Atsiliepimai
Laba diena, norėčiau sužinoti pelėsio naikinimo.. ...»
Rasa
Užsakiau pelėsio naikinimo šalinimo paslaugas dar .. ...»
Tomas
Superinė paslauga ypač visas aptarnavimas, gana gr.. ...»
Tadas
Pakonsultavo, padarė - puiku, tikėkimės neatsigaus.. ...»
Klientas iš Šilainių

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Grybo naikinimo-šalinimo paslaugos
Buvo daug nerimo aptikus trobagrybį sodyboje. Atvykęs įmonės atstovas įvertino padėtį, atliko matavimus ir nuramino, patvirtino, kad viskas sutvarkoma ir didelio pavojaus dar nėra. Dirbti atvyko sutartu laiku. Prisitaikė prie man tinkamo laiko. Komanda dirba tiksliai, greitai ir kruopščiai. Matosi, kad tikri profesionalai, brangina įmonės vardą. Baigę darbus, sutvarkė aplinką, nepaliko šiukšlyno darbo vietoje. Dar gavau patarimų, kaip pabaigti iki galo likusius darbus.
2017/09/25Genadijus
Grybo naikinimo-šalinimo paslaugos
Džiaugiuosi šios įmonės atliktu darbu, namo darbai vyko operatyviai ir viskas atlikta laiku, tačiau taip pat labai kruopščiai. Matosi, kad jie grybo naikinimo profesionalai. Rekomenduoju.
2017/09/21Aurelija
Grybo naikinimo-šalinimo paslaugos
Labai gerai dirba supranta ka daro. Atstatynejo man pirti rastyne pazeista medzio grybo "Trobagrybio" idealiai sutvarke. Ismano apie konstrukcijas pasiulo kelis variantus galimus, parenka medziagas. Zodziu dirba labai operatyviai tiksliai ir atsakingai. Atliko sutartus darbus laiku.
2017/09/13Donatas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Užsakiau pelėsio naikinimo šalinimo paslaugas dar labai seniai, jei neklystu 2010 m. Atvykęs su įranga vyrukas viską išsimatavo, sudarė konkretų veiksmų planą, labai smulkmeniškai ir aiškiai paaiškino ką ir kodėl reikia atlikti. Per 1 savaitę sutvarkė visas priežastis, kurios lemė pelėsio atsiradimą ir jo augimą.atsinaujindavo. Su šiuo profesonalu išnaikinome pelėsį iš sienų, langų angokraščių ir langų rėmų, sutvarkėme pamatus, langų angokraščius, ištraukėme iš sienų drėgmę. Nuo to laiko pelėsio nei kvapo. Todėl pagirsiu už PROFESIONALUMĄ. Dabar vėl kreipėmės į juos įsigyjus pilnai supelyjusį butą. Pasikvietėme šios kompanijos ekspertą, kuris patikino, kad butą sutvarkyti pavyks. Bute pelėsį išnaikinome per 1 dieną, o problemas ir pelėsio priežastis pašalinome greičiau nei per savaitę. Ačiū Jums už greitą, kokybišką ir profesionalų darbą. REKOMENDUOJU ŠIĄ KOMPANIJĄ, TIKRAI IŠMANO SAVO DARBĄ.
2017/07/30Tomas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Esame dekingi uz kokybiskai atliktas paslaugas. Pelesi naikinome dviejuose butuose ir esame patenkinti rezultatu. Galiu patikinti, kad paprastai budais neimanoma isnaikinti pelesio, tad geriau kreiptis į specialistus.
2016/11/28Arminas
Pelėsio naikinimas bute dideliame plote. VIDEO
Tikrai viskas atliekama profesionaliai!
2016/08/11Tomas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Sveiki, Parašykite prašau kiek kainuotų išnaikinti pelėsį maždaug 18 m2. pelesis mazdaug 3-4 metų senumo, ant blokines sienos, kuri yra tapetuota, bet pelesis jau yra ir po tapetais. Atsakyma galite atsiusti el.p. kucinskaite.a@gmail.com. Labai ačiū.
2016/08/11Agne
Pelėsio naikinimo paslaugos
Dėkojame už operatyviai ir profesionaliai atliktas paslaugas.
2016/07/15Semionas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Darius 2016/03/3118 atsiliepimai Paskaičius komentarus kyla klausymas, kaip imanona per kelias valandas pašalinti pelėsio atsiradimo priežastį, taigi pelėsio atsiradimui yra tam tikri veiksniai kaip drėgmės santykis,šviesos, bei vėdinimo. Gal galite atskleisti paslapti kokius metodus naudojate. Administratorius: Sveiki Dariau parašykite informaciją, kur jus radote kad mes per kelias valandas pašaliname pelėsio atsiradimo priežastys?
2016/04/27Administratorius
Pelėsio naikinimo paslaugos
Paskaičius komentarus kyla klausymas, kaip imanona per kelias valandas pašalinti pelėsio atsiradimo priežastį, taigi pelėsio atsiradimui yra tam tikri veiksniai kaip drėgmės santykis,šviesos, bei vėdinimo. Gal galite atskleisti paslapti kokius metodus naudojate.
2016/03/31Darius
Pelėsio naikinimo paslaugos
Sveiki, labai domina konkreti kaina uz 1 kv.m. pelesines sienos, yra siena "laukine" standartiniame blokiniame name ilgis sienos apie 6 metrai (kuri pelyja praktiskai visa ir ir pirmus metus). Tai darbo bus apie 17-18 kv.m. metru, siuo metu yra siena su tapetais. Tai kiek 1 kv.m. kaina siam objektui? Aciu p.s. jai nesunku atsakyma siuskit el.pastu: tutanas@gmail.com
2016/03/31Zaneta
Pelėsio naikinimo paslaugos
Kaina priklauso nuo pelesio kvadraturos, issikraustiti is namu tikrai nereikia, tik po atliktu drabu butina gerai isvedinti patalpas.
2015/05/03Administratorius
Pelėsio naikinimo paslaugos
kokia paslaugu kaina,nuo ko priklauso ,ar nereikia issikraustyti kuriam laikui is namu?
2015/05/03daiva
Nekilnojamo turto ir jo būklės įvertinimas
Ačiū už greitos paslaugos suteikimą! Labai gera paslauga. Leidot apsispręsti ar tikrai tas namas kurį nusižiūrėjau, buvo vertas tokių pinigų. Tikrai rekomenduojų šia kompanija, tikri savo srities specialistai. Viskas labai profesionaliai, profesionali įranga ir profesionalus požiūris į viska, kiekvieną smulkmena iškniso, surado, parodė, paaiškino, paskaičiavo ir abejonės su svariais argumentais išgaravo. Dar karta ačiū JUMS!
2015/01/04Paulius patenkintas klien
Nuomojame drėgmės surinkėjus
Superinė paslauga ypač visas aptarnavimas, gana greitai ištraukėme drėgme ir pasiekėme norima rezultatą. Maloniai bendrauja, smulkmeniškai paaiškina kodėl taip ir ne ki taip, matosi supranta ką daro. Rekomenduoju visiems kreiptis į šį vyruką.
2015/01/04Tadas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Džiaugiuosi, kad pavyko pašalinti pelėsį dušo kabinoje. Meistras atliko savo darbą greitai ir profesionaliai. O taip pat pasidalino patarimais kaip prižiūrėti vonios patalpą, kad problema nesikartotų. Dėkoju. Sėkmės darbuose!
2014/10/08Rasa
Pelėsio naikinimo paslaugos
Mes nesam vienintelė kompanija, taciau vienintele butent atliekantis tokio lygio paslauga.
2014/10/08Administratorius
Apie mus - pelėsio naikinimo ekspertus
labai esame patenkinti padarytu darbu, pinigai tinkamai investuoti, o rezultatas pralenke lukescius!
2014/10/08klientas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Kodel skelbiama, kad jus vieninteliai Lietuvoje?! Juk taip nera :D
2014/10/08Zmogus
Pelėsio naikinimo paslaugos
Laba diena, kaina priklauso nuo pelėsio paplitimo ir pazeidimo plota, ir t.t. Geriau variantas butu, arba iskviestumete mus i vieta arba atsiustumete nuotraukas tada konkreciai ivertinsime kaina.
2014/10/08Administratorius
Pelėsio naikinimo paslaugos
Laba diena, norėčiau sužinoti pelėsio naikinimo paslaugos kainą?
2014/09/21Rasa
Kodėl pasirinkti mus?
Čia gyvena pelėsių profai!
2014/07/13Žmogus
Oro sausintuvas Supra DU 161
Uz tokia kaina optimalus dregmes surinkejas, dirba pakankamai tyliai ir efektyviai
2014/04/26Pirkejas
Pelėsio naikinimo paslaugos
O kokios mazdaug kainos?
2014/04/26Kristina
Oro sausintuvas Aqua-Air Home YD-10
dirba triuksmingai...didelis garsas
2014/04/13asarele
Pelėsio naikinimo paslaugos
Po pelėsio naikinimo praėjo beveik 2mėn. ir kolkas nėra pelėsio nė pėdsako. Esu labai patenkinta atliktu darbu ir aptarnavimu. Jei iškils bėdų ar klausimų būtinai kreipsiuosi į Jus.
2014/01/23Kristina
Pelėsio naikinimo paslaugos
Po pelėsio naikinimo praėjo jau beveik 2mėn. Tikrai esu patenkinta atliktu darbu, kruopščiai atliktas darbas. Prieš tai patalpoje nuo pelėsio buvęs specifinis kvapas taip pat išnyko. Ačiū už atliktą darbą ir esant reikalui, būtinai kreipsiuosi.
2013/12/12Ginvile
Pelėsio naikinimo paslaugos
Pakonsultavo, padarė - puiku, tikėkimės neatsigaus pelėsis:) Be to, visada nuoširdžiai atsako į rūpimus klausimus. Linkime sėkmės darbuose!
2013/10/23Klientas iš Šilainių
Pelėsio naikinimo paslaugos
Darant bute remonta reikėjo išnaikinti pelėsį. Bandėm naikinti savom jėgom, buitine chemija ir liaudiškom priemonėm, bet nesėkmingai. Atvažiavęs meistras greitai nustatė atsiradimo priežastis ir išnaikino pelėsį. Nesitikėjau kad apsisuks taip greitai. Paslauga esu patenkintas. Džiaugiuosi kad pavyko rasti gerą meistrą. Praėjo jau mėnuo, bet pelėsis nebeatsinaujino. Aš ir mano šeima nori pasakyti didelį AČIŪ už atliktus darbus. Pagarbiai Andrius http://www.Murininkas.com
2013/09/27Andrius
Pelėsio naikinimo paslaugos
Jūsų paslauga naudojausi lygiai prieš 2 metus, esu patenkinta suteiktos paslaugos kokybe, aptarnavimu ir išsamios informacijos suteikimu. Iki šios dienos pelėsio nei kvapo. Rekomenduoju Jūsų paslaugas!
2013/09/24Buvusi kliente
Pelėsio naikinimo paslaugos
Praėjo jau puse metu kai naikino pelėsį, ir pelėsio nei kvapo. Gerai atliko savo darbą!
2013/07/17Klientas iš Kauno
Pelėsio naikinimo paslaugos
Labai greitai atvyko. Suteikė tikrai profesionalią konsultaciją, paaiškino situaciją, net ir smulkmenas į kurias neatkreipiau dėmesio. Darbų kokybe ir greitumu esu patenkintas, pagaliau išsprendėme pelėsio problemą. Džiugina ir suteikta garantija, nors neatrodo, kad jos prireiks.
2013/03/14Klientas
Pelėsio naikinimo paslaugos
Greitas ir kokybiškas darbas.
2013/03/05Klientas

 
bendradarbiaujame santykines oro dregmes matuoklis naikina pelesi bute pelija uzuolaidos uzsikimsusi ventiliacijos sistema pavirsiu padengimas apsauga nuo pelesio is kur sklinda pelesio kvapas pelesio naikinimas nuo langu medienos grybelis kaip valyti roletus medienos grybo salinimas oro valymui kokia rizika sukelia pelesis nekilnojamo turto bukles ivertinimas pelėsio naikinimo priemone kaip panaikinti pelesi is buto pelesis ant virutves baldu oro valytuvas jonizatorius pelesio salinimas nuo dazytos sienos pelesio naikinimas vilniuje kokios pelesio atsiradimo priezastis pelesis ant sedyniu patalpu dregme termovizines nuotraukos pelesio sukeliamos problemos kvapo naikaikinimui ozono generatoriai po namus isplito pelesis pelesio naikinimas restorane kaip kovoti su pelesiu namuose pelesiai ant roleto pelesio naikinimas kabinete pelėsio židinys grybas naikina mediena pelesiu naikinimas pelesio salinimas nuo lubu medzio grybo salinimas skverbiasi dregme pelesiai ant roletu pelesiai termografinis fotografavimas kaip isnaikinti pelesi virtuveje pelesio valymo paslaugos pelesiu salinimas nuo dazytu sienu pelesis auga ant buto sienu oro sausinimo budai termovizinis tyrimas santykine oro dregme pelesis siulese pelėsio naikinimas namuose pelesio naikinimo paslaugos tel pelesio naikinimas daugiabutyje ka reiskia pelesio kvapas pelesio daroma zala kodel pelija lubos pelesis aplink langus pelesiu naikinimo konsultacija apipelijusios lubos pelija grindys pelesio pasalinimas is buto kaip isvalyti pelesi is rubu nemalonus kvapas patalpose kodel dregna siena grybo salinimas is mediniu lubu kaip panaikinti pelesi is palepes vonioje pelesis kodel auga pelesis ant tapetu pelesis ant garazo vartu virtuveje auga pelesis kaip pasalinti pelesi is spinteles pelesio salinimas kaunas kvapu naikinimui ozono generatorius drėgmės surinkėjas nuoma pelesis auga namuose pelesiai namuose pelesio grybas ant sienos oro sausintuvas internetu Priemone nuo pelesio pelesio nukenksminimas pelesio naikinimas lazdynu rajone oro valymas namuose metalinis garazas pelesis pelesis isiveise po uzlietu lubu bute pradejo pelyti kas efektyviai naikina pelesi pelesis plyteles kaip isnaikinti pelesi dregmes sausintuvai statybiniu medziagu dregmes tyrimas pelesis spinteleje grybo salinimas pelesio naikinimas virtuveje pelesio naikinimas panevezyje atsilupe supelije tapetai pelesis ant palanges pelesis buityje pelesio plevele kaip panaikinti pelesi nuo langu kaip kovoti su pelesiu Ozonatorius oro drekintuvas jonizatorius pelesio naikinimas klaipeda pelesio salinimo darbu kaina pelesio naiknimo paslaugos vilniuje pelesio naikinimas video naikinimas pelesis kambario kampuose santykine oro dregme patalpose pelesis saldytuve pelesiai spintoje pelesis po vandentiekio avarijos pelesis vonios plyteliu tarpuose pelesis ant galines spintos sieneles pelesis pusrusyje pelesio valymas problemos blokineme name pelėsiai pelesio vonioje naikinimas pelesnio naikinimo paslaugos kaip isnaikinti pelesi vonioje pelesis auga ant sienos uzliejo buta pelija tapetai pelesis ventiliacijoje oro drekintuvas ak dregmes matuoklis pelesio pasalinimas is vonios pelesis ant langu angokrasciu pelesio salinimo paslaugos Pelėsis gali sukelti mirtiną lygą-vėžį patalpu oro drekinimas pelesiai virtuves balduose pelesis ant medines sienos kaip isvalyti pelesi is batu pelesiai virtuveje pelesio naikinimas elektrenuose pelesis ant avalynes pelėsio šalinimas vilniuje grybo šalinimas pelėsio naikinimas iš kilimų pelėsio naikinimas vilniuje pelesis daro zala konsultacija del pelesio medzio grybo naikinimo kaina pelesis sandeliavimo patalpose pelija virtuves langai drekstancios sienos pelesio salinimas nuo dazytu sienu pelesiai nuoteku vamzdziuose sienų pelėsis kaip mazinti dregme patalpose kokybiskas pelesio naikinimas kaip isnaikinti pelesi is virtuves oro jonizacija grybo salinimas is medinio namo po uzliejimo auga pelesis santykines oro dregmes matavimo prietaisas pelesis silikone pelesis darbo vietoje kaip pelesis plinta matoja oro dregme oro jonizavimas ar pelesis kenkia sveikatai pelesio taskeliai pelesis kambaryje oro jonizatoriai kaina grybo naikinimas vilnius Pelesio valiklis pelesis ant batu kaip isnaikinti pelesi namuose pelesio sukeliamos ligos pelesio salinimas nuo plyteliu grybo nkinimas is medzio nemalonus kvapas namuose sveikatos problemos pelesiai pelesis patalpose pelesio salinimas is audinio apipelijes silikonas pelesiai ventiliacijos sistemoje po namo uzliejimo pradejo augti pelesis baldu pelesis pelesis ant virtuvines spinteles oro sausinimo iranga truko vamzdis pelesis indaploveje santykines oro dregmes nustatyas pelesis vonioje pelėsio naikinimo priemonės grybo šalinimas vilniuje dreksta sienos pelėsio naikinimas pelesiai auga palepeje kaip panaikinti pelesis is duso kabinos sienu pelesio naikinimas pelesis astme kodel atsiranda pelesiai ant uzuolaidos pelesiui atsparus dazai uzliejo lubas drabuziu pelesis ozono generatorius naikina pelesi kontaktai pelesio naikinimas nuo plyteliu naikina pelesi is patalpu kaip pasalinti pelesi nuo sienu blokiniu butu kapitalinis siūlių remontas iš vidaus dregme pelesio naikinimas butuose termvizinis tyrimas pelėsio valymas drėgmės surinkėjų nuoma Oro jonizatorius pelija uzuolaida pelesio prevencija kodel pelija siena pelesis salia langu batu pelesis kaip panaikinti pelesi is baldu pelesis ant isoriniu sienu naikina pelesi panevezyje Pelesis ant roletu pelesis siuleje dazai nuo pelesio pelesio priezasciu likvidavimas medziagu dregmes nustatymas pelesis automobilio bagazineje pelesis po potvynio pelesiu salinimas truko kanalizacijos vamzdis pelija rubai kaip atsikratyti pelesio namuose dregni tapetai pelesis ant baldu su kuo reikia valyti pelesi truko vamzdis bute pelesio salinimas nuo sienu pelesis ant rubu patalpu dregmes nustatymai pelesiu plovimas po uzliejimo pelesis isiveise kodel virtuveje auga pelesis pelesio salinimo palsauga skiedinys nuo pelesio Pelesio atsiradimo priezastys apipelijo baldai pelesio priezasciu salinimas silikono keitimas pelėsio kvapo naikinimas kaune pelesis ventiliacijos sistemoje oro oro sterilizatorius atsiliepimai pelesio gresme
Visos teisės saugomos © pelesionaikinimassalinimas.lt 2010-2019
Be autoriaus sutikimo turinį naudoti griežtai draudžiama.
Elektroniniu parduotuviu kurimas
E-sprendimas UM