Atsiliepimai
Uz tokia kaina optimalus dregmes surinkejas, dirba.. ...»
Pirkejas
Sveiki, labai domina konkreti kaina uz 1 kv.m. pel.. ...»
Zaneta
Labai gerai dirba supranta ka daro. Atstatynejo ma.. ...»
Donatas
Mes nesam vienintelė kompanija, taciau vienintele .. ...»
Administratorius

Straipsniai

Rodyti:
Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? ..
Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? Sąlyginai galį ir taip pat ne. Viskas priklauso nuo bendros situacijos, jei nera išsprendžiama pati problema dėl ko ir pradėjo pėlyti paviršiai, tai drėgmės surinkėjas išspres pr..
Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį ..
Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose ..
Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms ..
Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Informacija ruošiama ..
Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo Informacija ruošiama ..
Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? ​Informacija ruošiama ..
Kaip atpažinti, kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas ..
Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name? ​Informaciją ruošiama! ..
Lietuvos geografinė padėtis lemia tai, jog čia yra ryški sezonų (metų laikų) kaita. Tai lemia tai, jog mūsų būstai patiria didelius stresus, kintant temperatūroms, nuo labai aukštų iki labai žemų, keičiantis krituliu kiekiui ir tipui, ar tai pvz.: lietus ..
Pelėsis buityje yra nelauktas svečias – jis gali ne tik pakenkti sveikatai, apgadinti baldus, bet ir sudarkyti Jūsų garderobą. Pelėsis dauginasi išskirdamas sporas, kurios lyg žiedadulkės sklando oru. Nusėdusios pelėsio sporos ant tinkamo paviršiaus prade..
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis virtuvėje atsiranda gana dažnai dėl to, kad maisto gaminimo metu neišvengiamai išsiskiria daug vandens garų. Taip pat, maist..
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo ypatumus. Norime aptarti dar keleta atvejų, kur gali pradėti formuotis pelėsis. Galima teigti, kad dažnai pelėsio užuomazgos prasideda tokiose vie..
Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai. Palėpės dažnai naudojamos sukrauti..
Dažniausiai buityje aptinkamo pelėsio rūšys yra kladosporiumas (cladosporium), peniciliumas (penicillium), alternarius (alternaria) ir aspergilusas (aspergillus). Nesvarbu kokia pelėsio rūšis įsiveisė Jūsų aplinkoje – ji yra kenksminga ir prastina kasdien..
Dažniausiai pasitaikantys pelėsio sukeltų sveikatos sutrikimų simptomai Pelėsis auga tiek patalpose, tiek ir aplinkoje lauke. Dažniausiai pelėsis į patalpas patenka iš išorės. Lauke esančios pelėsio sporos į patalpų vidų patenka pro atvirus langus, sie..
Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridaryti žalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio daroma žala žmogaus sv..
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius, priemones bei laikomės saugumo reikalavimų. Dėl šių priežasčių galime patenkinti įvairių klientų lūkesčius. Savo praktikoje teko susidurti ..
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu užtikrinti, jog pelėsis neatsinaujins. Kaip žinia, pelėsis dauginasi ir plinta oru sklandančiomis sporomis. Tai reiškia..
Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali prida..
Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobil..
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis. Suprantant tai, kad pelėsis yra gyvas organizmas, reikia turėti omenyje ir tai jog pelėsis dauginasi bei plinta. Pasitaiko tokių at..
Pelėsiui formuotis tinkami praktiškai visų tipų paviršiai, kurie yra paveikti drėgmės, ypač, jei ant paviršiaus yra susikaupęs purvo ar dulkių sluoksnis. Suprantama, greičiausiai pelėsis pastebimas atvirose vietose – sienos, lubos, vonios plytelės ir pan...
Dušo kabinos ne vienose namuose pakeičia įprastines vonias, bei pasižymi funkcionalumu. Taip – tai praktiškas įrenginys, tačiau yra svarbu ir tinkama dušo kabinos priežiūra. Kaikurios dušo kabinos turi garų funkciją – šio proceso metu stipriai padidėja..
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiform..
Pelėsis atsiranda tada, kuomet yra viršijamos leistinos drėgmės normos. Priklausomai nuo patalpų specifikos skiriasi pelėsio atsiradimo tikimybė. Labiau problematiškos patalpos galėtų būti patalpos cokoliniame aukšte (pusrūsyje) bei rūsio patalpos. ..
Pelėsis atsiranda dėl tam tikrų priežasčių susidarius tinkamom pelėsiui augti sąlygoms. Pelėsiui augti yra reikalingas paviršius, ant kurio pelėsis galėtų formuotis, taip pat, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, jam yra reikalingas tam tikras maisto šal..
Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai su..
Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą, kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esant gerai ventiliacijai, tinkamai vėdin..
Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas tenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios iš pirmo požiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriau išnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampa aišku, kur slypi pelėsio problema. Pe..
Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika, kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartą norėtume atkreipti dėmesį į ga..
Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose patalpose ne tik tenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to, ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, prikla..
Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionui būdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti - pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai. Omenyje turime potvynius, kurie į..
Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviau arba sunkiau – priklausomai nuo patalpų specifikos. Patalpų specifika įtakoja tikimybę susiformuoti pelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinės pelėsio atsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prasta v..
Remdamiesi savo patirtimi galime teigti, kad oro jonizatorius, ozono generatorius ar drėgmės surinkėjas jums nepadės išnaikinti-pašalinti pelėsį. Visu pirma, pelėsis – jau įvykusi pasekmė. Kai kurie mano, jog įsigijus šiuos įrenginius pavyks išspręsti pel..
Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būti nustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirti patalpoms naudojami specialūs pr..
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jeigu jums patiko šį informacija, nepagailėkite mūms paaukoti ir mes toliau rinksime ir dalynsimes naudinga mūsų patirtimi ir informacija apie pelėsį jo daroma žalą, kokiais būda..
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą, šis kenksmingas darinys gali susiformuoti dėl daugelio priežasčių, pradedant nuo prasto patalpų ventiliavimo ir baigiant statybų broku. Tačiau, v..

 
pelesis ant grindu pelesio naiknimas vilnius oro jonizacija dregme kodel auga pelesis ant tapetu pelesio keliama gresme namas po uzliejimo didele patalpu dregme pelesio salinimas pelesis ant sienos uz spintos kap panaikinti pelesi nuo sienu pelesio naikinimas utenoje buto termografines nuotraukos kaip panaikinti pelesi namuose pelesiai ventiliacijos sistemoje kodel atsiranda pelesis ant baldu pelesis ant minkstu pavirsiu kaip naikinti pelesi oro drekinimo sistema uzliejo kaimynai oro valymas namuose pelesio plitimo uzkirtimas kaip panaikinti pelesi po uzliejimo salina pelesis pelesis uz spintos pelesio panaikinimas buityje pelesio problemos name auga pelesis pelesis aplink langus pelesis automobilio kilime pelesiai balkone pelesio salinimas kaune pelesio nukenksminimas pelesio valymo paslaugos pelesio atsiradimo priezasties salinimas pelesio naikinimas restorane pelija virtuves siena Pelėsio naikinimas vilnius grybas naikina mediena pelesis auga palepeje naikina pelesi tel duso kabinos prieziura pelesis uz saldytuvo oro sausitnuvas atsiliepimai pelesiai spintoje skiedinys nuo pelesio pelesiu priezasciu pasalinimas pelesis auga ant namo sienu pelesiai virs garazo vartu pelija sienos juodas pelesis ant sienos termografinis tyrimas pelesio naikinimas kaune pelesis name kodel auga pelesis sienu pelesio naikinimas matoja oro dregme pelesis ant ventiliacijos angos priemone pries pelesi dreksta siena pelesiai virtuves balduose kaip panaikinti pelesi virtuveje kodel bute auga pelesis buto bukles ivertinimas pelesiai ant sienu patalpu vedinimas grybo naikinimas is medzio po uzliejimo atsirado pelesis pelesis komercinese patalpose juodas pelesis ant baldu pelesis tarpuose tarp plyteliu kaip efektyviai panaikinti pelesi pelesis silikonas kaip kovoti su pelesiu buityje oro valymui pelesio naikinimas ofise kaip isvalyti pelesi is rubu salina pelesi nuo medienos pelesis ant uzuolaidos Apie mus pelesio naikinimo paslaugos kaunas kaip nuvalyti baldus nuo pelesio ar imanoma pasalinti pelesi pelesio zidinys pelesio naikinimas komercinese patalpose Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus pelesio salinimas nuo sienos kas stabdo pelesi pelesio naikinimas nuo dazytu sienu pelesio naikinimas is virtuves del kokiu priezasciu atsirado pelesis pelesio kvapas automobilyje pelesis prasta ventiliacija Pelesis ant baldu pelesio salinimas nuo plyteliu grybo kvapo naikinimas Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? supelijusios sienos pelesis tarp lubu ir pakabinamu lubu pelesio priezasties nustatymas grybo salinimo paslaugos pelesio naikinimas rusyje uzsikimsusi ventiliacijos sistema pelija lubos pelesiai ant lubu apsauga nuo pelesio bute auga pelesis pelesio naikinimas biure pelesis ant plyteliu kas apsaugo nuo pelesio pelesis auditorijoje kaip naikinti pelėsi pelesio kvapo naikinimo paslaugos dregmės surinktuvas ar pelesis plinta uzlietame bute pradejo augti pelesis pelesiu valiklis pufas pelesio naiknimo paslaugos vilniuje oro drekintuvas ats kaip nuo ritininiu uzuolaidu valyti pelesi pelesio grybas ant sienos priemones nuo pelesio nekilnojimo turto bukles ivertinimas pelesio naikinimas vilinius pelėsio kvapo naikinimas itrukusi siena oro tiltai pelesio keliamas pavojus pelesis ant lentu Termografija pelesis viesojo maitinimo istaigoje produktai nuo pelesio buto tyrimai sienu itrukimai apipelijo baldai pelesio naikinimas vonios kambaryje pelesis ant laiptu Pelesio naikinimas Pelesis skalbykleje pelesio naikinimas virtuveje pelesio valiklis pufas pelėsio poveikis žmogaus sveikatai siena pelija Nekilnojamo turto įvertinimas vilnius pelėsių valymas kaune medienos grybo naikinimas pelija vonios silikonas oro drekintuvai kabinami ant radiatoriu kaip panaikinti pelesi is duso kabinos pelesis ant galines spintos sieneles pelesis sienoje pelesio naikinimas nemencineje oro cirkuliacija patalpose dregme automobilio bagazineje pelesis balkone termovizinis skanavimas dregmes matuoklis pelesis sienu kampe pelesis auga ant buto sienu pelija uzuolaidos nekilnijomo turto ivertinimas oro sausintuvas oro jonizatorius kaina kaip atsikratyti pelesio buityje pelesiai bute tvaikas namuose Pelesio naikinimas vonioje grybo šalinimas vilnius kondensatas ant plastikiniu langu pelesio ant sienu valymas uzsikimse nuoteku vamzdziai pelesis siuleje pelesis auga ant lubu grybo nkinimas is medzio nesvarumai ir pelesis Nuomojame drėgmės surinkėjus pelesis prasta oro cirkuliacija per siena skverbiasi dregme pelesio naikinimas po uzliejimo pelesis ant roletu pelesis ant virtuves langu termoviziniai tyrimai tel pelesis sanitariniame mazga pelesio valymas actu pelesiai ant sienos Pelėsis vonioje pelesio naikinimo kaina oro sausintuvai kaina pelesio naikinimo paslaugos kontaktai oro drekintuvas koki pirkti pelesio naikinimas klaipedoje nepavyksta pasalinti pelesio uzliejo lubas atsirado pelesis pelesis cokoliniame aukste pelesis tarpuose Kaip atpažinti statybiniu medziagu dregmes tyrimas pelesio naikinimas kabinete pelija batai profesionalios priemones nuo pelesio pelesis tapetai dregna siena buto termovizija priemonės nuo pelėsio pelesio pasalinimas is virtuves pelesis ant virtuves sienu kaip panaikinti pelesi is automobilio salono kaip panaikinti pelesi nuo sienu pelesis mikrobangų krosneleje oro sausinimo budai atsirado pelesis uzliejus buta apipelijusios lubos pelesiai virtuveje drėgmės surinkėjas nuoma pelesis vaikai termovizija Ozono generatorius Airmaster BL 100 pelesis ant tapetu pelesio valymas nuo sienos pelesiu sukeliamos ligos Pelesis ant roletu juodas pelesis nekilnojimo turto-objekto bukles ivertinimas kaip panaikinti pelesio kvapa pelesis ant langu pelesio naikinimas is spintos pelėsio atsiradimo priežasčių nustatymas pelesio naikinimas nuo tapetu pelesis automobilyje pelesio naikinimas garaze jonizatorius patalpu oro dregnumas kaip valyti pelesi nustato pelesio priezastis pelesis gadina interjera Ar gali drėgmės surinkėjas išspręsti pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? pelesis virtuves spintelese siena padengta pelesiais pelesis lubose kaip mazinti dregme patalpose pelesis rubuose pelija medine siena pelėsio naikinimo paslaugos medzio grybo naikinimas zonu pelesio naikinimas pelesis ant sienu pelesis astme grybo salinimas is medinio namo pelesio demes pelesis isiveise po uzlietu lubu
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2020
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM