Atsiliepimai
Užsakiau pelėsio naikinimo šalinimo paslaugas dar .. ...»
Tomas
Darant bute remonta reikėjo išnaikinti pelėsį. Ba.. ...»
Andrius
Mes nesam vienintelė kompanija, taciau vienintele .. ...»
Administratorius
Superinė paslauga ypač visas aptarnavimas, gana gr.. ...»
Tadas

Straipsniai

Rodyti:
Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? ..
Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? Sąlyginai galį ir taip pat ne. Viskas priklauso nuo bendros situacijos, jei nera išsprendžiama pati problema dėl ko ir pradėjo pėlyti paviršiai, tai drėgmės surinkėjas išspres pr..
Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį ..
Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose ..
Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms ..
Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Informacija ruošiama ..
Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo Informacija ruošiama ..
Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? ​Informacija ruošiama ..
Kaip atpažinti, kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas ..
Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name? ​Informaciją ruošiama! ..
Lietuvos geografinė padėtis lemia tai, jog čia yra ryški sezonų (metų laikų) kaita. Tai lemia tai, jog mūsų būstai patiria didelius stresus, kintant temperatūroms, nuo labai aukštų iki labai žemų, keičiantis krituliu kiekiui ir tipui, ar tai pvz.: lietus ..
Pelėsis buityje yra nelauktas svečias – jis gali ne tik pakenkti sveikatai, apgadinti baldus, bet ir sudarkyti Jūsų garderobą. Pelėsis dauginasi išskirdamas sporas, kurios lyg žiedadulkės sklando oru. Nusėdusios pelėsio sporos ant tinkamo paviršiaus prade..
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis virtuvėje atsiranda gana dažnai dėl to, kad maisto gaminimo metu neišvengiamai išsiskiria daug vandens garų. Taip pat, maist..
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo ypatumus. Norime aptarti dar keleta atvejų, kur gali pradėti formuotis pelėsis. Galima teigti, kad dažnai pelėsio užuomazgos prasideda tokiose vie..
Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai. Palėpės dažnai naudojamos sukrauti..
Dažniausiai buityje aptinkamo pelėsio rūšys yra kladosporiumas (cladosporium), peniciliumas (penicillium), alternarius (alternaria) ir aspergilusas (aspergillus). Nesvarbu kokia pelėsio rūšis įsiveisė Jūsų aplinkoje – ji yra kenksminga ir prastina kasdien..
Dažniausiai pasitaikantys pelėsio sukeltų sveikatos sutrikimų simptomai Pelėsis auga tiek patalpose, tiek ir aplinkoje lauke. Dažniausiai pelėsis į patalpas patenka iš išorės. Lauke esančios pelėsio sporos į patalpų vidų patenka pro atvirus langus, sie..
Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridaryti žalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio daroma žala žmogaus sv..
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius, priemones bei laikomės saugumo reikalavimų. Dėl šių priežasčių galime patenkinti įvairių klientų lūkesčius. Savo praktikoje teko susidurti ..
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu užtikrinti, jog pelėsis neatsinaujins. Kaip žinia, pelėsis dauginasi ir plinta oru sklandančiomis sporomis. Tai reiškia..
Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali prida..
Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobil..
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis. Suprantant tai, kad pelėsis yra gyvas organizmas, reikia turėti omenyje ir tai jog pelėsis dauginasi bei plinta. Pasitaiko tokių at..
Pelėsiui formuotis tinkami praktiškai visų tipų paviršiai, kurie yra paveikti drėgmės, ypač, jei ant paviršiaus yra susikaupęs purvo ar dulkių sluoksnis. Suprantama, greičiausiai pelėsis pastebimas atvirose vietose – sienos, lubos, vonios plytelės ir pan...
Dušo kabinos ne vienose namuose pakeičia įprastines vonias, bei pasižymi funkcionalumu. Taip – tai praktiškas įrenginys, tačiau yra svarbu ir tinkama dušo kabinos priežiūra. Kaikurios dušo kabinos turi garų funkciją – šio proceso metu stipriai padidėja..
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiform..
Pelėsis atsiranda tada, kuomet yra viršijamos leistinos drėgmės normos. Priklausomai nuo patalpų specifikos skiriasi pelėsio atsiradimo tikimybė. Labiau problematiškos patalpos galėtų būti patalpos cokoliniame aukšte (pusrūsyje) bei rūsio patalpos. ..
Pelėsis atsiranda dėl tam tikrų priežasčių susidarius tinkamom pelėsiui augti sąlygoms. Pelėsiui augti yra reikalingas paviršius, ant kurio pelėsis galėtų formuotis, taip pat, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, jam yra reikalingas tam tikras maisto šal..
Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai su..
Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą, kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esant gerai ventiliacijai, tinkamai vėdin..
Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas tenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios iš pirmo požiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriau išnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampa aišku, kur slypi pelėsio problema. Pe..
Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika, kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartą norėtume atkreipti dėmesį į ga..
Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose patalpose ne tik tenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to, ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, prikla..
Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionui būdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti - pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai. Omenyje turime potvynius, kurie į..
Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviau arba sunkiau – priklausomai nuo patalpų specifikos. Patalpų specifika įtakoja tikimybę susiformuoti pelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinės pelėsio atsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prasta v..
Remdamiesi savo patirtimi galime teigti, kad oro jonizatorius, ozono generatorius ar drėgmės surinkėjas jums nepadės išnaikinti-pašalinti pelėsį. Visu pirma, pelėsis – jau įvykusi pasekmė. Kai kurie mano, jog įsigijus šiuos įrenginius pavyks išspręsti pel..
Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būti nustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirti patalpoms naudojami specialūs pr..
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jeigu jums patiko šį informacija, nepagailėkite mūms paaukoti ir mes toliau rinksime ir dalynsimes naudinga mūsų patirtimi ir informacija apie pelėsį jo daroma žalą, kokiais būda..
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą, šis kenksmingas darinys gali susiformuoti dėl daugelio priežasčių, pradedant nuo prasto patalpų ventiliavimo ir baigiant statybų broku. Tačiau, v..

 
pelesinis grybas paslaugos statinio termovizija batu pelesis pelesis prasta ventiliacija uzsikimsusi ventiliacija pelesis po uzliejimo pelesis ant spinteles namo termovizija pelesio sporos kaip panaikinti pelesi is baldu kaip efektyviai panaikinti pelesi kaip atsikratyti pelesio virtuveje pelesio balduose naikinimas juodas pelesis kaip isvalyti pelesi is baldu medzio grybo naikinimo kaina pelesiu naikinimas konstultacijos termografija pelesiai uz tapetu pelesio atsiradimo priezasciu pasalinimas pelesi plyteliu siulese kaip pasalinti pelesi is skalbimo masinos pelesiai kambario kampe pelesiai ant tapetu pelesio naikinimas is vonios dregme automobilio salone rasojantis langas pelesio naikinimas bute dregstancios sienos ka daryti pamacius pelesi oro sausintuvai internetu pelesis aplink langus grybo naikinimas is medzio oro sausintuvai kaina ant lubu auga pelesis kodel jauciamas pelesio kvapas pelesis ventiliacijoje vandentiekio avarija bute kaip uzkirsti kelia pelesio plitimui kaip isnaikinti pelesio kvapa skalbimo masinoje ka daryti pamacius pelesi? oro valytuvas jonizatorius su kuo valyti pelesi nemalonus kvapas namuose dreksta lubos pelesio neigiama itaka del ko atsiranda pelesis dregme kambaryje pelesis ant sofos kodel virtuveje auga pelesis grybo naikinimas is medienos pelesiu naikinimo paslaugos kaina pelėsiai ka reiskia pelesio kvapas kaip isvalyti pelesi is spintos apsauganuo pelesio pelesio tvaikas uzlietas butas drėgmės surinkėjas nuoma pelesio tvaikas namuose nesandarus langas termovizine nuotrauka sveikatos problemos pelesiai pelesio salinimas is siuliu pelesis uz virtuves baldu pelesio naikinimas nuo lubu karsto oro sterilizatorius nemalonus kvapas patalpose pelesio atsiradimas pelesio naikinimas nuo tapetu pelesio valymo paslaugos pelesis pazeidzia pavirsius stipriai isplites pelesis pelesio naikinimas is buto kaip panaikinti pelesi is palepes oro sausintuvas internetu priemones nuo pelesiu oro drekintuvas atsiliepimai termoviziniai tyrimai pelesio naikinimas nemencineje sienu pelesis namu diagnostika Pelesio naikinimas vonioje pelesis ofise pelesio naikinimas po uzliejimo dregmes patalpu tyrimai naikina pelesi panevezyje pelesio kenksmingumas oro strilizatorius kaina pelesis skalbimo masina pelesiai virs garazo vartu pelesiai sienu kampe pelesio naikinimas po tapetais Pelesio valiklis pelesis butuose pelesio salinimas vilnius pelesio priezasciu sprendimas pelesiai ventiliacijos sistemose kaip kovoti su pelesiu ant sienu kodel pelija lubos pelesio salinimas nuo plyteliu pelesis namie oro tiltai problemos su siulemis blokiniame name pelėsio kvapo naikinimas kaunas pelesinio grybo naikinimo paslauga grybo pelėsio naikinimas bute pelesis po pakabinamom lubom pelesis sienu kampuose kaip isnaikinti pelesi spintoje termoviziniai tyrimai tel pelija batai pelesis silikone termografinis tyrimas kaip isnaikinti pelesi namuose pastatu diagnostika apipelijusios lubos pelesis uz virtuves spintlees patalpu dregme medzio grybo naikinimas Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? kodel dregna siena medienos grybelis pelija uzuolaidos pelesinio grybo salinimas panaikinti pelesi pelesis tarp lubu ir pakabinamu lubu pelesiu naikinimas is garazu kodel atsinaujino pelesis kambario ozonavimas pelesio naiknimas kaune salina pelesi kontaktai pelesis nekilnijomo turto ivertinimas pelesis palepeje kodel atsiranda pelesiai ant uzuolaidos pelesis ant langu angokrasciu pelesis dazai vonios ventiliacija dregme patalpose kur dazniausiai auga pelesis kodel spinteleje auga pelesis pelesio salinimas vilniue ar pelesis dauginasi pelesis ant rubu kodel pelesis auga ant sienos Pelesis garaze kaip isvengti pelesio pelėsio naikinimas namuose palesio naikinimo paslauga pelesis uz baldu viduje spintos pelesis pelesio atsiradimo priezastys pelesio naikinimas virtuveje pelesio naikinimas nuo baldu termografija vilniuje uzliejus butui atsirado pelesis pelesis ant laiptu pelesio naikinimas daugiabutyje su kuo reikia valyti pelesi kaip pasalinti pelesis is vonios pelesio naikintojai patalpu bukles ivertinimas pelėsio plėvele santykines oro dregmes skaiciavimas naikina nemalonius kvapus pelijantys tapetai pelija sienos siule oro drekinimas patalpose kodel pelija pelesio valymo priemones priemone nuo pelesiu kodel atsiranda pelesis balduose pelėsio naikinimas iš audinių pelesio priezasciu likvidavimas kaip greitai panaikinti pelesi apipelijo tapetai kaip nuimti pelesi nuo sienu pelesio naikinimas klaipedoje kaip uzkirsti kelia pelesiui Kapitalinis siūlių remontas iš vidaus blokiniame name pelesis ant masinos lubu pelesis mikrobangeje pelesiu naikinimo imone termografinis fotografavimas sandelio bukle pelesio priezasciu diagnozavimas kaip kovoti su pelesiu namuose naikina pelesi pelesnio naikinimo paslaugos pelesio naikinimo priemones profesionali termovizija oro dregnumas bute pelesio valymo paslauga pelesis virtuveje pelesio valymas pelesio naikinimas spintoje pelesis ant isoriniu sienu didele patalpu dregme pelesio nukenksminimas kaip valyti pelesi avalynes pelesis medzio grybelio salinimas kaip pasalinti pelesi nuo tapetu pelesio salinimas nuo sienu pelesio sukeliamos problemos pelėsio salinimo paslauga pelesis mikrobangų krosneleje pelesiu valiklis pufas valo pelesi pelesio naikinimo paslaugos tel. kaip panaikinti pelesi nuo lubu santykines oro dregmes matavimo prietaisas pelesio naikinimo budai kondensatas ant langu pelėsio valymas kaip panaikinti pelesi is garazo pelesio naikinimas vilinius priemone pries pelesi kvapu naikinimui ozono generatorius auga pelesis pelesis ant roletu pelesis virtuves baldai pelesiai bute kaip naikinamas pelesis pelesio naikinimas tel pelija aplink langus dregmes lygis pelesio naikinimas kaunas pelėsio kvapas pelesis tapetai oro cirkuliacija bute pelėsio kvapo naikinimas pelesio plevele pelesis vaikai dregme vonioje ozono generatorius apipelije tapetai pelesio naikinimas duso kabinoje pelesis biure naikina pelesi bute kokia rizika sukelia pelesis padidejusi patalpu dregme pelesio sporu naikinimas pelesis uz saldytuvo pelesiu salinimas tel pelėsio valymas vilniuje kaip panaikinti pelesi nuo angokrasciu
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2018
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM