Atsiliepimai
Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2mėn. Tikra.. ...»
Ginvile
Džiaugiuosi, kad pavyko pašalinti pelėsį dušo kabi.. ...»
Rasa
Kaina priklauso nuo pelesio kvadraturos, issikraus.. ...»
Administratorius
Laba diena, kaina priklauso nuo pelėsio paplitimo .. ...»
Administratorius

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Grybo naikinimo-šalinimo paslaugos
Buvo daug nerimo aptikus trobagrybį sodyboje. Atvykęs įmonės atstovas įvertino padėtį, atliko matavimus ir nuramino, patvirtino, kad viskas sutvarkoma ir didelio pavojaus dar nėra. Dirbti atvyko sutartu laiku. Prisitaikė prie man tinkamo laiko. Komanda dirba tiksliai, greitai ir kruopščiai. Matosi, kad tikri profesionalai, brangina įmonės vardą. Baigę darbus, sutvarkė aplinką, nepaliko šiukšlyno darbo vietoje. Dar gavau patarimų, kaip pabaigti iki galo likusius darbus.
2017/09/25Genadijus
Grybo naikinimo-šalinimo paslaugos
Džiaugiuosi šios įmonės atliktu darbu, namo darbai vyko operatyviai ir viskas atlikta laiku, tačiau taip pat labai kruopščiai. Matosi, kad jie grybo naikinimo profesionalai. Rekomenduoju.
2017/09/21Aurelija
Grybo naikinimo-šalinimo paslaugos
Labai gerai dirba supranta ka daro. Atstatynejo man pirti rastyne pazeista medzio grybo "Trobagrybio" idealiai sutvarke. Ismano apie konstrukcijas pasiulo kelis variantus galimus, parenka medziagas. Zodziu dirba labai operatyviai tiksliai ir atsakingai. Atliko sutartus darbus laiku.
2017/09/13Donatas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Užsakiau pelėsio naikinimo šalinimo paslaugas dar labai seniai, jei neklystu 2010 m. Atvykęs su įranga vyrukas viską išsimatavo, sudarė konkretų veiksmų planą, labai smulkmeniškai ir aiškiai paaiškino ką ir kodėl reikia atlikti. Per 1 savaitę sutvarkė visas priežastis, kurios lemė pelėsio atsiradimą ir jo augimą.atsinaujindavo. Su šiuo profesonalu išnaikinome pelėsį iš sienų, langų angokraščių ir langų rėmų, sutvarkėme pamatus, langų angokraščius, ištraukėme iš sienų drėgmę. Nuo to laiko pelėsio nei kvapo. Todėl pagirsiu už PROFESIONALUMĄ. Dabar vėl kreipėmės į juos įsigyjus pilnai supelyjusį butą. Pasikvietėme šios kompanijos ekspertą, kuris patikino, kad butą sutvarkyti pavyks. Bute pelėsį išnaikinome per 1 dieną, o problemas ir pelėsio priežastis pašalinome greičiau nei per savaitę. Ačiū Jums už greitą, kokybišką ir profesionalų darbą. REKOMENDUOJU ŠIĄ KOMPANIJĄ, TIKRAI IŠMANO SAVO DARBĄ.
2017/07/30Tomas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Esame dekingi uz kokybiskai atliktas paslaugas. Pelesi naikinome dviejuose butuose ir esame patenkinti rezultatu. Galiu patikinti, kad paprastai budais neimanoma isnaikinti pelesio, tad geriau kreiptis į specialistus.
2016/11/28Arminas
Pelėsio naikinimas bute dideliame plote. VIDEO
Tikrai viskas atliekama profesionaliai!
2016/08/11Tomas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Sveiki, Parašykite prašau kiek kainuotų išnaikinti pelėsį maždaug 18 m2. pelesis mazdaug 3-4 metų senumo, ant blokines sienos, kuri yra tapetuota, bet pelesis jau yra ir po tapetais. Atsakyma galite atsiusti el.p. kucinskaite.a@gmail.com. Labai ačiū.
2016/08/11Agne
Pelėsio naikinimo paslaugos
Dėkojame už operatyviai ir profesionaliai atliktas paslaugas.
2016/07/15Semionas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Darius 2016/03/3118 atsiliepimai Paskaičius komentarus kyla klausymas, kaip imanona per kelias valandas pašalinti pelėsio atsiradimo priežastį, taigi pelėsio atsiradimui yra tam tikri veiksniai kaip drėgmės santykis,šviesos, bei vėdinimo. Gal galite atskleisti paslapti kokius metodus naudojate. Administratorius: Sveiki Dariau parašykite informaciją, kur jus radote kad mes per kelias valandas pašaliname pelėsio atsiradimo priežastys?
2016/04/27Administratorius
Pelėsio naikinimo paslaugos
Paskaičius komentarus kyla klausymas, kaip imanona per kelias valandas pašalinti pelėsio atsiradimo priežastį, taigi pelėsio atsiradimui yra tam tikri veiksniai kaip drėgmės santykis,šviesos, bei vėdinimo. Gal galite atskleisti paslapti kokius metodus naudojate.
2016/03/31Darius
Pelėsio naikinimo paslaugos
Sveiki, labai domina konkreti kaina uz 1 kv.m. pelesines sienos, yra siena "laukine" standartiniame blokiniame name ilgis sienos apie 6 metrai (kuri pelyja praktiskai visa ir ir pirmus metus). Tai darbo bus apie 17-18 kv.m. metru, siuo metu yra siena su tapetais. Tai kiek 1 kv.m. kaina siam objektui? Aciu p.s. jai nesunku atsakyma siuskit el.pastu: tutanas@gmail.com
2016/03/31Zaneta
Pelėsio naikinimo paslaugos
Kaina priklauso nuo pelesio kvadraturos, issikraustiti is namu tikrai nereikia, tik po atliktu drabu butina gerai isvedinti patalpas.
2015/05/03Administratorius
Pelėsio naikinimo paslaugos
kokia paslaugu kaina,nuo ko priklauso ,ar nereikia issikraustyti kuriam laikui is namu?
2015/05/03daiva
Nekilnojamo turto ir jo būklės įvertinimas
Ačiū už greitos paslaugos suteikimą! Labai gera paslauga. Leidot apsispręsti ar tikrai tas namas kurį nusižiūrėjau, buvo vertas tokių pinigų. Tikrai rekomenduojų šia kompanija, tikri savo srities specialistai. Viskas labai profesionaliai, profesionali įranga ir profesionalus požiūris į viska, kiekvieną smulkmena iškniso, surado, parodė, paaiškino, paskaičiavo ir abejonės su svariais argumentais išgaravo. Dar karta ačiū JUMS!
2015/01/04Paulius patenkintas klien
Nuomojame drėgmės surinkėjus
Superinė paslauga ypač visas aptarnavimas, gana greitai ištraukėme drėgme ir pasiekėme norima rezultatą. Maloniai bendrauja, smulkmeniškai paaiškina kodėl taip ir ne ki taip, matosi supranta ką daro. Rekomenduoju visiems kreiptis į šį vyruką.
2015/01/04Tadas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Džiaugiuosi, kad pavyko pašalinti pelėsį dušo kabinoje. Meistras atliko savo darbą greitai ir profesionaliai. O taip pat pasidalino patarimais kaip prižiūrėti vonios patalpą, kad problema nesikartotų. Dėkoju. Sėkmės darbuose!
2014/10/08Rasa
Pelėsio naikinimo paslaugos
Mes nesam vienintelė kompanija, taciau vienintele butent atliekantis tokio lygio paslauga.
2014/10/08Administratorius
Apie mus - pelėsio naikinimo ekspertus
labai esame patenkinti padarytu darbu, pinigai tinkamai investuoti, o rezultatas pralenke lukescius!
2014/10/08klientas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Kodel skelbiama, kad jus vieninteliai Lietuvoje?! Juk taip nera :D
2014/10/08Zmogus
Pelėsio naikinimo paslaugos
Laba diena, kaina priklauso nuo pelėsio paplitimo ir pazeidimo plota, ir t.t. Geriau variantas butu, arba iskviestumete mus i vieta arba atsiustumete nuotraukas tada konkreciai ivertinsime kaina.
2014/10/08Administratorius
Pelėsio naikinimo paslaugos
Laba diena, norėčiau sužinoti pelėsio naikinimo paslaugos kainą?
2014/09/21Rasa
Kodėl pasirinkti mus?
Čia gyvena pelėsių profai!
2014/07/13Žmogus
Oro sausintuvas Supra DU 161
Uz tokia kaina optimalus dregmes surinkejas, dirba pakankamai tyliai ir efektyviai
2014/04/26Pirkejas
Pelėsio naikinimo paslaugos
O kokios mazdaug kainos?
2014/04/26Kristina
Oro sausintuvas Aqua-Air Home YD-10
dirba triuksmingai...didelis garsas
2014/04/13asarele
Pelėsio naikinimo paslaugos
Po pelėsio naikinimo praėjo beveik 2mėn. ir kolkas nėra pelėsio nė pėdsako. Esu labai patenkinta atliktu darbu ir aptarnavimu. Jei iškils bėdų ar klausimų būtinai kreipsiuosi į Jus.
2014/01/23Kristina
Pelėsio naikinimo paslaugos
Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas. Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęs specifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktą darbą ir esant reikalui, būtinai kreipsiuosi.
2013/12/12Ginvile
Pelėsio naikinimo paslaugos
Pakonsultavo, padarė - puiku, tikėkimės neatsigaus pelėsis:) Be to, visada nuoširdžiai atsako į rūpimus klausimus. Linkime sėkmės darbuose!
2013/10/23Klientas iš Šilainių
Pelėsio naikinimo paslaugos
Darant bute remonta reikėjo išnaikinti pelėsį. Bandėm naikinti savom jėgom, buitine chemija ir liaudiškom priemonėm, bet nesėkmingai. Atvažiavęs meistras greitai nustatė atsiradimo priežastis ir išnaikino pelėsį. Nesitikėjau kad apsisuks taip greitai. Paslauga esu patenkintas. Džiaugiuosi kad pavyko rasti gerą meistrą. Praėjo jau mėnuo, bet pelėsis nebeatsinaujino. Aš ir mano šeima nori pasakyti didelį AČIŪ už atliktus darbus. Pagarbiai Andrius http://www.Murininkas.com
2013/09/27Andrius
Pelėsio naikinimo paslaugos
Jūsų paslauga naudojausi lygiai prieš 2 metus, esu patenkinta suteiktos paslaugos kokybe, aptarnavimu ir išsamios informacijos suteikimu. Iki šios dienos pelėsio nei kvapo. Rekomenduoju Jūsų paslaugas!
2013/09/24Buvusi kliente
Pelėsio naikinimo paslaugos
Praėjo jau puse metu kai naikino pelėsį, ir pelėsio nei kvapo. Gerai atliko savo darbą!
2013/07/17Klientas iš Kauno
Pelėsio naikinimo paslaugos
Labai greitai atvyko. Suteikė tikrai profesionalią konsultaciją, paaiškino situaciją, net ir smulkmenas į kurias neatkreipiau dėmesio. Darbų kokybe ir greitumu esu patenkintas, pagaliau išsprendėme pelėsio problemą. Džiugina ir suteikta garantija, nors neatrodo, kad jos prireiks.
2013/03/14Klientas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Greitas ir kokybiškas darbas.
2013/03/05Klientas

 
pelijanti siena pelesiu naikinimas is garazu pelija tapetai kvapu naikinimui ozono generatoriai kaip panaikinti pelesi is buities oro sterilizatoriai sienu dregme oro tvaikas namuose pelesis sienoje pelija virtuves siena drėgmės surinkėjas nuoma kondensatas ant plastikiniu langu medienos grybo salinimas oro valytuvas pelesio naikinimas auditorijoje pelesis suniokojo siena grybo salinimas is mediniu lubu pelesinis grybas apipelijusi siena pelesis rusyje pelesiu valiklis pufas pelesio naikinimas restorane pelesio naikinimas is automobilio sienu pelesio naikinimas pelesis uz virtuves spintlees oro sausinimas kaip efektyviai isnaikinti pelesi grybo naikinimas is mediniu lubu medienos grybo naikinimas pelesis vairas pelija langu gumos kvapo naikaikinimui ozono generatorius pelesiu rusys kodel ant sienos auga pelesis kaip panaikinti pelesi virtuveje pelesio demes pelija rubai Pelėsis namuose skiedinys nuo pelesio kaip nuimti pelesi nuo sienu Pelesis skalbykleje naikina pelesi bute pelesis ventiliacijos sistemoje pelesio kvapo panaikinimas pelesiai auga palepeje pelesis palepeje Patalpu ozonavimas kondensacija pelesio keliama gresme pelesio naikinimas plyteliu tarpuose greitas pelesio naikinimas pelesio sporos kaip isvalyti pelesius dregmes surinkejas pelesio naikinimas is sienu kaip isvalyti pelesi is batu nepavyksta pasalinti pelesio pelesis spintoje termo nuotraukos termografines nuotraukos dreksta siena apipelijusios lubos pelesio kvapo naikinimas pelesio naikinimas panevezyje pelesiui atsparus dazai pelesis kenkia butu termovizija vandentiekio avarija vilniuje pelėsio naikinimas iš kilimų pelesis astme pelesio salinimas kaune dregna siena pelesio zidinys pelesio plevele ar pelesis plinta pelesio taskiukai Kur dažniausiai būna ir aptinkamas pelėsis ir jo židiniai? panaikinti pelesi produktai nuo pelesio pelesiai ant roletu pelesiu naikinimo imone Pelesis garaze pelėsio valymas vilniuje pelija silikonas pelesio naikinimas po vandentiekio avarijos pelesis kondensatas oro drekinimo sistemos kaip panaikinti pelesi nuo sienos pelesio daromi nuostoliai profesionali termografija pelesio neutralizavimas statybiniu medziagu dregnumo matavimas apipelije baldai grybo šalinimas vilnius pelija tarpai tarp plytu oro drekintuvas jonizatorius pelesis uz tapetu konsultacija del pelesio pelesis plyteliu tarpuos naikina pelesio kvapa is automobilio pelesio sukelti rimti susirgimai kas valo pelesi oro drekintuvas atsiliepimai kokybiski termoviziniai tyrimai apipelije tapetai Pelesis spintoj sienu itrukimai kaip panaikinti sienu pelesi truko kanalizacijos vamzdis pelesis tarp tapetu ir sienos problemos su siulemis blokiniame name uzliejo lubas atsirado pelesis pelesiai kambario kampe statybiniu medziagu dregmes tyrimas pelesio prevencija pelesio tvaikas pelesio balduose naikinimas pelesio salinimas nuo dazytu pavirsiu pelesio naikinimas is baldu pelesis tarp lubu ir pakabinamu lubu pelesinio grybelio naikinimas pelesio naikinimas is garazo kvapo naikaikinimui ozono generatoriai impregnantas nuo pelesiu pelesiu naikinimas konstultacijos pelesio salinimas vonioje po uzliejimo atsirado pelesis pelesis vonios kambaryje truko siena grybo nkinimas is medzio dregni tapetai pelesio naikinimas namuose po uzlietu lubu atsirado pelesis pelija po uzliejimo pelesio problema dregme ir pelesis kaip panaikinti pelesis palepeje pelesio grybas dreksta sienos pelesio naikinimo kaina grybo naikinimas is medzio pelesis po potvynio dregmes lygio nustatymas supelije tapetai kaip isnaikinti pelesi nuo sienu dregmes surinktuvu nuoma pelesiu naikinimo paslaugos pelesio salinimas vonioje nuo lubu nekilnojamo turto ivertinimas pelesiu naikinimo paslaugos kaina oro valymas namuose pelesio poveikis pelesis tarpuose tarp plytelių profesionaliai naikina pelesi oro drekintuvas kaip mazinti dregme patalpose namo bukles ivertinimas pelesis name dregme automobilyje pelesis ant masinos lubu pelesio naikinimas is virtuves pelesiai sienu kampe kaip isvalyti is rubu pelesi pelesio naikinimo paslauga rubu pelesis termovizija pelesis prie vamzdziu pelija aplink langus kaip isnaikinti pelesio kvapa uzliejo lubas pelesio valymas nuo sienos sienų pelėsis oro sausitnuvas santykine oro dregme ir pelesis oro sausintuvai kaina oro tiltas grybo naikinimas vilniuje juodas pelesis ant sienos salina pelesi pelesis rubuose pelesiai virtuveje pelesio priezasties nustatymas pelesis virs garazo vartu Ar gali drėgmės surinkėjas išsprestį pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? silikono keitimas kaip salinti pelesi kaip plinta pelesis pelesio naikinimo paslauga kontaktai pelija langas virtuveje pelesio naikinimas ozonu oro valytuvas kaina pelesio naikinimas biure pelesio salinimo darbu kaina vonios silikono keitimas naikina pelesi is patalpu pelesis virtuves spinteleje oro cirkuliacija pelijimo priezastys termoviziniai tyrimai pelesio naikinimas rusyje Pelesis ant roletu oro jonizatorius kaina patalpu tyrimai juodo pelesio naikinimas grindu pelesis kodel bute auga pelesis pelesiu sukeliamos ligos ar pelesis kenkia termografinis tyrimas pelėsis namuose grybo likvidavimas atsirado pelesis uzliejus buta baldu pelesis juodas pelesis balkone pelesis po uzliejimo pelesis automobilio bagazineje patalpu analize pelija pakabinamos lubos kaip isvalyti pelesi is baldu dreksta ritinines uzuolaidos pelesiu naikinimas is spintos pelesis ant galines spintos sieneles pelesio naikninimas kaip apsisaugoti nuo pelesio pelija virtuveje uzliejus butui atsirado pelesis virtuveje atsirado pelesis vandentiekio avarija kaune pelesio naikinimo priemones viduje spintos pelesis oro drekintuvai atsiliepimai nekilnojimo turto ir jo bukles ivertinimas pelesis namie oro jonizavimas drekstanti siena pelija Medžio grybo "trobagrybio" grėsmė mediniams namams ir jų konstrukcijoms dregme automobilio bagazineje pelesio naikinimas is kaviniu pelesis ant angokrasciu oro drekinimas patalpose pelesio naikinimas vilinius pelėsio naikinimo priemonės baldu apsauga nuo pelesio namu diagnostika kaip atsikratyti pelesio buityje dregmes surinkejai pelesio priezastys Ozono generatorius Airmaster BL 100 kaip greitai panaikinti pelesi
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2019
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM