Atsiliepimai
Džiaugiuosi šios įmonės atliktu darbu, namo darbai.. ...»
Aurelija
Sveiki, labai domina konkreti kaina uz 1 kv.m. pel.. ...»
Zaneta
Laba diena, norėčiau sužinoti pelėsio naikinimo.. ...»
Rasa
Pakonsultavo, padarė - puiku, tikėkimės neatsigaus.. ...»
Klientas iš Šilainių

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Grybo naikinimo-šalinimo paslaugos
Buvo daug nerimo aptikus trobagrybį sodyboje. Atvykęs įmonės atstovas įvertino padėtį, atliko matavimus ir nuramino, patvirtino, kad viskas sutvarkoma ir didelio pavojaus dar nėra. Dirbti atvyko sutartu laiku. Prisitaikė prie man tinkamo laiko. Komanda dirba tiksliai, greitai ir kruopščiai. Matosi, kad tikri profesionalai, brangina įmonės vardą. Baigę darbus, sutvarkė aplinką, nepaliko šiukšlyno darbo vietoje. Dar gavau patarimų, kaip pabaigti iki galo likusius darbus.
2017/09/25Genadijus
Grybo naikinimo-šalinimo paslaugos
Džiaugiuosi šios įmonės atliktu darbu, namo darbai vyko operatyviai ir viskas atlikta laiku, tačiau taip pat labai kruopščiai. Matosi, kad jie grybo naikinimo profesionalai. Rekomenduoju.
2017/09/21Aurelija
Grybo naikinimo-šalinimo paslaugos
Labai gerai dirba supranta ka daro. Atstatynejo man pirti rastyne pazeista medzio grybo "Trobagrybio" idealiai sutvarke. Ismano apie konstrukcijas pasiulo kelis variantus galimus, parenka medziagas. Zodziu dirba labai operatyviai tiksliai ir atsakingai. Atliko sutartus darbus laiku.
2017/09/13Donatas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Užsakiau pelėsio naikinimo šalinimo paslaugas dar labai seniai, jei neklystu 2010 m. Atvykęs su įranga vyrukas viską išsimatavo, sudarė konkretų veiksmų planą, labai smulkmeniškai ir aiškiai paaiškino ką ir kodėl reikia atlikti. Per 1 savaitę sutvarkė visas priežastis, kurios lemė pelėsio atsiradimą ir jo augimą.atsinaujindavo. Su šiuo profesonalu išnaikinome pelėsį iš sienų, langų angokraščių ir langų rėmų, sutvarkėme pamatus, langų angokraščius, ištraukėme iš sienų drėgmę. Nuo to laiko pelėsio nei kvapo. Todėl pagirsiu už PROFESIONALUMĄ. Dabar vėl kreipėmės į juos įsigyjus pilnai supelyjusį butą. Pasikvietėme šios kompanijos ekspertą, kuris patikino, kad butą sutvarkyti pavyks. Bute pelėsį išnaikinome per 1 dieną, o problemas ir pelėsio priežastis pašalinome greičiau nei per savaitę. Ačiū Jums už greitą, kokybišką ir profesionalų darbą. REKOMENDUOJU ŠIĄ KOMPANIJĄ, TIKRAI IŠMANO SAVO DARBĄ.
2017/07/30Tomas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Esame dekingi uz kokybiskai atliktas paslaugas. Pelesi naikinome dviejuose butuose ir esame patenkinti rezultatu. Galiu patikinti, kad paprastai budais neimanoma isnaikinti pelesio, tad geriau kreiptis į specialistus.
2016/11/28Arminas
Pelėsio naikinimas bute dideliame plote. VIDEO
Tikrai viskas atliekama profesionaliai!
2016/08/11Tomas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Sveiki, Parašykite prašau kiek kainuotų išnaikinti pelėsį maždaug 18 m2. pelesis mazdaug 3-4 metų senumo, ant blokines sienos, kuri yra tapetuota, bet pelesis jau yra ir po tapetais. Atsakyma galite atsiusti el.p. kucinskaite.a@gmail.com. Labai ačiū.
2016/08/11Agne
Pelėsio naikinimo paslaugos
Dėkojame už operatyviai ir profesionaliai atliktas paslaugas.
2016/07/15Semionas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Darius 2016/03/3118 atsiliepimai Paskaičius komentarus kyla klausymas, kaip imanona per kelias valandas pašalinti pelėsio atsiradimo priežastį, taigi pelėsio atsiradimui yra tam tikri veiksniai kaip drėgmės santykis,šviesos, bei vėdinimo. Gal galite atskleisti paslapti kokius metodus naudojate. Administratorius: Sveiki Dariau parašykite informaciją, kur jus radote kad mes per kelias valandas pašaliname pelėsio atsiradimo priežastys?
2016/04/27Administratorius
Pelėsio naikinimo paslaugos
Paskaičius komentarus kyla klausymas, kaip imanona per kelias valandas pašalinti pelėsio atsiradimo priežastį, taigi pelėsio atsiradimui yra tam tikri veiksniai kaip drėgmės santykis,šviesos, bei vėdinimo. Gal galite atskleisti paslapti kokius metodus naudojate.
2016/03/31Darius
Pelėsio naikinimo paslaugos
Sveiki, labai domina konkreti kaina uz 1 kv.m. pelesines sienos, yra siena "laukine" standartiniame blokiniame name ilgis sienos apie 6 metrai (kuri pelyja praktiskai visa ir ir pirmus metus). Tai darbo bus apie 17-18 kv.m. metru, siuo metu yra siena su tapetais. Tai kiek 1 kv.m. kaina siam objektui? Aciu p.s. jai nesunku atsakyma siuskit el.pastu: tutanas@gmail.com
2016/03/31Zaneta
Pelėsio naikinimo paslaugos
Kaina priklauso nuo pelesio kvadraturos, issikraustiti is namu tikrai nereikia, tik po atliktu drabu butina gerai isvedinti patalpas.
2015/05/03Administratorius
Pelėsio naikinimo paslaugos
kokia paslaugu kaina,nuo ko priklauso ,ar nereikia issikraustyti kuriam laikui is namu?
2015/05/03daiva
Nekilnojamo turto ir jo būklės įvertinimas
Ačiū už greitos paslaugos suteikimą! Labai gera paslauga. Leidot apsispręsti ar tikrai tas namas kurį nusižiūrėjau, buvo vertas tokių pinigų. Tikrai rekomenduojų šia kompanija, tikri savo srities specialistai. Viskas labai profesionaliai, profesionali įranga ir profesionalus požiūris į viska, kiekvieną smulkmena iškniso, surado, parodė, paaiškino, paskaičiavo ir abejonės su svariais argumentais išgaravo. Dar karta ačiū JUMS!
2015/01/04Paulius patenkintas klien
Nuomojame drėgmės surinkėjus
Superinė paslauga ypač visas aptarnavimas, gana greitai ištraukėme drėgme ir pasiekėme norima rezultatą. Maloniai bendrauja, smulkmeniškai paaiškina kodėl taip ir ne ki taip, matosi supranta ką daro. Rekomenduoju visiems kreiptis į šį vyruką.
2015/01/04Tadas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Džiaugiuosi, kad pavyko pašalinti pelėsį dušo kabinoje. Meistras atliko savo darbą greitai ir profesionaliai. O taip pat pasidalino patarimais kaip prižiūrėti vonios patalpą, kad problema nesikartotų. Dėkoju. Sėkmės darbuose!
2014/10/08Rasa
Pelėsio naikinimo paslaugos
Mes nesam vienintelė kompanija, taciau vienintele butent atliekantis tokio lygio paslauga.
2014/10/08Administratorius
Apie mus - pelėsio naikinimo ekspertus
labai esame patenkinti padarytu darbu, pinigai tinkamai investuoti, o rezultatas pralenke lukescius!
2014/10/08klientas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Kodel skelbiama, kad jus vieninteliai Lietuvoje?! Juk taip nera :D
2014/10/08Zmogus
Pelėsio naikinimo paslaugos
Laba diena, kaina priklauso nuo pelėsio paplitimo ir pazeidimo plota, ir t.t. Geriau variantas butu, arba iskviestumete mus i vieta arba atsiustumete nuotraukas tada konkreciai ivertinsime kaina.
2014/10/08Administratorius
Pelėsio naikinimo paslaugos
Laba diena, norėčiau sužinoti pelėsio naikinimo paslaugos kainą?
2014/09/21Rasa
Kodėl pasirinkti mus?
Čia gyvena pelėsių profai!
2014/07/13Žmogus
Oro sausintuvas Supra DU 161
Uz tokia kaina optimalus dregmes surinkejas, dirba pakankamai tyliai ir efektyviai
2014/04/26Pirkejas
Pelėsio naikinimo paslaugos
O kokios mazdaug kainos?
2014/04/26Kristina
Oro sausintuvas Aqua-Air Home YD-10
dirba triuksmingai...didelis garsas
2014/04/13asarele
Pelėsio naikinimo paslaugos
Po pelėsio naikinimo praėjo beveik 2mėn. ir kolkas nėra pelėsio nė pėdsako. Esu labai patenkinta atliktu darbu ir aptarnavimu. Jei iškils bėdų ar klausimų būtinai kreipsiuosi į Jus.
2014/01/23Kristina
Pelėsio naikinimo paslaugos
Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas. Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęs specifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktą darbą ir esant reikalui, būtinai kreipsiuosi.
2013/12/12Ginvile
Pelėsio naikinimo paslaugos
Pakonsultavo, padarė - puiku, tikėkimės neatsigaus pelėsis:) Be to, visada nuoširdžiai atsako į rūpimus klausimus. Linkime sėkmės darbuose!
2013/10/23Klientas iš Šilainių
Pelėsio naikinimo paslaugos
Darant bute remonta reikėjo išnaikinti pelėsį. Bandėm naikinti savom jėgom, buitine chemija ir liaudiškom priemonėm, bet nesėkmingai. Atvažiavęs meistras greitai nustatė atsiradimo priežastis ir išnaikino pelėsį. Nesitikėjau kad apsisuks taip greitai. Paslauga esu patenkintas. Džiaugiuosi kad pavyko rasti gerą meistrą. Praėjo jau mėnuo, bet pelėsis nebeatsinaujino. Aš ir mano šeima nori pasakyti didelį AČIŪ už atliktus darbus. Pagarbiai Andrius http://www.Murininkas.com
2013/09/27Andrius
Pelėsio naikinimo paslaugos
Jūsų paslauga naudojausi lygiai prieš 2 metus, esu patenkinta suteiktos paslaugos kokybe, aptarnavimu ir išsamios informacijos suteikimu. Iki šios dienos pelėsio nei kvapo. Rekomenduoju Jūsų paslaugas!
2013/09/24Buvusi kliente
Pelėsio naikinimo paslaugos
Praėjo jau puse metu kai naikino pelėsį, ir pelėsio nei kvapo. Gerai atliko savo darbą!
2013/07/17Klientas iš Kauno
Pelėsio naikinimo paslaugos
Labai greitai atvyko. Suteikė tikrai profesionalią konsultaciją, paaiškino situaciją, net ir smulkmenas į kurias neatkreipiau dėmesio. Darbų kokybe ir greitumu esu patenkintas, pagaliau išsprendėme pelėsio problemą. Džiugina ir suteikta garantija, nors neatrodo, kad jos prireiks.
2013/03/14Klientas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Greitas ir kokybiškas darbas.
2013/03/05Klientas

 
pelesio šalinimo paslauga pelesis prasta ventiliacija kaip isnaikinti pelesi virtuveje silumos nuostolis kodel ant langu auga pelesis naikinimas pelesis auga ant angokrasciu oro drekintuvai kabinami ant radiatoriu termoviziniai tyrimai paslaugos pelesis ant galines spintos sieneles pelesis buityje pelesis tapetai pelesis ant lubu grybo naikinimo paslaugos pelesinis grybas medienos grybo naikinimas pelesis virtuves baldai pelesio naikinimas kontaktai Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį po namus isplito pelesis naikina vonios pelesi pelesis namuose sveikata pelesis ant duso kabinos dureliu uzliejo lubas atsirado pelesis medzio grybas pelesiu priezasciu pasalinimas dregme pelija medine siena pelesio pasalinimas is namu pelesis drabuziuose pelesis ant baldu veiksmingiausi budai pasalinti pelesi atsirado pelesis uzliejus buta pelesis garze pelesio naikinimas salinimas pelesis ventiliacijos angoje nekilnojimo turto ir jo bukles ivertinimas pelesiu naikinimas kas veiksmingai naikina pelesi pelesio naikinimas is spintos kondensatas ant lubu pelesis silikonas dregmes matavimas namuose grybas sunaikino medi termografiniai tyrimai ar pelesis pavojingas sveikatai kas efektyviai naikina pelesi kaip uzkirsti kelia pelesio plitimui pelesis ant automobilio kilimines dangos kaip pasalinti pelesi nuo langu skystis nuo pelesio pelesis garaze pelesio naikinimo kaina pelija isorines namo sienos sienu termografines nuotraukos truko vamzdis bute kodel pelija lubos pelesis silikone ozonavima spries pelesi pelesis ant silikono oro drekintuvo instrukcija pelesiui atsparus hermetikas pelija langu gumos isivise name grybas dreksta lubos atsilupe supelije tapetai pelėsio naikinimas vilniuje kaip nuo ritininiu uzuolaidu valyti pelesi pelesio naikinimas nuo lubu kaip panaikinti pelesi nuo angokrasciu termovizinis skanavimas pelesiai ant garazo vartu patalpu tyrimai pelija pakabinamos lubos juodo pelesio naikinimas pelesio salinimas nuo dazytu sienu grybo naikinimas vilniuje pelesis astme kaip valyti uzuolaidas nuo pelesiu oro valymui Pelėsis po tapetais ir po apšiltintomis sienomis iš vidaus Nuomojame drėgmės surinkėjus termografinis tyrimas pelesio kvapo naikinimas is automobilio kaip apsisaugoti nuo pelesio kaip greitai grybas sunaikina mediena grybo naikinimas is medinionamo pelesio naikinimas nuo tapetu termo nuotraukos oro drekintuvas koki pirkti termografine nuotrauka nuo sienu pelesio pelesio naikinimas is automobilio pelesio valymas pelesio naikinimas kaunas pelesio salinimas tel termografinis fotografavimas naikina pelesi is patalpu pelesio butuose naikinimas pelesis sanitariniuose mazguose pelesinio grybo salinimas Pelėsis namuose grybo nkinimas is medzio atsilupe tapetai pelesio naikinimo paslaugos kaina vandentiekio avarija vilniuje kaip isnaikinti pelesi is virtuves tvaikas namuose kaip atsikratyti pelesio virtuveje pelesis daro zala pelesiai salina p kondensatas ant langu pelesis sanitariniame mazga pelesio salinimas vilniuje pelesis saldytuve apsauga nuo pelėsio pelesis po laiptais pelesis ant minkstu pavirsiu pelėsių valymas pelesis kambario kampuose pelija automobilio lubos pelesis ant isoriniu sienu pelesio salinimo darbu kaina oro valytuvas jonizatorius kokios yra pelesio atsiradimo priezastys pelija angokrasciai apsemto namo blokiniu butu kapitalinis siūlių remontas iš vidaus kenksmingas pelesis pavirsiu padengimas apsauga nuo pelesio silikono keitimas oro jonizatorius kaip panaikinti pelesi is automobilio salono pelesis komercinese patalpose pelesiui atsparus klijai pelesio naikinimas bute kodel atsiranda pelesis virtuveje pelesio neutralizavimas termovizines nuotraukos kaina kaip kovoti su pelesiu ant sienu dregsta siena pelesio sporu naikinimas pelesio naikinimo paslaugos kontaktai kaip plinta pelesis naikina pelesius kontaktai butas po uzliejimo pelesio pasalinimas is kambario pelesio atsiradimo priezasciu nustatymas kaip kovoti su pelesiais pelesio naikinimo priemones pelesis ofise pelesio sporos priemones nuo pelesiu pelija siena virtuveje pelija batai pelija drabuziai kaip panaikinti pelesi nuo sienu kaip panaikinti pelesi is garazo pelėsio naikinimo priemones sienu plysiai apsauga nuo pelesio kodel atsinaujino pelesis pelija grindys pelesis sandeliavimo patalpose pelesinio grybo naikinimas pelesiu atsiradimo priezastys pelesiai ant garazo sienu pelesio naikinimas ofise didelio ploto pelesio naikinimas Pelesio naikinimas pelesio naikinimo budai oro sausintuvas internetu pelėsių plėvelė pelesio naikinimas nuo dazytos sienos oro drekintuvas pelėsio sukeliamos ligos pelesio naikinimas marijampole oro valymas namuose pelesio salinimo paslaugos grindu pelesis kaip valyti langu roletus naikiname pelesi pastatuose Ar gali drėgmės surinkėjas išspręsti pelėsio atsiradimo ir buvimo problemas? grybo salinimo paslauga pelesiai name pelesis alergija pelesis tarpuose pelesis sveikata pavirsiau dregmes nustatymai profesionali termovizija Pelesis garaze pelesio naikinimas nuo sienos salina pelesi nuo medienos pelesis dureliu apmusalai dregme bute kaip pasalinti pelesi nuo tapetu truko vamzdis po uzliejimo atsirado pelesis pelesiu naikinimo dazai skalbykle pelesis kokybiski termoviziniai tyrimai oro pelesio salinimas nuo sienos konsultacija del pelesio pelesio susirgimai pelėsiai pelesis ant medienos kaip isvalyti pelesi is gobeleno pelesiai uz tapetu naikina pelesi is namu pelesis kondensatas pelesio naikinimo paslauga vilniuje pelesiai aplink langus pelija rubai pelesis biure termovizine nuotrauka pelesis vairas dreksta sienos pelesis ant virtuves spinteles pelesis rusyje pelesio kvapo salinimas pelesis vamzdziuose kondensatas ant lango grybo salinimo paslaugos pelesio naikinimas is audinio kaip panaikinti pelesis is duso kabinos kokia rizika sukelia pelesis oro dregnumas bute kaip išnaikinti pelėsį pelesio salinimas nuo dazytos sienos ar pelesis gali plisti pelesio naikinimas siauliuose dregme automobilio bagazineje grybo salinimas is medinio namo pelesis ant plyteliu pelėsio atsiradimo priežastis priemones nuo pelesio pelija vonios silikonas kaip panaikinti pelesio kvapa is spintos pelesis uz virtuves spintlees pelesis darbo vietoje pelesiu salinimas nuo sienu pelesis ant sienos uz spintos uzliejus butui atsirado pelesis pelija ritinines uzuolaidos pelesio gresme pelesio naikinimo paslauga po uzlietu lubu atsirado pelesis pelesis palepeje
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2019
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM