Atsiliepimai
Sveiki, labai domina konkreti kaina uz 1 kv.m. pel.. ...»
Zaneta
labai esame patenkinti padarytu darbu, pinigai tin.. ...»
klientas
Dėkojame už operatyviai ir profesionaliai atliktas.. ...»
Semionas
Čia gyvena pelėsių profai!.. ...»
Žmogus

Straipsniai

Rodyti:
Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? ..
Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? ..
Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį ..
Dėl kokių priežaščių dažniausiai įsiveisia medžio grybas "trobagrybis" mediniuose namuose ir medinėse konstrukcijose ..
Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms ..
Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Informacija ruošiama ..
Kuo skiriasi pelėsis nuo medžio grybo Informacija ruošiama ..
Kodėl atsirada pelėsis renovuotame name? ​Informacija ruošiama ..
Kaip atpažinti, kad Jūsų name yra įsiveisęs medžio grybas ..
Ką daryti jei aptikau medžio grybą savo name? ​Informaciją ruošiama! ..
Lietuvos geografinė padėtis lemia tai, jog čia yra ryški sezonų (metų laikų) kaita. Tai lemia tai, jog mūsų būstai patiria didelius stresus, kintant temperatūroms, nuo labai aukštų iki labai žemų, keičiantis krituliu kiekiui ir tipui, ar tai pvz.: lietus ..
Pelėsis buityje yra nelauktas svečias – jis gali ne tik pakenkti sveikatai, apgadinti baldus, bet ir sudarkyti Jūsų garderobą. Pelėsis dauginasi išskirdamas sporas, kurios lyg žiedadulkės sklando oru. Nusėdusios pelėsio sporos ant tinkamo paviršiaus prade..
Pelėsio buityje atsiradimo tikimybė yra didesnė ten, kur kaupiasi daugiau drėgmės. Viena iš tokių vietų gali būti virtuvė. Pelėsis virtuvėje atsiranda gana dažnai dėl to, kad maisto gaminimo metu neišvengiamai išsiskiria daug vandens garų. Taip pat, maist..
Ilgą laiką teikdami pelėsio naikinimo paslaugą sukaupėme daug naudingos informacijos apie pelėsio atsiradimo ypatumus. Norime aptarti dar keleta atvejų, kur gali pradėti formuotis pelėsis. Galima teigti, kad dažnai pelėsio užuomazgos prasideda tokiose vie..
Pelėsis atsiranda prastai vėdinamose patalpose, kuriose yra viršijama santykinė oro bei statybinių medžiagų drėgmė. Viena iš tokių vietų gali būti namo palėpė. Kodėl? Dažniausiai tai įtakoja namo eksploatacijos ypatumai. Palėpės dažnai naudojamos sukrauti..
Dažniausiai buityje aptinkamo pelėsio rūšys yra kladosporiumas (cladosporium), peniciliumas (penicillium), alternarius (alternaria) ir aspergilusas (aspergillus). Nesvarbu kokia pelėsio rūšis įsiveisė Jūsų aplinkoje – ji yra kenksminga ir prastina kasdien..
Dažniausiai pasitaikantys pelėsio sukeltų sveikatos sutrikimų simptomai Pelėsis auga tiek patalpose, tiek ir aplinkoje lauke. Dažniausiai pelėsis į patalpas patenka iš išorės. Lauke esančios pelėsio sporos į patalpų vidų patenka pro atvirus langus, sie..
Pradėjęs veistis pelėsis namuose, biure ar kitokioje aplinkoje, kurioje būnate ar laikote daiktus, gali pridaryti žalos. Pelėsio daromą žalą galima suskirstyti į dvi kategorijas. Pirmiausia ir svarbiausia pelėsio grėsmė – pelėsio daroma žala žmogaus sv..
Mes esame profesionalūs pelėsio naikintojai, teikdami pelėsio naikinimo paslaugą naudojame pažangius įrenginius, priemones bei laikomės saugumo reikalavimų. Dėl šių priežasčių galime patenkinti įvairių klientų lūkesčius. Savo praktikoje teko susidurti ..
Kiekvieną kartą naikinant pelėsį tenka išsiaiškinti dėl kokių priežasčių jis atsirado, kad būtų galima jas pašalinti ir tokiu būdu užtikrinti, jog pelėsis neatsinaujins. Kaip žinia, pelėsis dauginasi ir plinta oru sklandančiomis sporomis. Tai reiškia..
Su pelėsiu galima susidurti daugelyje vietų. Dažniausiai į mus kreipiasi namų šeimininkai, kad padėtume pašalinti pelėsį iš namų. Bet pasitaiko atvejų kuomet pelėsį tenka naikinti ne iš gyvenamųjų patalpų. Pelėsis sandėliavimo patalpose taipogi gali prida..
Pelėsis savo augimui gali pasirinkti bet kurią vietą, jei tik joje yra tam tinkamos sąlygos. Norėtume atkreipti dėmesį, kad su pelėsio problema galima susidurti ne vien tik patalpose. Pasitaiko atvejų, kuomet klientas į mus kreipiasi dėl pelėsio automobil..
Teikdami profesionalias pelėsio naikinimo paslaugas įgijome nemažai naudingos patirties, kuria galime pasidalinti su Jumis. Suprantant tai, kad pelėsis yra gyvas organizmas, reikia turėti omenyje ir tai jog pelėsis dauginasi bei plinta. Pasitaiko tokių at..
Pelėsiui formuotis tinkami praktiškai visų tipų paviršiai, kurie yra paveikti drėgmės, ypač, jei ant paviršiaus yra susikaupęs purvo ar dulkių sluoksnis. Suprantama, greičiausiai pelėsis pastebimas atvirose vietose – sienos, lubos, vonios plytelės ir pan...
Dušo kabinos ne vienose namuose pakeičia įprastines vonias, bei pasižymi funkcionalumu. Taip – tai praktiškas įrenginys, tačiau yra svarbu ir tinkama dušo kabinos priežiūra. Kaikurios dušo kabinos turi garų funkciją – šio proceso metu stipriai padidėja..
Jei jaučiamas pelėsio kvapas atidarius skalbimo mašiną, tai reiškia, jog skalbimo mašinoje auga pelesis. Pelesis skalbimo mašinoje dazniausiai auga ant skalbykles tarpinių gumų, miltelių stalčiuje, ant uždarymo dangčio. Kaip ir kitur, pelesis čia susiform..
Pelėsis atsiranda tada, kuomet yra viršijamos leistinos drėgmės normos. Priklausomai nuo patalpų specifikos skiriasi pelėsio atsiradimo tikimybė. Labiau problematiškos patalpos galėtų būti patalpos cokoliniame aukšte (pusrūsyje) bei rūsio patalpos. ..
Pelėsis atsiranda dėl tam tikrų priežasčių susidarius tinkamom pelėsiui augti sąlygoms. Pelėsiui augti yra reikalingas paviršius, ant kurio pelėsis galėtų formuotis, taip pat, kadangi pelėsis yra gyvas organizmas, jam yra reikalingas tam tikras maisto šal..
Naikinant pelėsį, savaime suprantama, siekiama jį panaikinti visiškai ir daugiau su pelėsio problema nebesusidurti. Prekybos centruose nėra sunku rasti įvairias priemones nuo pelėsių. Šias pelėsio naikinimo priemones daugelis ir išbando pirmiausia, kai su..
Kondensatas ant langų yra gan įprastas reiškinys. Kondensatas atsirasti ant langų gali pvz. verdant maistą, kuomet išsiskiria vandens garai. Vandens garai patekę ant šaltesnio paviršiaus virsta vandeniu. Įprastai, esant gerai ventiliacijai, tinkamai vėdin..
Teikiant pelėsio naikinimo-šalinimo, valymo paslaugas tenka susidurti su įvairiausiom situacijom, kurios iš pirmo požiūrio gali pasirodyti keistos. Tačiau, geriau išnagrinėjus aplinkybes, įsigilinus į situaciją, tampa aišku, kur slypi pelėsio problema. Pe..
Mūsų praktikoje pasitaiko pačių įvairiausių pelėsio namuose atsiradimo aplinkybių. Tai yra vertinga praktika, kuri leidžia perspėti ir patarti mūsų klientams kokių veiksmų reiktų imtis nutikus tam tikriems įvykiams. Šį kartą norėtume atkreipti dėmesį į ga..
Kaip atsiranda pelėsis, iš kur atsiranda pelėsis, kodėl atsiranda pelėsis, ką daryti? Susidūrus su pelėsiu namuose ar kitose patalpose ne tik tenka bet ir yra būtina atsakyti į šiuos klausimus. Nuo to, ar bus teisingai atsakyta į minėtus klausimus, prikla..
Šį kartą norėtume aptarti pelėsio atsiradimo priežastį, kuri labiau aktuali pamario gyventojams, dėl tam regionui būdingų gamtos reiškinių. Kaip jau galima suprasti - pelėsio atsiradimą gali sąlygoti ir gamtos reiškiniai. Omenyje turime potvynius, kurie į..
Pelėsis skirtingose namų vietose gali atsirasti lengviau arba sunkiau – priklausomai nuo patalpų specifikos. Patalpų specifika įtakoja tikimybę susiformuoti pelėsiui veistis tinkamoms sąlygoms. Pagrindinės pelėsio atsiradimo sąlygos yra drėgmė ir prasta v..
Remdamiesi savo patirtimi galime teigti, kad oro jonizatorius, ozono generatorius ar drėgmės surinkėjas jums nepadės išnaikinti-pašalinti pelėsį. Visu pirma, pelėsis – jau įvykusi pasekmė. Kai kurie mano, jog įsigijus šiuos įrenginius pavyks išspręsti pel..
Pelėsis patalpose gali atsirasti dėl daugelio priežasčių – kai kurios pelėsio atsiradimo priežastys gali būti nustatytos gan paprastai, tačiau pasitaiko atvejų, kai reikalinga sudėtingesnė analizė. Tokiais atvejais ištirti patalpoms naudojami specialūs pr..
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Jeigu jums patiko šį informacija, nepagailėkite mūms paaukoti ir mes toliau rinksime ir dalynsimes naudinga mūsų patirtimi ir informacija apie pelėsį jo daroma žalą, kokiais būda..
Vienas iš blogiausių variantų, kas gali nutikti, dėl prastos patalpų higieninės būklės, tai - pelėsis. Tiesą, šis kenksmingas darinys gali susiformuoti dėl daugelio priežasčių, pradedant nuo prasto patalpų ventiliavimo ir baigiant statybų broku. Tačiau, v..

 
pelesis uz baldu Ozonatorius pelesio naikinimo paslaugos kaunas pelesio priezasciu pasalinimas dregmes sausintuvai ar saugu gyventi su pelesiu pelesio naikinimas duse kaip uzkirtsti kelia pelesiui pelesiai name pelesis sienoje apipelije baldai kaip panaikinti pelesi palepeje pelesis sienu siulese termovizoriaus paslauga pelesio naikinimas is lubu pelesiai kaip greitai panaikinti pelesi naikina pelesi kaune pelesio salinimas nuo dazytos sienos dregmės surinktuvas salcio tiltas grybo naikinimas is medienos skverbiasi dregme Ozono generatorius Airmaster BL 100 itrukusi siena pelija drekstancios lubos pelesio naikinimas siauliuose termovizines nuotraukos pelesio valymas nuo sienos pelesio tvaikas namuose pelesis duso kabinoje dregme kambaryje atsilupe supelije tapetai grybo naikinimas vilniuje nekilnojamo turto bukles ivertinimas kaip panaikinti pelesio kvapa spintoje oro sausintuvai internetu baldu apsauga nuo pelesio kaip isvalyti rubu pelesi pelesis and drabuziu kaip kovoti su pelesiu namuose sienu plysiai pelesis uz spintos butu termovizija pelija tapetai pelesis palepeje panaikinti pelesi rusyje kaip atrodo pelesis video kaip panaikinti pelesis is duso kabinos dazai nuo pelesio pelesiai virtuves balduose anijonai siena padengta pelesiais termovizines nuotraukos kaina pelesiu salinimas tel pelėsių valymas nekilnijomo turto ivertinimas kaip uzkirsti kelia pelesio plitimui po uzliejimo pelesis isiveise pelesio namuose salinimas patalpu tyrimai pelesio atsiradimo priezasciu pasalinimas oro valytuvas kaina apsauganuo pelesio uzsikisusi ventiliacijos anga ozonavima spries pelesi pelesis ant virtuvines spinteles atlieka pastatu termovizinius tyrimus pelesis silikone kokybiskas pelesio naikinimas pelesio priezasciu nustatymas pelesio namuose atsikrartymas Nekilnojamo turto vertinimas vilniuje pelesiu valiklis pufas Pelėsis namuose pelesio salinimas vilniuje ozono generatorius oro strilizatorius kaina pelesis ant garazo sienu kodel auga pelesis namuse pelesis suniokojo siena supelije tapetai pelesis skalbimas pelesis biure termografinis tyrimas valyti pelesius pelesio naikinimas paslaugos pelija po uzliejimo pelesio naikinimas marijampole kaip isvalyti pelesi is spintos pelesio naikinimas plyteliu tarpuose stipriai isplites pelesis pelesis skalbiniu dezeje rasojantis langas pelesio salinimas is siuliu pelesis ant grindu pelesis auga ant namo sienu kaip panaikinti pelesi nuo baldu prasta oro cirkuliacija oro drekintuvas vonios silikonas dregme vonioje oro dregnumas namuose pelesio salinimo paslaugos kaip pasalinti pelesis is vonios vandentiekio avarija vilniuje pelesis auga virtuveje pelesis saldytuve pelija batai priemone nuo pelesio pufas kaip veiksmingai naikinti pelesi pelesio pasalinimas is vonios kaip apsisaugoti nuo pelesio pradejo augti pelesis drėgmės surinkėjas nuoma pelesio naikinimas restorane pelesis vamzdziuose pelesio naikinimas is palepes kvapu naikinimui ozono generatoriai kondensatas ant langu pelesis auga ant tapetu Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? pelija namo sienos oro valymo sistema kap panaikinti pelesi nuo sienu pelesio panaikinimas buityje patalpu analize pelesio taskiukai geriausia priemone nuo pelesio oro sausintuvas vilnius pelesio priezasciu diagnozavimas pelesiu salinimas nuo dazytos sienos pelesio salinimas is minkstu pavirsiu medzio grybo salinimas problemos su siulemis pelesis ant masinos lubu pelesiai ant roleto termo nuotraukos apipelijusi siena pelėsio kvapas bute apipelijes silikonas kaip sustabdyti pelijima namuose pelesis atsirado ant baldu pelesis ant ventiliacijos angos angokrasciu pelesis oro valytuvas oro drekintuvai namu diagnostika veiksmingiausi budai pasalinti pelesi pelesis ant plyteliu dregmes mazinimas patalpose vandentiekio avarija bute pelėsio valymas vilniuje pelesis ant medines sienos pelija langai salina pelesi pelija baldai pelesio plitimo uzkirtimas uzliejus butui atsirado pelesis pelesis ant vonios plyteliu pelesiai ant baldu pelesis auga palepeje pelėsio salinimo paslauga kaip uzkirsti kelia pelesiui pelesis po potvynio salygos pelesiui atsirasti pelesio salinimas is vonios pelesio pasalinimas is namo grybo likvidavimas is medinio namo pelesio naikinimas aplink langus pelesis ant sienu pelesio salinimo darbu kaina nesandarus langas pelija silikonas uzlietas butas kambario ozonavimas pelesis senos statybos name blokiniu butu kapitalinis siūlių remontas iš vidaus rasoja langas oro cirkuliacija patalpose buto diagnostika pelesis automobilio kilime silikonas pelesis grybo salinimas is mediniu lubu apipelijusios sienos pelesis bute kaip nuimti pelesi nuo sienu pelesio poveikis santykines oro dregmes matavimo prietaisas profesionalios pelesio naikinimo paslaugos termovizinis tyrimas grybo naikinimo paslauga pelesis balkone palesio naikinimo paslauga pelesis siuleje sienu pelesis glaistas nuo pelesio grybo naikinimas is mediniu sienu pelija spinta nuo pelesio pelesiu naikinimas is spintos pelesio kvapas namuose pelesis pelesio naikinimas tel uzliejo kaimynai ka daryti Pelesis ant baldu kondensatas kaip panaikinti pelesi nuo lubu butu diagnostika ar pelesis kenkia sveikatai kokia rizika sukelia pelesis pelesio naikinimas nuo tapetu truko siena pelija rubai kvapu naikinimui ozono generatorius pelesinio grybo salinimas oro drekintuvai kabinami ant radiatoriu kaip isvalyti pelesi is audinio ilgalaike apsauga nuo pelesio pelesio naikinimas panevezyje bute atsirado pelesis oro drekintuvas ak po namus isplito pelesis santykine oro dregme patalpoje kaip dauginasi pelesis pelesio naikinimas biure dreksta lubos pelesis po laiptais pelesis tarpuose oro sausintuvai kaina pelesis isiveise name pelesio naikinimas is duso kabinos pelesio naikinimas is sanitarinio mazgo pelesis tarp spintos ir sienos pelėsio naikinimo priemone pelesio sukelti rimti susirgimai pelesio daroma zala kaip panaikinti pelesi spintoje kaip isnaikinti pelesi virtuveje rasoja langai Kodėl verta rinktis mus oro jonizatoriai silikono keitimas pelesio tvaikas tvaikas namuose kaip isnaikinti pelesi is spintos santykines oro dregmes matavimas patalpu ozonavimas kas valo pelesi pelesis pazeidzia pavirsius
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2017
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM