetu pelesio naikinimas biure pastatu diagnostika pelesis atsirado ant baldu namas po uzliejimo juodi pelesiai ant ienos pelesiu naikinimas is garazu nepavyksta pasalinti pelesio kodel atsinaujino pelesis langu pelesis kaip greitai grybas sunaikina mediena virtuveje auga pelesis santykines oro dregmes skaiciavimas pelesio naikinimo paslaugos kaune kur atsiranda pelesis grybo salinimas is mediniu grindu kaip greitai panaikinti pelesi oro dregnumas pelija drekstancios lubos pelesio naikinimas nuo dazytu sienu oro drekintuvas kaina termovizorius pelesio namuose atsikrartymas oro sterilizatoriai pelesis komercinese patalpose pelesis plysiuose Pelėsis vonioje kaip panaikinti pelesi is virtuves pelesiai po uzliejimo kaip veiksmingai naikinti pelesi pelėsio naikinimo paslauga pelesio naikinimas spintoje pelija po uzliejimo oro valytuvas kaina ar pelesis gali atsinaujinti geriausias budas pasalinti pelesi oro drekintuvas akcija kiek kainuoja pelesio naikinimas kaip isvalyti pelesi is rubu pelėsio naikinimo paslaugos pelesis salia vamzdziu kondensatas ant plastikiniu langu veiksmingiausi budai pasalinti pelesi pelesinio grybo naikinimas pelesis pazeidzia pavirsius kokybiskas pelesio naikinimas pelesis ant virtuvines spinteles roletu prieziura pelesis ant baldu naikina pelesi butuose pelesis biure sauso oro sterilizatorius oro valymas namuose pelesio naikinimas komercinese patalpose patalpu ventiliacija kaip naikinamas pelesis buto tyrimai patalpu oro drekinimas kaip mazinti dregme patalpose pelesiai kambario kampe kodel smirda pelesiu? atlieka termovizinius tyrimus vandentiekio avariju likvidavimas pelija aplink langus pelesio nukenksminimas oro drekintuvas atsiliepimai pelesis duse pelesis ant lubu kaip valyti uzuolaidas nuo pelesiu pelesiai virs garazo vartu kaip pasalinti pelesis is vonios pelėsių valymas pelija langu gumos slogus oras patalpose pelesis tarpuose tarp plyteliu pelėsio kvapo naikinimas pelesio naikinimas rusyje pelesis automobilyje pelesio naikinimas kontaktai kaip pasalinti pelesi nuo dazytos sienos pelesio priezasties nustatymas pelesio salinimas blokiniame name pelesio kvapas skalbimo masinoje apsemtas rusys pelesio ant sienu valymas priemone nuo pelesiu pelesis plyteliu tarpuos kaip isnaikinti pelesio kvapa skalbimo masinoje grybo likvidavimas is medinio namo pelesio taskeliai pelesio gresme prasta oro cirkuliacija pelija automobilio lubos grybo šalinimas vilniuje Kaip panaikinti pelėsio kvapą pelesio naikinimas kernaveje slapia siena uzliejo buta pelesio naikinimas klaipeda Ar gali drėgmės surinkėjas išspręsti pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas?
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2018
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM